Český tenisový svaz

Sirotek Oskar

Datum narození:
22.11.2008
Platnost reg. do:
23.10.2020
Klub:
TC ESO Praha z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TC ESO Praha z.s.
512 (9)
 
 
 
2020
TC ESO Praha z.s.
232 (15)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha B
1
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TK Písnice A - TC ESO Praha z.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha B
2
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TK Písnice A - TC ESO Praha z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

15
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
3
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

14
4
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

14
5
25.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
6
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

20
7
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
8
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

0
9
16.03.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 5/4

15
10
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/5

15
11
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

14
12
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
13
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
14
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/5

15
15
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/-

15
16
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
17
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 5/4

20
18
03.08.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
06.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

10
20
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

24
21
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/-

0
22
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/-

0
23
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

0
24
28.09.2019

Sokol Královice (C - 200), K: 4/4

15
25
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
26
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
296/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
3
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

15
4
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

10
5
25.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
6
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
7
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

10
8
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

-
9
16.03.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 5/4

15
10
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/5

10
11
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

0
12
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
13
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
14
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/5

10
15
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/-

-
16
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
17
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 5/4

10
18
03.08.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
06.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
20
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

24
21
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/-

-
22
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/-

-
23
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

0
24
28.09.2019

Sokol Královice (C - 200), K: 4/4

15
25
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
26
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/5

15
 Jednotlivci celkem
209/20
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

8>4 Sirotek, Dzúr - Červenák, Chyba 6:0, 6:0
4>2 Sirotek, Dzúr - Černovický, Dzúr 5:7, 7:5, 1:0 (4)
2>1 Hrnčíř, Vokroj - Sirotek, Dzúr 6:4, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/-

16>8 Sirotek Oskar- Doubek Filip6:0, 6:1
8>4 Sirotek Oskar- Laitl Jakub6:0, 6:0
4>2 Vrána Václav- Sirotek Oskar6:3, 2:6, 6:4
získané body: 15 b.
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 5/4

4>2 Sirotek, Slabý - Vomastek, Dzúr 6:2, 2:6 (13)
2>1 Lvovský, Dzúr - Sirotek, Slabý 6:0, 6:3
získané body: 10 b.
28.09.2019

Sokol Královice (C - 200), K: 4/4

4>2 Hromek, Sirotek - Brettl, Novotný 7:6 (5), 0:6, 1:0 (8)
2>1 Hromek, Sirotek - Tichy, Chovanec 6:3, 7:6 (2)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s.
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TC VŠ Praha
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, Tenis Cibulka A - TC ESO Praha z.s.
3
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TJ Spoje Praha A
0
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
0
6.
42. 1.třída B
23.6.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s.
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TC VŠ Praha
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, Tenis Cibulka A - TC ESO Praha z.s.
3
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TJ Spoje Praha A
5
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
14
6.
42. 1.třída B
23.6.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs A
5
 Družstva celkem (4hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31