Muži | Ženy | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
||
25.-27.11. | 706000 | TC Brno. (C) | 7/7 | ||||||||
25.-27.11. | 806000 | TC Brno. (C) | 6/6 | ||||||||
25.-26.11. | 706001 | SK Vitality Slezsko o.s. (E) | -/- | 25.-26.11. | 806001 | SK Vitality Slezsko o.s. (E) | -/- | ||||
25.-27.11. | 806935 | Kvalifikace HOP VčOTS TO TJ Svitavy (P) |
4/4 | ||||||||
25.-27.11. | 706002 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 7/7 | 25.-27.11. | 806002 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 5/5 | ||||
25.-27.11. | 706935 | Kvalifikace HOP VčOTS LTC Vysoké Mýto (P) |
5/4 | ||||||||
25.-27.11. | 706003 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 7/7 | 25.-27.11. | 806003 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | ||||
25.-26.11. | 806004 | I. ČLTPK Čerčany (C) | 5/5 | ||||||||
25.-27.11. | 706004 | TC Tachlovice (C) | 6/6 | 25.-27.11. | 806005 | TC Tachlovice (C) | 6/6 | ||||
25.-27.11. | 706005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 25.-27.11. | 806006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | ||||||
25.-27.11. | 706006 | Tenisklub Cheb (C) | 5/4 | ||||||||
25.-27.11. | 706007 | Tenis Cibulka (C) | 5/5 | 25.-27.11. | 806007 | Tenis Cibulka (C) | 5/5 | ||||
25.-26.11. | 806008 | Wilson tenis centrum z.s. (C) | 5/6 | ||||||||
25.-27.11. | 706008 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 6/5 | 25.-27.11. | 806009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | ||||
25.-26.11. | 706009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
25.-27.11. | 706162 | TK Horní Měcholupy (C) | 25.-27.11. | 806161 | TK Horní Měcholupy (C) | 5/5 | |||||
01.-03.12. | 806010 | LTC Český Krumlov (B) | 9/9 | ||||||||
02.-04.12. | 706010 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/5 | 02.-04.12. | 806011 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/5 | ||||
02.-04.12. | 706941 | Halový oblastní přebor ročníku 2014 jihomoravský (P) |
2/2 | 02.-04.12. | 806941 | Halový oblastní přebor ročníku 2014 jihomoravský (P) |
2/- | ||||
02.-03.12. | 706971 | Otevřený halový Oblastní přebor ročníku 2014 Tennis Hill Havířov o.s. (P) |
02.-03.12. | 806971 | Otevřený halový Oblastní přebor ročníku 2014 Tennis Hill Havířov o.s. (P) |
2/2 | |||||
02.-04.12. | 706011 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 6/6 | 02.-04.12. | 806012 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 5/5 | ||||
02.-03.12. | 806013 | LTC Vysoké Mýto (C) | 4/4 | ||||||||
02.-05.12. | 706012 | LTC Humpolec (B) | 12/11 | ||||||||
02.-04.12. | 806014 | Lokomotiva Praha (C) | 5/5 | ||||||||
02.-05.12. | 806015 | LTK Liberec (B) | 11/11 | ||||||||
02.-04.12. | 706013 | TJ Kralupy o.s. (C) | 5/5 | ||||||||
02.-04.12. | 706014 | TK Chomutov (C) | 4/4 | 02.-04.12. | 806016 | TK Chomutov (C) | 4/4 | ||||
02.-04.12. | 706015 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 6/6 | 02.-04.12. | 806017 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 6/5 | ||||
02.-03.12. | 706016 | Tenisový klub Eden HK (C) | 5/5 | ||||||||
02.-03.12. | 706017 | TK Hlinsko (C) | 4/4 | ||||||||
02.-03.12. | 806867 | Halový okresní přebor Strakonice TK Strakonice (P) |
-/- | ||||||||
02.-04.12. | 706018 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 6/5 | 02.-04.12. | 806018 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | ||||
02.-04.12. | 806019 | F.H.TK Dobřichovice (C) | 4/4 | ||||||||
02.-04.12. | 706019 | Tempo Praha (C) | 5/4 | 02.-04.12. | 806020 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||
02.-05.12. | 706020 | LTK Liberec (B) | 12/12 | ||||||||
08.-10.12. | 706021 | SK Satalice (C) | 5/5 | 08.-10.12. | 806021 | SK Satalice (C) | 4/4 | ||||
09.-10.12. | 706022 | TK Ústí n. Orlicí (C) | 5/5 | ||||||||
09.-12.12. | 706023 | SK Tenis Tišnov (B) | 12/12 | ||||||||
09.-11.12. | 706024 | SK Vitality Slezsko o.s. (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 806022 | SK Vitality Slezsko o.s. (C) | 5/5 | ||||
09.-10.12. | 806023 | TK Choceň (C) | 5/5 | ||||||||
09.-11.12. | 706025 | SK Matchball Česká Lípa (C) | 4/4 | 09.-11.12. | 806024 | SK Matchball Česká Lípa (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 706026 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 806025 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 806026 | TJ Spoje Praha (B) | 11/12 | ||||||||
09.-12.12. | 706027 | SK HAMR, z.s. (B) | 13/13 | ||||||||
09.-12.12. | 806027 | HTK Třebíč (B) | 9/9 | ||||||||
09.-11.12. | 706028 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 09.-11.12. | 806028 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | |||||
09.-10.12. | 806029 | TK Hlinsko (C) | 4/4 | ||||||||
09.-10.12. | 706029 | TK Slavia Plzeň (C) | 5/5 | ||||||||
09.-11.12. | 806030 | Tenisklub Cheb (C) | 4/4 | ||||||||
09.-10.12. | 706030 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 6/6 | 09.-10.12. | 806031 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 5/5 | ||||
09.-11.12. | 806032 | F.H.TK Dobřichovice (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 706031 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/4 | 09.-11.12. | 806033 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 706163 | TK Horní Měcholupy (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 806162 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||
16.-18.12. | 706032 | TK TILIA Brno (C) | 7/7 | 16.-18.12. | 806034 | TK TILIA Brno (C) | 5/5 | ||||
16.-18.12. | 706972 | Sdružený okresní přebor Frýdek-Místek TK TENNISPOINT FM (P) |
7/7 | 16.-18.12. | 806972 | Sdružený okresní přebor Frýdek-Místek TK TENNISPOINT FM (P) |
6/5 | ||||
16.-17.12. | 706033 | TK Choceň (C) | 5/5 | ||||||||
16.-18.12. | 706034 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 7/7 | 16.-18.12. | 806035 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | ||||
16.-18.12. | 706035 | LTC Modřany 2005 (C) | 7/7 | 16.-18.12. | 806036 | LTC Modřany 2005 (C) | 7/7 | ||||
16.-18.12. | 706036 | LTK Liberec (C) | 6/6 | 16.-18.12. | 806037 | LTK Liberec (C) | 4/4 | ||||
16.-18.12. | 806038 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | |||||||||
16.-18.12. | 706037 | Tenis Cibulka (C) | 7/7 | 16.-18.12. | 806039 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
16.-17.12. | 706038 | Tenis Club Mokropsy (C) | 5/4 | 16.-17.12. | 806040 | Tenis Club Mokropsy (C) | 5/5 | ||||
16.-18.12. | 806041 | Tempo Praha (C) | 5/4 | ||||||||
16.-17.12. | 706039 | TO Sokol Nehvizdy (D) | 2/- | 16.-17.12. | 806042 | TO Sokol Nehvizdy (D) | 2/2 | ||||
27.-29.12. | 706040 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 7/7 | 27.-29.12. | 806043 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 6/6 | ||||
27.-28.12. | 806044 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 6/6 | ||||||||
28.-30.12. | 706041 | LTC Houštka (C) | 28.-30.12. | 806045 | LTC Houštka (C) | ||||||
28.-30.12. | 706042 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 7/7 | 28.-30.12. | 806046 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 6/6 | ||||
28.-30.12. | 706043 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 7/7 | 28.-30.12. | 806047 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 7/6 | ||||
28.-30.12. | 706164 | TK Horní Měcholupy (C) | 7/7 | 28.-30.12. | 806163 | TK Horní Měcholupy (C) | 6/5 | ||||
29.-31.12. | 806048 | Wilson tenis centrum z.s. (C) | 6/6 | ||||||||
06.-08.01. | 706940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
10/10 | ||||||||
06.-08.01. | 806940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
10/9 | ||||||||
06.-08.01. | 706920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 806920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 706970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
9/9 | ||||||||
06.-08.01. | 806970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 706860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 806860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-09.01. | 806800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
13/13 | ||||||||
06.-08.01. | 706900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 806900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-09.01. | 706800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
12/12 | ||||||||
06.-08.01. | 706830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
9/9 | ||||||||
06.-08.01. | 806830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 706880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 806880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
12.-16.01. | 706044 | SK TALENT 13 - spolek (A) | 14/14 | ||||||||
12.-16.01. | 806049 | SK Vitality Slezsko o.s. (A) | 13/13 | ||||||||
12.-15.01. | 706169 | CTA Rudná (D) | 2/* | 12.-15.01. | 806168 | CTA Rudná (D) | 2/2 | ||||
13.-15.01. | 706045 | TO Bohemians Praha (C) | 5/5 | 13.-15.01. | 806050 | TO Bohemians Praha (C) | 5/5 | ||||
13.-15.01. | 706046 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | 6/6 | 13.-15.01. | 806051 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | 5/5 | ||||
13.-15.01. | 706047 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | 13.-15.01. | 806052 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | ||||
13.-14.01. | 706048 | TO TJ Svitavy (C) | 5/5 | ||||||||
13.-15.01. | 706049 | TK Třebíč (C) | 4/4 | 13.-15.01. | 806053 | TK Třebíč (C) | 4/4 | ||||
13.-15.01. | 706050 | TJ Spoje Praha (C) | 6/7 | 13.-15.01. | 806054 | TJ Spoje Praha (C) | 6/6 | ||||
13.-15.01. | 706051 | TK Milo Olomouc (C) | 6/6 | 13.-15.01. | 806055 | TK Milo Olomouc (C) | 4/4 | ||||
13.-15.01. | 706052 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | 4/4 | 13.-15.01. | 806056 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | 4/4 | ||||
13.-15.01. | 706053 | TJ Kralupy o.s. (C) | 5/5 | ||||||||
13.-14.01. | 806057 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (C) | 7/7 | ||||||||
13.-14.01. | 806058 | TK Slavia Plzeň (C) | 4/4 | ||||||||
13.-16.01. | 706054 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 13.-16.01. | 806059 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | ||||
13.-15.01. | 806060 | F.H.TK Dobřichovice (C) | 4/4 | ||||||||
20.-21.01. | 706055 | TK Ústí n. Orlicí (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 706056 | SK Tenis Tišnov (C) | 6/6 | 20.-22.01. | 806061 | SK Tenis Tišnov (C) | 4/4 | ||||
20.-22.01. | 806062 | TK Zlín (C) | 5/5 | ||||||||
20.-22.01. | 706610 | 3.ročník série turnajů česko-polského přátelství severomoravský (P) |
-/- | ||||||||
20.-22.01. | 806610 | 3.rocnik série turnajů česko-polského přátelství severomoravský (P) |
-/- | ||||||||
20.-21.01. | 806063 | Tenisový klub Eden HK (C) | 6/5 | ||||||||
20.-22.01. | 706057 | LTK Liberec (C) | 6/6 | 20.-22.01. | 806064 | LTK Liberec (C) | 4/4 | ||||
20.-21.01. | 706058 | SK HAMR, z.s. (C) | 7/6 | 20.-21.01. | 806065 | SK HAMR, z.s. (C) | 5/4 | ||||
20.-22.01. | 706059 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | 20.-22.01. | 806066 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | ||||
20.-21.01. | 706060 | Tenis Club Mokropsy (C) | 20.-21.01. | 806067 | Tenis Club Mokropsy (C) | 4/4 | |||||
20.-21.01. | 706061 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 6/6 | 20.-21.01. | 806068 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 6/6 | ||||
20.-23.01. | 706062 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/4 | 20.-23.01. | 806069 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 7/7 | ||||
20.-22.01. | 706063 | TJ Břevnov (C) | 6/5 | ||||||||
20.-22.01. | 706064 | TK Znojmo (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 806070 | TK Znojmo (C) | 4/4 | ||||
20.-22.01. | 806071 | Sokol Královice (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 706065 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | 20.-22.01. | 806072 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
20.-22.01. | 706170 | TJ LTC Poděbrady (C) | 7/7 | ||||||||
27.-29.01. | 706066 | TC Brno. (C) | 5/5 | 27.-29.01. | 806073 | TC Brno. (C) | 5/5 | ||||
27.-29.01. | 706067 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | 6/6 | 27.-29.01. | 806074 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | 4/4 | ||||
27.-30.01. | 706068 | SK HIT Hradec Králové z.s. (B) | 12/12 | ||||||||
27.-29.01. | 706069 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 6/6 | ||||||||
27.-28.01. | 706070 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 6/6 | 27.-28.01. | 806075 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 5/5 | ||||
27.-30.01. | 806076 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (B) | 9/9 | ||||||||
27.-29.01. | 706071 | HTK Třebíč (C) | 27.-29.01. | 806077 | HTK Třebíč (C) | 4/4 | |||||
27.-29.01. | 706072 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 806078 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 5/4 | ||||
27.-30.01. | 706073 | TK Slavia Plzeň (B) | 12/11 | 27.-30.01. | 806079 | TK Slavia Plzeň (B) | 11/11 | ||||
27.-28.01. | 706884 | Okresní přebor Klatovy TK Horažďovice (P) |
4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 706074 | TC Tachlovice (C) | 27.-29.01. | 806080 | TC Tachlovice (C) | ||||||
27.-29.01. | 706075 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 806081 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
27.-30.01. | 706076 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 27.-30.01. | 806082 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | ||||
27.-29.01. | 706077 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 806083 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | 4/4 | ||||
27.-29.01. | 706078 | Tempo Praha (C) | 5/4 | ||||||||
27.-29.01. | 706079 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 5/4 | 27.-29.01. | 806084 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-06.02. | 706080 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (A) | 14/14 | ||||||||
02.-06.02. | 806085 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A) | 13/13 | ||||||||
03.-05.02. | 706081 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 6/6 | 03.-05.02. | 806086 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/5 | ||||
03.-04.02. | 706082 | LTC Vysoké Mýto (C) | 6/6 | ||||||||
03.-05.02. | 706083 | TK Chomutov (C) | 5/4 | 03.-05.02. | 806087 | TK Chomutov (C) | 4/4 | ||||
03.-04.02. | 806088 | Tenisový klub Eden HK (C) | 5/5 | ||||||||
03.-04.02. | 706084 | TK Slavia Plzeň (C) | 4/4 | ||||||||
03.-05.02. | 706085 | Tenis Cibulka (C) | 7/7 | 03.-05.02. | 806089 | Tenis Cibulka (C) | 5/5 | ||||
03.-06.02. | 706086 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | 03.-06.02. | 806090 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
03.-05.02. | 806091 | TC VITALITY Březnice (C) | 4/4 | ||||||||
03.-05.02. | 806092 | Lokomotiva Beroun (C) | 4/4 | ||||||||
03.-05.02. | 706165 | TK Horní Měcholupy (C) | 5/4 | 03.-05.02. | 806164 | TK Horní Měcholupy (C) | 5/5 | ||||
09.-12.02. | 706087 | TK Havířov, z.s. (B) | 10/10 | ||||||||
09.-12.02. | 806093 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B) | 8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 806094 | TJ Žďár nad Sázavou (C) | 5/5 | ||||||||
10.-11.02. | 706088 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (E) | -/- | 10.-11.02. | 806095 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (E) | -/- | ||||
10.-12.02. | 806096 | TO SK Žamberk (C) | 4/4 | ||||||||
10.-11.02. | 706089 | TK Choceň (C) | 5/4 | ||||||||
10.-12.02. | 806097 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 5/5 | ||||||||
10.-12.02. | 706090 | LTK Liberec (C) | 6/6 | 10.-12.02. | 806098 | LTK Liberec (C) | 4/4 | ||||
10.-11.02. | 706091 | LTC Houštka (C) | 5/4 | 10.-11.02. | 806099 | LTC Houštka (C) | |||||
10.-12.02. | 706092 | TJ Kralupy o.s. (C) | |||||||||
10.-12.02. | 706093 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | 10.-12.02. | 806100 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 5/- | ||||
10.-11.02. | 706094 | Wilson tenis centrum z.s. (C) | |||||||||
10.-13.02. | 706095 | TC VITALITY Březnice (B) | 11/11 | ||||||||
10.-11.02. | 706096 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C) | 4/4 | ||||||||
10.-13.02. | 806101 | TK Roja Příbram z.s. (B) | 11/11 | ||||||||
10.-12.02. | 706097 | Tempo Praha (C) | 5/5 | 10.-12.02. | 806102 | Tempo Praha (C) | 7/6 | ||||
10.-12.02. | 706098 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | 10.-12.02. | 806103 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
17.-18.02. | 806104 | TJ Brno-Komín (C) | 5/5 | ||||||||
17.-19.02. | 706099 | TJ Žďár nad Sázavou (C) | 7/7 | ||||||||
17.-19.02. | 706100 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 5/5 | ||||||||
17.-18.02. | 706101 | TC Dvůr Králové, z.s. (C) | 4/* | 17.-18.02. | 806105 | TC Dvůr Králové, z.s. (C) | 4/4 | ||||
17.-18.02. | 706102 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (E) | -/- | 17.-18.02. | 806106 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (E) | -/- | ||||
17.-18.02. | 706103 | SK HAMR, z.s. (C) | 17.-18.02. | 806107 | SK HAMR, z.s. (C) | 6/6 | |||||
17.-19.02. | 706104 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 6/6 | 17.-19.02. | 806108 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | ||||
17.-20.02. | 706700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | 17.-20.02. | 806700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | ||||
17.-19.02. | 706105 | Tenis Cibulka (C) | 6/6 | 17.-19.02. | 806109 | Tenis Cibulka (C) | 5/5 | ||||
17.-20.02. | 706106 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 17.-20.02. | 806110 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | ||||||
17.-19.02. | 806111 | F.H.TK Dobřichovice (C) | 4/4 | ||||||||
17.-18.02. | 706107 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | 4/4 | 17.-18.02. | 806112 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | 4/4 | ||||
17.-19.02. | 706108 | Tempo Praha (C) | 5/5 | ||||||||
17.-19.02. | 706109 | SK JC Sport Opava (C) | 6/6 | 17.-19.02. | 806113 | SK JC Sport Opava (C) | 5/5 | ||||
17.-19.02. | 706110 | TO Bohemians Praha (C) | 17.-19.02. | 806114 | TO Bohemians Praha (C) | 4/4 | |||||
23.-26.02. | 806115 | Tennis Hill Havířov o.s. (B) | 9/8 | ||||||||
23.-26.02. | 706111 | CTA Rudná (C) | 5/5 | 23.-26.02. | 806116 | CTA Rudná (C) | 5/5 | ||||
24.-26.02. | 706112 | TK TILIA Brno (D) | 2/2 | 24.-26.02. | 806117 | TK TILIA Brno (D) | 2/2 | ||||
24.-27.02. | 706113 | TK PRECHEZA Přerov o.s. (B) | 12/12 | ||||||||
24.-25.02. | 706114 | SK Vitality Slezsko o.s. (D) | 2/2 | 24.-25.02. | 806118 | SK Vitality Slezsko o.s. (D) | 2/2 | ||||
24.-25.02. | 706115 | Tenisový klub Eden HK (C) | 6/6 | ||||||||
24.-27.02. | 706116 | LTC Houštka (B) | 11/11 | ||||||||
24.-27.02. | 806119 | TK Kročehlavy (B) | 11/12 | ||||||||
24.-26.02. | 706117 | ŽLTC Brno (C) | 5/4 | 24.-26.02. | 806120 | ŽLTC Brno (C) | 4/4 | ||||
24.-25.02. | 706118 | TK VEVE Tábor (C) | 4/- | 24.-25.02. | 806121 | TK VEVE Tábor (C) | 4/4 | ||||
24.-26.02. | 706119 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | 24.-26.02. | 806122 | TJ Sokol Vysočany (C) | 6/6 | ||||
24.-26.02. | 706120 | TK Znojmo (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 806123 | TK Znojmo (C) | 5/5 | ||||
24.-25.02. | 706121 | Lokomotiva Nymburk (C) | 5/5 | ||||||||
24.-26.02. | 706166 | TK Horní Měcholupy (C) | 24.-26.02. | 806165 | TK Horní Měcholupy (C) | 5/5 | |||||
24.-25.02. | 806167 | Sokol Čimice (D) | 2/* | ||||||||
24.-25.02. | 706168 | Sokol Čimice (D) | 2/2 | ||||||||
02.-04.03. | 806124 | TK Havířov, z.s. (C) | 6/6 | ||||||||
02.-05.03. | 706122 | TK Zlín (B) | 13/12 | ||||||||
02.-04.03. | 706123 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 6/6 | ||||||||
02.-05.03. | 806125 | TC ESO Praha z.s. (B) | 12/11 | ||||||||
02.-03.03. | 706124 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C) | 4/4 | 02.-03.03. | 806126 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-04.03. | 706125 | TK Chomutov (C) | 4/4 | 02.-04.03. | 806127 | TK Chomutov (C) | 4/4 | ||||
02.-04.03. | 706126 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | 02.-04.03. | 806128 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | ||||
02.-04.03. | 706127 | Tenis Cibulka (C) | 6/6 | 02.-04.03. | 806129 | Tenis Cibulka (C) | 5/4 | ||||
02.-04.03. | 706128 | Tempo Praha (B) | 12/12 | ||||||||
02.-05.03. | 806130 | TK Spartak Jihlava (B) | 10/10 | ||||||||
02.-04.03. | 706161 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | 6/6 | 02.-04.03. | 806160 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | 5/5 | ||||
02.-04.03. | 706172 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 6/5 | 02.-04.03. | 806170 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | ||||
08.-10.03. | 706882 | Halový okresní přebor - Domažlice LTC Domažlice (P) |
|||||||||
09.-11.03. | 806132 | TK PRECHEZA Přerov o.s. (C) | 6/5 | ||||||||
09.-11.03. | 706130 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
09.-10.03. | 806133 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 706129 | SK Satalice (C) | 5/5 | 09.-11.03. | 806131 | SK Satalice (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 706131 | TC BORS CLUB (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 806134 | TC BORS CLUB (C) | 5/5 | ||||
09.-11.03. | 706132 | TK BH Jihlava z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
09.-11.03. | 706133 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | 6/6 | ||||||||
09.-11.03. | 706134 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/4 | 09.-11.03. | 806135 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 7/7 | ||||
09.-10.03. | 706135 | SK HAMR, z.s. (C) | 7/7 | 09.-10.03. | 806136 | SK HAMR, z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-12.03. | 706136 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 7/6 | 09.-12.03. | 806137 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 6/6 | ||||
09.-10.03. | 806138 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C) | 5/5 | ||||||||
09.-11.03. | 706137 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | 5/5 | 09.-11.03. | 806139 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | 4/- | ||||
09.-11.03. | 706167 | TK Horní Měcholupy (C) | 09.-11.03. | 806166 | TK Horní Měcholupy (C) | 6/6 | |||||
15.-19.03. | 806140 | TC VITALITY Březnice (C) | |||||||||
15.-19.03. | 706138 | TK Havířov, z.s. (A) | 13/13 | ||||||||
15.-19.03. | 806141 | TC VITALITY Březnice (A) | */* | ||||||||
16.-17.03. | 806142 | TK Ústí n. Orlicí (C) | 4/- | ||||||||
16.-18.03. | 706139 | TK TILIA Brno (C) | 6/6 | 16.-18.03. | 806143 | TK TILIA Brno (C) | 5/4 | ||||
16.-17.03. | 706140 | LTC Humpolec (C) | 4/4 | ||||||||
16.-17.03. | 706141 | Tennis Hill Havířov o.s. (E) | -/- | 16.-17.03. | 806144 | Tennis Hill Havířov o.s. (E) | -/- | ||||
16.-18.03. | 706142 | TK PRECHEZA Přerov o.s. (C) | 5/5 | ||||||||
16.-17.03. | 706143 | LTC Vysoké Mýto (C) | 6/5 | ||||||||
16.-17.03. | 706144 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 7/7 | ||||||||
16.-17.03. | 706145 | SK HAMR, z.s. (C) | 7/7 | 16.-17.03. | 806145 | SK HAMR, z.s. (C) | 5/5 | ||||
16.-17.03. | 706146 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.03. | 706147 | TC Tachlovice (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 806146 | TC Tachlovice (C) | 5/5 | ||||
16.-17.03. | 706148 | TK Roudnice n.L. (C) | 4/* | 16.-17.03. | 806147 | TK Roudnice n.L. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 706149 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 16.-18.03. | 806148 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | ||||||
16.-17.03. | 706150 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/4 | 16.-17.03. | 806149 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 806150 | F.H.TK Dobřichovice (C) | 4/4 | ||||||||
16.-17.03. | 806151 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | 6/5 | ||||||||
16.-18.03. | 706151 | Tempo Praha (C) | 6/5 | ||||||||
16.-16.03. | 706152 | SK HIT Hradec Králové z.s. (E) | -/- | ||||||||
16.-16.03. | 806152 | SK HIT Hradec Králové z.s. (E) | -/- | ||||||||
16.-17.03. | 706171 | TO Sokol Nehvizdy (D) | 2/2 | 16.-17.03. | 806169 | TO Sokol Nehvizdy (D) | 2/2 | ||||
22.-25.03. | 706153 | CTA Rudná (C) | -/- | 22.-25.03. | 806153 | CTA Rudná (C) | -/- | ||||
23.-24.03. | 706154 | TJ Brno-Komín (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 706155 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (C) | -/- | 23.-24.03. | 806154 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (C) | -/- | ||||
23.-25.03. | 706156 | TC ESO Praha z.s. (C) | -/- | 23.-25.03. | 806155 | TC ESO Praha z.s. (C) | -/- | ||||
23.-24.03. | 806156 | TK Choceň (C) | -/- | ||||||||
23.-25.03. | 706611 | 3.rocnik série turnajů česko-polského přátelství severomoravský (P) |
-/- | ||||||||
23.-25.03. | 806611 | 3.rocnik série turnajů česko-polského přátelství severomoravský (P) |
-/- | ||||||||
23.-25.03. | 706157 | LTC Modřany 2005 (C) | -/- | 23.-25.03. | 806157 | LTC Modřany 2005 (C) | -/- | ||||
23.-24.03. | 806832 | Halový okresní přebor Benešov Tsport Votice o.s. (P) |
-/- | ||||||||
23.-26.03. | 706158 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | -/- | 23.-26.03. | 806158 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | -/- | ||||
23.-25.03. | 706159 | Sokol Královice (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 706832 | Halový okresní přebor Benešov I. ČLTPK Čerčany (P) |
-/- | ||||||||
23.-25.03. | 706173 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | 23.-25.03. | 806171 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | ||||
30.03-01.04. | 706160 | Tenis Cibulka (C) | 30.03-01.04. | 806159 | Tenis Cibulka (C) |