Český tenisový svaz

Veškrna Tomáš

Datum narození:
07.03.2009
Platnost reg. do:
02.10.2021
Klub:
TK Spartak Jihlava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Spartak Jihlava
190 (20)
889 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
2
14.09.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
2
14.09.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2
14.09.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

8>4 Malý, Bryol - Veškrna, Rindoš 6:1, 6:4
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
0
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, TK Spartak Jihlava C - Sokol Čebín
0
2.
III.TŘÍDA AS
4.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
1
3.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, TK Spartak Jihlava C - TK Spartak Jihlava D
0
4.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TK Spartak Jihlava C
1
5.
III.TŘÍDA AS
15.6.2019, TK Spartak Jihlava C - SK Tenis Tišnov B
1
6.
III.TŘÍDA AS
22.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou B - TK Spartak Jihlava C
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
0
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, TK Spartak Jihlava C - Sokol Čebín
1
2.
III.TŘÍDA AS
4.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
1
3.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, TK Spartak Jihlava C - TK Spartak Jihlava D
0
4.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TK Spartak Jihlava C
1
5.
III.TŘÍDA AS
15.6.2019, TK Spartak Jihlava C - SK Tenis Tišnov B
1
6.
III.TŘÍDA AS
22.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou B - TK Spartak Jihlava C
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

20
2
08.12.2018, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/6

27
3
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/8

0
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

0
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
7
12.01.2019, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
8
19.01.2019, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

10
9
02.02.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/4

20
10
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/7

0
11
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
12
02.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

0
13
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

0
14
16.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/6

20
15
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

0
16
30.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

20
17
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
18
29.06.2019

TK Choceň (C - 200), K: 4/-

20
19
06.07.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 11/11

0
20
13.07.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

0
21
20.07.2019, Metropolitní Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
27.07.2019, TC Chrudim Letní pohár - U12

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 5/5

0
23
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

0
24
31.08.2019, Highlandsport Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
25
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

0
26
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

35
27
28.09.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 5/5

10
 Jednotlivci celkem
237/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

10
2
08.12.2018, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/6

14
3
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/8

0
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

0
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
7
12.01.2019, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
8
19.01.2019, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

0
9
02.02.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/4

0
10
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/7

0
11
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
12
02.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

20
13
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

0
14
16.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/6

0
15
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

-
16
30.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

14
17
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
18
29.06.2019

TK Choceň (C - 200), K: 4/-

-
19
06.07.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 11/11

0
20
13.07.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

0
21
20.07.2019, Metropolitní Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
27.07.2019, TC Chrudim Letní pohár - U12

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 5/5

10
23
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

14
24
31.08.2019, Highlandsport Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
26
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

19
27
28.09.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 5/5

20
 Jednotlivci celkem
166/24
01.12.2018, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

8>4 Doucha, Veškrna - Rindoš, Krška 6:2, 6:0
4>2 Doucha, Veškrna - Dufek, Vomela 6:3, 6:2
2>1 Dujka, Wirgler - Doucha, Veškrna 6:2, 6:0
získané body: 10 b.
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/8

16>8 Dujka, Wirgler - Kubát, Veškrna 6:2, 6:0
získané body: 0 b.
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/7

8>4 Novák, Cakl - Doucha, Veškrna 6:4, 1:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
02.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

8>4 Malý, Veškrna - Cakl, Novák 7:6 (5), 6:2
4>2 Malý, Veškrna - Matoušek, Pánek 6:4, 5:7, 1:0 (11)
2>1 Bryol, Řádek - Malý, Veškrna 6:3, 6:4
získané body: 20 b.
30.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

8>4 Doucha, Veškrna - Rejlek, Hašek 7:5, 6:4
4>2 Vaněk, Žahour - Doucha, Veškrna 6:1, 6:3
získané body: 14 b.
13.07.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

4>2 Kylsán, Voláček - Veškrna, Doucha 6:3, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
28.09.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 5/5

8>4 Doucha, Veškrna - Švarc, Suchánek 7:5, 6:4
4>2 Doucha, Veškrna - Šmejc, Krška 6:1, 6:7 (4), 1:0 (8)
2>1 Doucha, Veškrna - Hrabánek, Hrabánek 6:4, 6:3
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TK Spartak Jihlava - TC Brno.
0
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, LTC Velen Boskovice - TK Spartak Jihlava B
3
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, TK Spartak Jihlava B - BLTC Brno
1
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK Spartak Jihlava C - TK Spartak Jihlava B
1
4.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
12
5.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, TK Spartak Jihlava B - TK Znojmo B
4
6.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, TK Spartak Jihlava B - Start Brno
4
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TK Spartak Jihlava - TC Brno.
0
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, LTC Velen Boskovice - TK Spartak Jihlava B
2
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, TK Spartak Jihlava B - BLTC Brno
4
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK Spartak Jihlava C - TK Spartak Jihlava B
1
4.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
9
5.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, TK Spartak Jihlava B - TK Znojmo B
4
6.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, TK Spartak Jihlava B - Start Brno
4
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44