Český tenisový svaz

Eversfield Tomáš

Datum narození:
07.01.2009
Platnost reg. do:
05.11.2020
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
127 (25)
913 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
20.06.2020, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice A
0
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
27.06.2020, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice A
1
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
06.06.2020 10:00 h., LTC Panorama Teplice A - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
20.06.2020, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice A
0
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
27.06.2020, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice A
4
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
06.06.2020 10:00 h., LTC Panorama Teplice A - Severočeská tenisová o.s. A Most
5
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

27
2
07.12.2019

Tenis Tábor (B - 700), K: 11/10

43
3
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

75
4
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/7

50
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

53
6
11.01.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 6/6

40
7
18.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 7/7

25
8
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 7/7

25
9
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

43
10
08.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 5/5

40
11
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 7/7

50
12
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

43
13
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

43
14
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
15
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 7/7

35
16
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

40
17
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

43
19
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

35
20
01.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 6/-

60
21
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

50
22
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

55
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

43
24
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

43
25
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

50
26
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

0
27
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

0
28
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: -/4

-
29
13.06.2020, METEOR CUP 2020

SK Meteor Praha (C - 300), K: -/6

-
30
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
1033/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

27
2
07.12.2019

Tenis Tábor (B - 700), K: 11/10

0
3
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

34
4
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/7

25
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

0
6
11.01.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 6/6

27
7
18.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 7/7

18
8
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 7/7

25
9
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

0
10
08.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 5/5

20
11
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 7/7

35
12
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

28
13
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

28
14
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

16
15
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 7/7

25
16
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

28
17
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

0
19
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

-
20
01.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 6/-

-
21
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

34
22
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

34
24
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
25
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

25
26
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

30
27
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
28
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: -/4

15
29
13.06.2020, METEOR CUP 2020

SK Meteor Praha (C - 300), K: -/6

27
30
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: -/5

20
 Jednotlivci celkem
549/27
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

32>16 Lošák, Kliment - Gaborík, Eversfield 1:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

16>8 Motal, Záhornický - Eversfield, Andr 6:4, 6:7 (4), 1:0 (8)
získané body: 0 b.
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

32>16 Eversfield, Gaborík - Svoboda, Holub 4:6, 6:2, 1:0 (8)
16>8 Svoboda, Ladman - Eversfield, Gaborík 6:4, 6:2
získané body: 30 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, I.ČLTK Praha A - I.ČLTK Praha B
1
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK Meteor Praha A - I.ČLTK Praha A
1
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Sparta Praha A - I.ČLTK Praha A
0
1.
700 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín ČF, SF
17.7.2020, I.ČLTK Praha - TK Zlín
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, I.ČLTK Praha A - I.ČLTK Praha B
1
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK Meteor Praha A - I.ČLTK Praha A
1
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Sparta Praha A - I.ČLTK Praha A
0
1.
700 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín ČF, SF
17.7.2020, I.ČLTK Praha - TK Zlín
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4