Český tenisový svaz

Ladman Filip

Datum narození:
01.01.2009
Platnost reg. do:
02.10.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

40
 Jednotlivci celkem
40/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
 Jednotlivci celkem
0/1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

32>16 Augustýn, Ha Duc - Ladman, Kusý 5:7, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, LTC Modřany 2005 B - TC VŠ Praha
1
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
3
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TK Sparta Praha B - TC VŠ Praha
0
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TC VŠ Praha - TC ESO Praha z.s.
1
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
1
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, LTC Modřany 2005 B - TC VŠ Praha
2
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
0
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TK Sparta Praha B - TC VŠ Praha
9
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TC VŠ Praha - TC ESO Praha z.s.
5
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
1
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
4.5.2019, 31. 1.třída A
TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
team Sanders, Ladman - Rat, Šidlík 6:3, 1:6, 9:11
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

0
3
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

75
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/-

35
5
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/-

60
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

70
7
12.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/-

80
8
01.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/6

80
10
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/12

90
11
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/13

105
12
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

43
13
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

43
14
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/14

95
15
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

63
16
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

55
17
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
18
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/-

0
19
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/5

-
20
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: -/11

-
21
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: -/12

-
 Jednotlivci celkem
899/18

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

35
3
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/-

-
5
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/-

-
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
7
12.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/-

-
8
01.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/6

14
10
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/12

34
11
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/13

40
12
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

43
13
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

35
14
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/14

0
15
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

25
16
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

0
17
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
18
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/-

-
19
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/5

20
20
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: -/11

0
21
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: -/12

34
 Jednotlivci celkem
359/16
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

16>8 Košárko, Ladman - Křížek, Trkovský 6:1, 6:2
8>4 Košárko, Ladman - Macháček, Hrubý 3:6, 6:3, 1:0
4>2 Petrofský, Dvořák - Košárko, Ladman 1:6, 6:1, 1:0
získané body: 35 b.
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

32>16 Ladman, Duda - Köhler, Eversfield 6:3, 6:0
16>8 Ladman, Duda - Klofáč, Hanke 3:6, 6:1, 1:0 (8)
8>4 Krejčí, Fojtů - Ladman, Duda 6:4, 6:4
získané body: 34 b.
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/5

8>4 Duda, Ladman - Pomahač, Krejčí 6:0, 6:2
4>2 Duda, Ladman - Köhler, Kusý 6:3, 6:3
2>1 Duda, Ladman - Eversfield, Jirásek 6:4, 6:0
získané body: 20 b.