Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - mladší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
14.-16.04. 716838 Středočeská kvalifikace LOP
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
       14.-16.04. 816838 Středočeská kvalifikace LOP
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.04. 716000 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.04. 816000 Tenisový klub Tesla Brno (C)      
15.-17.04. 716001 TJ Kraví Hora Brno (C)       15.-17.04. 816001 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-16.04. 716865 Okresní přebor Písek
TK Milevsko, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-16.04. 816865 Okresní přebor Písek
TK Milevsko, z.s. (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
16.-17.04. 716002 LTK Klatovy (C)             
16.-18.04. 716003 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 16.-18.04. 816002 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.04. 716004 Tenis Cibulka (C)       16.-18.04. 816003 Tenis Cibulka (C)      
16.-18.04. 716005 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 16.-18.04. 816004 CTA Rudná (C)      
17.-18.04. 716006 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-24.04. 716972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
      22.-24.04. 816972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 716007 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.04. 816005 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
22.-24.04. 716610 Serie turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
  -/- 22.-24.04. 816610 Serie turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
23.-24.04. 716840 Středočeská kvalifikace LOP
TK Čelákovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 23.-24.04. 816840 Středočeská kvalifikace LOP
TK Čelákovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.04. 716983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
      23.-25.04. 816983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
     
23.-25.04. 716976 Okresní přebor Opava
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
      23.-25.04. 816976 Okresní přebor Opava
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
     
23.-24.04. 716008 SK Tenis Mýto, z.s. (C)             
23.-25.04. 716935 Kvalifikace OP VčOTS
TO TJ Tesla Pardubice (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
23.-24.04. 716887 okresní přebor Plzeň - město
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.04. 816887 okresní přebor Plzeň - město
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.04. 716009 TK Chomutov (C)       23.-25.04. 816006 TK Chomutov (C)      
23.-24.04. 716010 LTK Klatovy (C)             
23.-24.04. 716011 TK Hořovice (C)             
23.-24.04. 716841 Středočeská kvalifikace LOP
Wilson tenis centrum z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.04. 816841 Středočeská kvalifikace LOP
Wilson tenis centrum z.s. (P)
     
       23.-25.04. 816935 Kvalifikace OP VčOTS
TK Česká Třebová, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       23.-24.04. 816007 LTK Klatovy (C)      
       23.-25.04. 816833 Středočeská kvalifikace LOP
LTC Beroun, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.04. 716835 Středočeská kvalifikace LOP
LTC Kolín (P)
      23.-25.04. 816835 Středočeská kvalifikace LOP
LTC Kolín (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.04. 716813 Kvalifikace na OP ml.žactva
Praha (P)
Informace
Neoficiální výsledky
5/-       
       23.-24.04. 816813 Kvalifikace na OP ml.žactva
Praha (P)
Informace
Neoficiální výsledky
4/-
23.-25.04. 716973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov, z.s. (P)
            
       23.-25.04. 816973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov, z.s. (P)
     
23.-24.04. 716862 Okresní přebor Český Krumlov
Sokol TK Kaplice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.04. 816862 Okresní přebor Český Krumlov
Sokol TK Kaplice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.04. 716882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.04-02.05. 716012 TK RAPID LIBEREC (C)       30.04-02.05. 816008 TK RAPID LIBEREC (C)      
05.-07.05. 716611 Série turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
  */- 05.-07.05. 816611 Série turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
  -/-
07.-09.05. 716013 TK RAPID LIBEREC (C)       07.-09.05. 816009 TK RAPID LIBEREC (C)      
21.-23.05. 716940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       21.-23.05. 816940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
21.-23.05. 716970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/11       
       21.-23.05. 816970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
21.-23.05. 716014 DTK Skuteč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.05. 816010 DTK Skuteč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.05. 716015 TK AGROFERT Prostějov (C)       21.-23.05. 816011 TK AGROFERT Prostějov (C)      
21.-24.05. 716800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       21.-24.05. 816800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/12
21.-23.05. 716900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9 21.-23.05. 816900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.05. 716880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       21.-23.05. 816880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.05. 716860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 21.-23.05. 816860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.05. 716920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       21.-23.05. 816920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.05. 716830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 21.-23.05. 816830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.-30.05. 716016 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.05. 816012 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-10.06. 716017 TK TENNISPOINT FM (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       06.-10.06. 816013 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13
08.-09.06. 716963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 08.-09.06. 816963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/-
10.-12.06. 716018 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 10.-12.06. 816014 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716019 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-13.06. 816015 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716020 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-13.06. 816016 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-12.06. 716971 Oblastní přebor mž ročník 2012
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 11.-12.06. 816971 Oblastní přebor mž ročník 2012
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
11.-12.06. 716021 SK Tenis Mýto, z.s. (C)       11.-12.06. 816017 SK Tenis Mýto, z.s. (C)      
11.-12.06. 716022 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 11.-12.06. 816018 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716023 TK RAPID LIBEREC (C)       11.-13.06. 816019 TK RAPID LIBEREC (C)      
11.-13.06. 716024 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.06. 816020 Sokol Zábřeh (C)      
       11.-12.06. 816021 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716025 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/- 11.-13.06. 816022 Tenis Brandýs n.L. (C)      
11.-13.06. 716964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
      11.-13.06. 816964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
     
11.-12.06. 716026 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-12.06. 816023 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716027 Slavoj Český Brod (C)       11.-13.06. 816024 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716028 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.06. 816025 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716029 CTA Rudná (C)       11.-13.06. 816026 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
11.-13.06. 716030 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-13.06. 816027 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.06. 716987 Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebauera
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.06. 816987 Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebauera
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.06. 716031 TK RAPID LIBEREC (C)       18.-20.06. 816028 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.06. 716032 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.06. 816029 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.06. 716033 TK Frýdlant v Čechách (C)       25.-27.06. 816030 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.06. 716034 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 27.-29.06. 816031 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-30.06. 716820 Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022
TK AGROFERT Prostějov (P)
Informace
Oficiální výsledky
14/14 27.-30.06. 816820 Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022
TK AGROFERT Prostějov (P)
Informace
Oficiální výsledky
13/13
29.06-01.07. 716035 Sokol Královice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/- 29.06-01.07. 816032 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716036 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816033 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-04.07. 816034 TK Sezimovo Ústí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
01.-03.07. 716037 Tenis Cibulka (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 01.-03.07. 816035 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716038 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816036 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716039 TK Pelhřimov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
01.-03.07. 716040 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.07. 816037 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716041 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/10 01.-04.07. 816038 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.07. 716042 Lokomotiva Praha (C)       02.-04.07. 816039 Lokomotiva Praha (C)      
02.-04.07. 716043 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 816040 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 716044 TK Chomutov (C)       02.-04.07. 816041 TK Chomutov (C)      
02.-04.07. 716045 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 816042 LTC Vysoké Mýto (C)      
02.-04.07. 716046 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 816043 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 716047 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.07. 816044 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 716048 Tenisklub Cheb (C)       02.-04.07. 816045 Tenisklub Cheb (C)      
02.-04.07. 716049 SK HAMR, z.s. (C)       02.-04.07. 816046 SK HAMR, z.s. (C)      
02.-04.07. 716050 TC Holešov, o.s. (C)       02.-04.07. 816047 TC Holešov, o.s. (C)      
02.-04.07. 716051 TK Uherské Hradiště (C)       02.-04.07. 816048 TK Uherské Hradiště (C)      
02.-04.07. 716052 Slavoj Žiželice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 816049 Slavoj Žiželice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 716053 Tenisový klub Eden (C)       02.-04.07. 816050 Tenisový klub Eden (C)      
02.-04.07. 716054 TK Tenisek Buštěhrad (C)       02.-04.07. 816051 TK Tenisek Buštěhrad (C)      
02.-04.07. 716055 TC Jičín (C)       02.-04.07. 816052 TC Jičín (C)      
02.-03.07. 716056 Sokol Čimice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-03.07. 816053 Sokol Čimice (C)      
04.-06.07. 716057 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-06.07. 716058 TK Mimoň (C)       05.-06.07. 816054 TK Mimoň (C)      
       05.-07.07. 816055 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
05.-07.07. 716059 TK Slavia Orlová (C)       05.-07.07. 816056 TK Slavia Orlová (C)      
05.-07.07. 716060 TK Milevsko, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.07. 816057 TK Milevsko, z.s. (C)      
05.-06.07. 716061 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-06.07. 816058 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 716062 Sportclub Řevnice, z.s. (C)             
05.-10.07. 716700 Mistrovství ČR
ČTS (M)
Informace
Oficiální výsledky
15/15 05.-10.07. 816700 Mistrovství ČR
ČTS (M)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
       06.-07.07. 816059 Sportclub Řevnice, z.s. (C)      
08.-09.07. 716063 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-09.07. 816060 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716064 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 09.-11.07. 816061 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.07. 716065 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 09.-10.07. 816062 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716066 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 816063 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716067 TC Třinec (C)       09.-11.07. 816064 TC Třinec (C)      
09.-11.07. 716068 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 09.-11.07. 816065 TC Chrudim z.s. (C)      
09.-11.07. 716069 TK Milo Olomouc (C)       09.-11.07. 816066 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       09.-12.07. 816067 SK HAMR, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
09.-11.07. 716070 TO TJ Tesla Pardubice (C)       09.-11.07. 816068 TO TJ Tesla Pardubice (C)      
09.-10.07. 716071 TK Hořovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.07. 816069 TK Hořovice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
09.-12.07. 716072 ŽLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
09.-11.07. 716073 TK PTA Kolín (C)       09.-11.07. 816070 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716074 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 09.-11.07. 816071 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-12.07. 716075 TK Konstruktiva, z.s. (C)             
       09.-12.07. 816072 HTK Třebíč (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
09.-12.07. 716076 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
09.-11.07. 716342 TJ Sokol Uherský Brod (C)       09.-11.07. 816335 TJ Sokol Uherský Brod (C)      
10.-12.07. 716077 Tenisový klub Studénka z.s. (C)       10.-12.07. 816073 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716078 Tenis Cibulka (C)       11.-13.07. 816074 Tenis Cibulka (C)      
12.-14.07. 716079 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.07. 816075 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.07. 716080 TK RAPID LIBEREC (C)       12.-13.07. 816076 TK RAPID LIBEREC (C)      
12.-14.07. 716081 Sokol Královice (C)       12.-14.07. 816077 Sokol Královice (C)      
13.-15.07. 716082 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 13.-15.07. 816078 TO SK Mělník (C)      
13.-15.07. 716083 CTA Rudná (C)       13.-15.07. 816079 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
14.-16.07. 716084 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 14.-16.07. 816080 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
14.-16.07. 716085 Tempo Praha (C)             
16.-18.07. 716086 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 816081 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716087 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 16.-18.07. 816082 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716088 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 816083 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716089 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 816084 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-17.07. 716090 TCD Donovalská (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-17.07. 816085 TCD Donovalská (C)      
16.-18.07. 716091 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 16.-18.07. 816086 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716092 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 816087 T.J. Sokol Šumperk (C)      
16.-17.07. 716093 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 16.-17.07. 816088 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-17.07. 716094 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-17.07. 816089 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716095 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 816090 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716096 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)       16.-18.07. 816091 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)      
16.-18.07. 716097 SK HAMR, z.s. (C)       16.-18.07. 816092 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-18.07. 816093 TC Dvůr Králové, z.s. (C)      
16.-18.07. 716098 TC Tachlovice (C)       16.-18.07. 816094 TC Tachlovice (C)      
       16.-17.07. 816095 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716099 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 816096 LTK TEPLICE o.s. (C)      
16.-18.07. 716100 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 16.-18.07. 816097 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716101 TK Oáza Říčany (C)       16.-18.07. 816098 TK Oáza Říčany (C)      
16.-17.07. 716102 TK Hořovice (C)       16.-17.07. 816099 TK Hořovice (C)      
16.-17.07. 716103 LTC Houštka (C)       16.-17.07. 816100 LTC Houštka (C)      
16.-18.07. 716104 LTC Kolín (E)       16.-18.07. 816101 LTC Kolín (E)      
17.-19.07. 716105 Tenis Cibulka (C)       17.-19.07. 816102 Tenis Cibulka (C)      
18.-21.07. 716106 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
       18.-21.07. 816103 TENIS-CENTRUM DTJ HK (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.07. 716107 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816104 ASK Lipůvka (C)      
18.-21.07. 716108 TC Dvůr Králové, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/8       
18.-20.07. 716109 TK Konstruktiva, z.s. (C)       18.-20.07. 816105 TK Konstruktiva, z.s. (C)      
       18.-21.07. 816106 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
19.-20.07. 716110 TK RAPID LIBEREC (C)       19.-20.07. 816107 TK RAPID LIBEREC (C)      
19.-22.07. 716111 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       19.-22.07. 816108 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
19.-21.07. 716112 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 19.-21.07. 816109 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.07. 716113 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/- 20.-22.07. 816110 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-23.07. 716114 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 20.-23.07. 816111 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
20.-23.07. 716115 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-23.07. 816112 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       22.-25.07. 816113 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
22.-25.07. 716116 TK Bohutín, z.s. (C)       22.-25.07. 816114 TK Bohutín, z.s. (C)      
22.-26.07. 716117 Beskydský tenisový klub (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/9       
       23.-24.07. 816115 TO Meziboří (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.07. 716118 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-25.07. 716119 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 816116 Tenis Cibulka (C)      
23.-25.07. 716120 TK Tuřany (C)       23.-25.07. 816117 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 716121 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 23.-25.07. 816118 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.07. 716122 TK Dolní Dobrouč (C)       23.-24.07. 816119 TK Dolní Dobrouč (C)      
23.-25.07. 716123 SK HAMR, z.s. (C)       23.-25.07. 816120 SK HAMR, z.s. (C)      
23.-25.07. 716124 TK Chomutov (C)       23.-25.07. 816121 TK Chomutov (C)      
23.-25.07. 716125 TK Písek (C)       23.-25.07. 816122 TK Písek (C)      
23.-25.07. 716126 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 816123 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-26.07. 716127 TK Neridé (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
23.-25.07. 716128 TJ Žďár nad Sázavou (C)       23.-25.07. 816124 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 716129 TC Hořice (C)       23.-25.07. 816125 TC Hořice (C)      
23.-25.07. 716130 TK AGROFERT Prostějov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 23.-25.07. 816126 TK AGROFERT Prostějov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 716131 TK Znojmo (C)       23.-25.07. 816127 TK Znojmo (C)      
23.-25.07. 716132 SK Tenis Kladno (C)       23.-25.07. 816128 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 716133 TJ Břevnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 816129 TJ Břevnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 716134 Tenis Dobříš (C)       23.-25.07. 816130 Tenis Dobříš (C)      
23.-25.07. 716135 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 23.-25.07. 816131 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
       23.-26.07. 816132 TJ TK Neratovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
23.-25.07. 716136 TJ Slavoj Velké Pavlovice (C)       23.-25.07. 816133 TJ Slavoj Velké Pavlovice (C)
Informace
  -/-
25.-27.07. 716612 Série turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
  -/- 25.-27.07. 816612 Série turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
  -/-
26.-29.07. 716137 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-29.07. 816134 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-27.07. 716138 TK RAPID LIBEREC (C)       26.-27.07. 816135 TK RAPID LIBEREC (C)      
26.-28.07. 716139 CTA Rudná (C)       26.-28.07. 816136 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.07. 716140 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-31.07. 716141 SK HAMR, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       27.-31.07. 816137 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
29.-31.07. 716142 Tenis Cibulka (C)       29.-31.07. 816138 Tenis Cibulka (C)      
29.-31.07. 716143 TK Stochov (C)       29.-31.07. 816139 TK Stochov (C)      
30.07-01.08. 716144 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.07-01.08. 816140 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 716145 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 816141 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)      
30.07-01.08. 716146 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 816142 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 716147 Sokol Letovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 816143 Sokol Letovice (C)      
30.-31.07. 716148 TK Mimoň (C)       30.-31.07. 816144 TK Mimoň (C)      
30.07-02.08. 716149 LTC Modřany 2005 (C)       30.07-02.08. 816145 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-02.08. 716150 TK Písek (C)       30.07-02.08. 816146 TK Písek (C)      
30.07-01.08. 716151 SKT Frýdlant n.O. (C)             
30.07-01.08. 716152 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.-31.07. 716153 Chlumec n/Cidlinou (D)       30.-31.07. 816147 Chlumec n/Cidlinou (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
30.07-01.08. 716154 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 816148 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.-31.07. 716155 Tenisový klub Mikulov, spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       30.-31.07. 816149 TK Žatec (C)      
30.-31.07. 716156 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.-31.07. 816150 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 716157 LTC Litvínov (C)       30.07-01.08. 816151 LTC Litvínov (C)      
       30.07-01.08. 816152 TK Česká Třebová, z.s. (C)      
30.07-01.08. 716158 Sportclub Řevnice, z.s. (C)             
30.07-01.08. 716159 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 30.07-01.08. 816153 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-02.08. 716160 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       30.07-02.08. 816154 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
30.07-01.08. 716161 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)       30.07-01.08. 816155 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)      
01.-03.08. 716162 Tenis Brandýs n.L. (C)       01.-03.08. 816156 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-03.08. 816157 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.08. 716163 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
02.-03.08. 716164 TK RAPID LIBEREC (C)       02.-03.08. 816158 TK RAPID LIBEREC (C)      
04.-06.08. 716165 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 04.-06.08. 816159 Tenis Cibulka (C)      
       04.-05.08. 816160 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716166 CTA Rudná (C)       04.-06.08. 816161 CTA Rudná (C)      
05.-07.08. 716167 LTC Slovan Kladno (C)       05.-07.08. 816162 LTC Slovan Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716168 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 816163 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716169 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 816164 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-09.08. 716170 TK Zlín (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
06.-08.08. 716171 TK Ústí n. Orlicí (C)       06.-08.08. 816165 TK Ústí n. Orlicí (C)      
06.-08.08. 716172 LTC VITON České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 816166 LTC VITON České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716173 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 816167 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716174 SK HAMR, z.s. (C)       06.-08.08. 816168 SK HAMR, z.s. (C)      
06.-08.08. 716175 LTK TEPLICE o.s. (C)       06.-08.08. 816169 LTK TEPLICE o.s. (C)      
       06.-08.08. 816170 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716176 TK Oáza Říčany (C)       06.-08.08. 816171 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       06.-09.08. 816172 I.ČLTK Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-08.08. 716177 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 816173 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-07.08. 716178 TK Hořovice (C)       06.-07.08. 816174 TK Hořovice (C)      
06.-09.08. 716179 TK Sparta Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       06.-09.08. 816175 TC BORS CLUB (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       09.-11.08. 816176 TK Dolní Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.08. 716180 TK RAPID LIBEREC (C)       09.-10.08. 816177 TK RAPID LIBEREC (C)      
10.-12.08. 716181 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 10.-12.08. 816178 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.08. 716182 Tenis Cibulka (C)       10.-12.08. 816179 Tenis Cibulka (C)      
11.-13.08. 716183 CTA Rudná (C)       11.-13.08. 816180 CTA Rudná (C)      
11.-15.08. 716184 Beskydský tenisový klub (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       11.-15.08. 816181 TK Sparta Praha (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
12.-14.08. 716185 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816182 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716186 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816183 ASK Lipůvka (C)      
13.-15.08. 716187 Slovácký TK Břeclav (C)       13.-15.08. 816184 Slovácký TK Břeclav (C)      
13.-14.08. 716188 LTC Bakov n.Jiz. (C)       13.-14.08. 816185 LTC Bakov n.Jiz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716189 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816186 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716190 Beskydský tenisový klub (C)       13.-15.08. 816187 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716191 SHARK Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816188 SHARK Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-16.08. 716192 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 13.-16.08. 816189 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
13.-15.08. 716193 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)       13.-15.08. 816190 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)      
13.-15.08. 716194 SK HAMR, z.s. (C)       13.-15.08. 816191 SK HAMR, z.s. (C)      
13.-15.08. 716195 TK Lomnice n.Pop. (C)       13.-15.08. 816192 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716196 TC Tachlovice (C)       13.-15.08. 816193 TC Tachlovice (C)      
13.-15.08. 716197 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816194 TK Doksy (C)      
13.-15.08. 716198 TK Františkovy Lázně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816195 TK Františkovy Lázně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716199 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 13.-15.08. 816196 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716200 TK Česká Třebová, z.s. (C)             
13.-15.08. 716201 TK PTA Kolín (C)       13.-15.08. 816197 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716202 Tenis Dobříš (C)       13.-15.08. 816198 Tenis Dobříš (C)      
13.-15.08. 716203 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 13.-15.08. 816199 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
13.-15.08. 716204 HTK Třebíč (C)       13.-15.08. 816200 HTK Třebíč (C)      
13.-15.08. 716205 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816201 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716341 TK Kadaň (C)       13.-15.08. 816334 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-15.08. 716206 TK Letohrad (C)       14.-15.08. 816202 TK Letohrad (C)      
15.-17.08. 716207 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 15.-17.08. 816203 TO SK Mělník (C)      
16.-17.08. 716208 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-17.08. 816204 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.08. 716209 Tenis Cibulka (C)       16.-18.08. 816205 Tenis Cibulka (C)      
16.-17.08. 716210 TK RAPID LIBEREC (C)       16.-17.08. 816206 TK RAPID LIBEREC (C)      
17.-19.08. 716211 ASK Lipůvka (C)       17.-19.08. 816207 ASK Lipůvka (C)      
17.-19.08. 716212 TO SK Žamberk (C)       17.-19.08. 816208 TO SK Žamberk (C)      
       18.-20.08. 816209 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-21.08. 816210 TK Slavia Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-21.08. 716213 LTK Klatovy (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
18.-20.08. 716214 Tenis Brandýs n.L. (C)       18.-20.08. 816211 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716343 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 18.-20.08. 816336 Wilson tenis centrum z.s. (C)      
20.-23.08. 716215 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       20.-23.08. 816212 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
20.-22.08. 716216 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 816213 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
20.-22.08. 716217 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 816214 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 716218 Wilson tenis centrum z.s. (C)       20.-22.08. 816215 Wilson tenis centrum z.s. (C)      
20.-21.08. 716219 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-21.08. 816216 TK Choceň (C)      
20.-22.08. 716220 SK HAMR, z.s. (C)       20.-22.08. 816217 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 716221 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 816218 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 716222 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 816219 LTK TEPLICE o.s. (C)      
       20.-22.08. 816220 TK Hlinsko (C)      
20.-22.08. 716223 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 20.-22.08. 816221 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-21.08. 716224 TK Hořovice (C)       20.-21.08. 816222 TK Hořovice (C)      
20.-23.08. 716225 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       20.-23.08. 816223 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
20.-22.08. 716226 TK Kvasiny (C)             
20.-22.08. 716227 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 20.-22.08. 816224 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 716228 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 816225 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 716229 Tenis Dobříš (C)             
22.-24.08. 716230 TENIS VLAŠIM,z.s. (C)       22.-24.08. 816226 TENIS VLAŠIM,z.s. (C)      
22.-24.08. 716231 Tenis Cibulka (C)       22.-24.08. 816227 Tenis Cibulka (C)      
22.-25.08. 716232 LTC Panorama Teplice (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/10 22.-25.08. 816228 LTC Panorama Teplice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       22.-25.08. 816229 TK Bohutín, z.s. (B)      
23.-24.08. 716233 TK RAPID LIBEREC (C)       23.-24.08. 816230 TK RAPID LIBEREC (C)      
       23.-26.08. 816231 SK TALENT 13 - spolek (B)      
25.-27.08. 716234 TJ Sokol Vysočany (C)       25.-27.08. 816232 TJ Sokol Vysočany (C)      
26.-28.08. 716235 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 26.-28.08. 816233 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
26.-30.08. 716236 LTK Klatovy (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       26.-30.08. 816234 SK Tenis Tišnov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
27.-29.08. 716237 TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 816235 TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
27.-29.08. 716238 Tenisový klub Studénka z.s. (C)       27.-29.08. 816236 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-28.08. 716239 TO Meziboří (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-29.08. 716240 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 816237 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716241 TK Krnov (C)       27.-29.08. 816238 TK Krnov (C)      
27.-29.08. 716242 TK Kročehlavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 816239 TK Kročehlavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716243 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 27.-29.08. 816240 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716244 TJ Červený Kostelec (C)       27.-29.08. 816241 TJ Červený Kostelec (C)      
27.-29.08. 716245 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
5/* 27.-29.08. 816242 TJ TK Neratovice (C)      
27.-28.08. 716246 TK Holice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-28.08. 716247 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-28.08. 816243 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716248 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 816244 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716249 TO Bohemians Praha (C)       27.-29.08. 816245 TO Bohemians Praha (C)      
27.-29.08. 716250 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 816246 TKB Hrušovany z.s. (C)      
27.-28.08. 716251 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 27.-28.08. 816247 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716252 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)             
27.-28.08. 716253 TK Hořovice (C)       27.-28.08. 816248 TK Hořovice (C)      
27.-29.08. 716254 Sportclub Řevnice, z.s. (C)             
       27.-29.08. 816249 SK Štětí (C)      
27.-29.08. 716255 TK AGROFERT Prostějov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 816250 TK AGROFERT Prostějov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-28.08. 716256 LTC Houštka (C)       27.-28.08. 816251 LTC Houštka (C)      
27.-29.08. 716257 TK Písek (C)       27.-29.08. 816252 TK Písek (C)      
27.-28.08. 716258 Sokol Čimice (C)       27.-28.08. 816253 Sokol Čimice (C)      
28.-30.08. 716259 Tenis Cibulka (C)       28.-30.08. 816254 Tenis Cibulka (C)      
29.-30.08. 716260 SK Tenis Mýto, z.s. (C)             
       29.-31.08. 816255 Sportclub Řevnice, z.s. (C)      
29.-31.08. 716261 CTA Rudná (C)       29.-31.08. 816256 CTA Rudná (C)      
30.08-01.09. 716262 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/7 30.08-01.09. 816257 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.-31.08. 716263 TK RAPID LIBEREC (C)       30.-31.08. 816258 TK RAPID LIBEREC (C)      
02.-04.09. 716264 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816259 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-06.09. 716265 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       02.-06.09. 816260 I.ČLTK Praha (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
03.-05.09. 716266 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 03.-05.09. 816261 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716267 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 816262 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716268 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 816263 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716269 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 816264 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716270 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 03.-05.09. 816265 TJ Solidarita Praha 10 (C)      
03.-05.09. 716271 TK Louny (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 03.-05.09. 816266 TK Louny (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-04.09. 716272 TJ Lázně Bělohrad (C)       03.-04.09. 816267 TJ Lázně Bělohrad (C)      
03.-05.09. 716273 SPORT EDEN Beroun (C)       03.-05.09. 816268 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716274 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 816269 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716275 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 03.-05.09. 816270 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716276 Sokol Nepomuk (C)       03.-05.09. 816271 Sokol Nepomuk (C)      
03.-05.09. 716277 TC Tachlovice (C)       03.-05.09. 816272 TC Tachlovice (C)      
03.-05.09. 716278 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 03.-05.09. 816273 LTC Panorama Teplice (C)      
03.-05.09. 716279 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 816274 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       03.-04.09. 816275 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716280 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 816276 TKB Hrušovany z.s. (C)      
03.-04.09. 716281 Slavoj Litoměřice (C)       03.-04.09. 816277 Slavoj Litoměřice (C)      
03.-05.09. 716282 TK AGROFERT Prostějov (C)       03.-05.09. 816278 TK AGROFERT Prostějov (C)      
03.-06.09. 716283 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       03.-06.09. 816279 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
03.-05.09. 716284 Lokomotiva Karlovy Vary (C)       03.-05.09. 816280 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 716285 Tempo Praha (C)             
03.-05.09. 716286 CTA Rudná (C)       03.-05.09. 816281 CTA Rudná (C)      
03.-05.09. 716287 Tenis Dobříš (C)             
       03.-04.09. 816282 Tenis Semice a.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-04.09. 716288 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)       03.-04.09. 816283 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)      
10.-12.09. 716289 TJ Sparta Úpice (C)       10.-12.09. 816284 TJ Sparta Úpice (C)      
10.-12.09. 716290 Beskydský tenisový klub (C)       10.-12.09. 816285 Beskydský tenisový klub (C)      
10.-12.09. 716291 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 816286 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 716292 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 816287 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 716293 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 816288 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 716294 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
10.-12.09. 716295 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 816289 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-13.09. 716296 Lokomotiva Praha (B)
Informace
  -/- 10.-13.09. 816290 Lokomotiva Praha (B)
Informace
  -/-
10.-12.09. 716297 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 10.-12.09. 816291 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 716298 TK LTC Děčín (C)       10.-12.09. 816292 TK LTC Děčín (C)      
10.-12.09. 716299 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 10.-12.09. 816293 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 716300 LTC Slovan Kladno (C)       10.-12.09. 816294 LTC Slovan Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 716301 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)       10.-12.09. 816295 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 716302 TK Frýdlant v Čechách (C)       10.-12.09. 816296 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       10.-13.09. 816297 TK Spartak Jihlava (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
10.-12.09. 716303 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 816298 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-13.09. 716304 TJ Žďár nad Sázavou (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
17.-19.09. 716305 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 816299 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716306 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 816300 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716307 Lokomotiva Trutnov (C)       17.-19.09. 816301 Lokomotiva Trutnov (C)      
17.-19.09. 716308 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 17.-19.09. 816302 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716309 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 816303 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716310 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 816304 Tenis Cibulka (C)      
17.-20.09. 716311 LTC Vysoké Mýto (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       17.-20.09. 816305 TK Ústí n. Orlicí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-19.09. 716312 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 17.-19.09. 816306 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716313 Městský tenisový klub Karviná (C)       17.-19.09. 816307 Městský tenisový klub Karviná (C)      
17.-20.09. 716314 TK Písek (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9 17.-20.09. 816308 TK Písek (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-19.09. 716315 Tenis Brandýs n.L. (C)       17.-19.09. 816309 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716316 TK Rochlice Liberec (C)       17.-19.09. 816310 TK Rochlice Liberec (C)      
17.-19.09. 716317 Sportclub Řevnice, z.s. (C)             
17.-19.09. 716318 TK AGROFERT Prostějov (C)       17.-19.09. 816311 TK AGROFERT Prostějov (C)      
17.-20.09. 716319 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       17.-20.09. 816312 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
17.-19.09. 716320 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 816313 Tenisový klub Eden (C)      
       17.-19.09. 816314 Tempo Praha (C)      
17.-19.09. 716321 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 816315 SK Matchball Česká Lípa (C)      
17.-18.09. 716322 TK Mohelnice, z.s. (C)       17.-18.09. 816316 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
17.-18.09. 716323 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-18.09. 816317 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716324 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)       17.-19.09. 816318 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-20.09. 816319 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716325 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816320 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-27.09. 716326 F.H.TK Dobřichovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
24.-26.09. 716327 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 816321 Sokol Lanžhot (C)      
       24.-27.09. 816322 TK Havířov, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
24.-26.09. 716328 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 816323 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 716329 TK RAPID LIBEREC (C)       24.-26.09. 816324 TK RAPID LIBEREC (C)      
24.-26.09. 716330 TK Chomutov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 816325 TK Chomutov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 716331 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 24.-26.09. 816326 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 716332 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 816327 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-25.09. 716333 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 24.-25.09. 816328 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 716334 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/- 24.-26.09. 816329 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       24.-27.09. 816330 TK Oáza Říčany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
24.-25.09. 716335 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)             
24.-25.09. 716336 TO Sokol Nehvizdy (D)
Informace
Neoficiální výsledky
2/- 24.-25.09. 816331 TO Sokol Nehvizdy (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
24.-27.09. 716337 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
24.-26.09. 716613 Série turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
  -/- 24.-26.09. 816613 Série turnajů Česko-Polského přátelství
severomoravský (P)
Informace
  -/-
27.-29.09. 716338 TK Dolní Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.09. 716339 TK Mimoň (C)       28.-30.09. 816332 TK Mimoň (C)      
28.-30.09. 716340 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/6 28.-30.09. 816333 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4