Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim B9 Cup - U12
Datum:
21.-24.09.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (B - 300)
Místo konání:
Chrudim
Kódové číslo:
716337
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Bílek Jiří
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
775317344
E-mail:
tsbilek@centrum.cz
Internet:
www.tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

turnaj třídy B
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
13.04.2019 15:59:53
2.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:58:32
3.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
0
 
23.03.2019 21:57:17
4.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
0
 
13.05.2019 21:03:52
5.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
83
30
0
 
22.03.2019 20:50:49
6.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 10:00:51
7.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
0
 
26.03.2019 17:55:14
8.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
30
0
 
23.05.2019 16:57:11
9.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
0
 
17.03.2019 20:43:04
10.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 16:45:58
11.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
11.04.2019 10:26:51
12.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
15.03.2019 11:05:14
13.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
0
 
15.03.2019 14:48:29
14.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
0
 
21.03.2019 01:33:37
15.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:52:07
16.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:38:31
17.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
0
 
15.03.2019 22:27:23
18.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:41:29
19.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
0
 
23.03.2019 13:23:52
20.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
315
12
0
 
20.03.2019 19:42:49
21.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
0
 
20.03.2019 22:00:02
22.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
0
 
26.05.2019 15:13:52
23.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:28:28
24.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
0
 
10.04.2019 00:17:24
25.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
399
12
0
 
15.04.2019 12:05:57
26.
Červinka Vilém 19.10.2007 TO TJ Tesla Pardubice
429
12
0
 
20.03.2019 23:52:33
27.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
0
 
15.03.2019 11:27:22
28.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
0
 
21.04.2019 14:24:01
29.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
0
 
15.03.2019 11:18:32
30.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
580
9
0
 
22.03.2019 09:39:41
31.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
0
 
21.03.2019 20:25:53
32.
Grof Tomáš 04.04.2007 TC Chrudim z.s.
617
9
0
 
18.03.2019 22:34:13
33.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
9
0
 
17.03.2019 13:46:46
34.
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň
756
6
0
 
25.05.2019 14:01:00
35.
Černík Jaroslav 07.02.2008 LTC Pardubice
779
6
0
 
15.03.2019 09:04:58
36.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
794
6
0
 
22.03.2019 09:36:14
37.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
0
 
20.05.2019 21:59:00
38.
Kučera Lukáš 25.06.2007 TC Chrudim z.s.
1129
4
0
 
08.04.2019 16:53:13
39.
Baudyš Kryštof 07.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
1253
4
0
 
27.03.2019 22:22:25
40.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:01:37
41.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:43
42.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:26
43.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:50
44.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:06
45.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:18
46.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:17
47.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:16
48.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:56
49.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:57
50.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:08
51.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:53
52.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:12
53.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:30
54.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:17:29
55.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:20:42
56.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:21:11
57.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 00:23:31
58.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:58:42
59.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:32:29
60.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
2094
1
0
 
15.03.2019 06:16:04
61.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
0
 
15.03.2019 08:35:08
62.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 08:43:10
63.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
0
 
15.03.2019 08:53:30
64.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 09:09:05
65.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 10:10:10
66.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 13:05:35
67.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
0
 
15.03.2019 19:16:37
68.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
0
 
15.03.2019 20:47:04
69.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:48:04
70.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:37:38
71.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 23:39:01
72.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:17:34
73.
Michek Tomáš 25.03.2009 TC Chrudim z.s.
2094
1
0
 
22.03.2019 19:32:19
74.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
0
 
28.03.2019 10:00:49
75.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
21.05.2019 12:17:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 17:52:33
2.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 08:48:11
3.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 14:52:31
4.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 17:12:26