Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dorost

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
25.-29.11. 306000 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       25.-29.11. 406000 TENIS SLOVÁCKO z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
       26.-27.11. 406001 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.11. 306001 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 26.-28.11. 406002 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/-
26.-28.11. 306002 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.11. 406003 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       26.-27.11. 406004 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-27.11. 306003 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
26.-28.11. 306004 TK Písnice (C)             
26.-28.11. 306005 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
26.-28.11. 306006 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 26.-28.11. 406005 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.11. 306007 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 26.-28.11. 406006 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.11. 306008 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.11. 406007 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.12. 306009 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.12. 406008 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.12. 306010 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.12. 406009 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.12. 306011 TK Havířov, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       03.-05.12. 406010 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
03.-04.12. 306012 Tenis Club Mokropsy (C)       03.-04.12. 406011 Tenis Club Mokropsy (C)      
03.-06.12. 306013 SK TALENT 13 - spolek (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
03.-04.12. 306014 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-04.12. 406012 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-04.12. 306015 Tenisový klub Eden HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
       03.-05.12. 406013 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       03.-06.12. 406014 LTC Houštka (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
03.-04.12. 306016 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
03.-05.12. 306017 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.12. 406015 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.12. 306018 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 03.-05.12. 406016 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-13.12. 306019 LTC Houštka (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       09.-13.12. 406017 TK Neridé (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
10.-12.12. 306020 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 10.-12.12. 406018 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.12. 306991 Sdružený halový okresní přebor KA, FM, OVA, NJ, OP, BR, SU, OL, VS, NJ, PR
TK Havířov, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 10.-12.12. 406991 Sdružený halový okresní přebor KA, FM, OVA, NJ, OP, BR, SU, OL, VS, NJ, PR
TK Havířov, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       10.-12.12. 406935 Kvalifikace HOP VčOTS
TO SK Žamberk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.12. 306021 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.12. 406019 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-11.12. 306022 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
10.-11.12. 306832 Halový okresní přebor Benešov
I. ČLTPK Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
10.-12.12. 306935 Kvalifikace HOP VčOTS
TK Česká Třebová, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
10.-12.12. 306023 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 10.-12.12. 406020 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.12. 306024 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.12. 406021 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.12. 306025 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.12. 406022 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.12. 306140 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 10.-12.12. 406121 TK Konstruktiva, z.s. (C)      
17.-18.12. 306026 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
17.-19.12. 306027 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.12. 406023 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.12. 306028 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 17.-19.12. 406024 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-20.12. 306029 TK Pelhřimov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       17.-20.12. 406025 LTC VITON České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-19.12. 306030 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.12. 406026 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       17.-18.12. 406027 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/-
17.-19.12. 306031 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       17.-19.12. 406028 TK Písnice (C)      
17.-19.12. 306032 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.12. 406029 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.12. 306033 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.12. 406030 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.12. 306034 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       17.-19.12. 406031 TK Horní Měcholupy (C)      
17.-20.12. 306035 TK Žatec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       17.-20.12. 406032 TK Most (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-18.12. 306865 Halový okresní přebor Písek
TK Písek (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-18.12. 406865 Halový okresní přebor Písek
TK Písek (P)
     
26.-28.12. 306036 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/6 26.-28.12. 406033 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.12. 306037 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.12. 406034 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-28.12. 306038 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       27.-28.12. 406035 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.12. 306039 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 29.-31.12. 406036 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/-
29.-30.12. 306144 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.12.-01.01. 306040 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.12.-01.01. 406037 Tenis Cibulka (C)      
       06.-08.01. 406038 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.01. 306041 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.01. 406039 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-08.01. 306042 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       07.-09.01. 406040 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.01. 306043 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/7 07.-09.01. 406041 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.01. 306044 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 07.-09.01. 406042 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-08.01. 306045 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       07.-08.01. 406043 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-08.01. 306046 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-08.01. 306047 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-08.01. 306048 Tenisový klub Eden HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-09.01. 306049 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 07.-09.01. 406044 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.01. 306050 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       07.-09.01. 406045 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
07.-09.01. 306051 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.01. 406046 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-08.01. 306052 TO Bohemians Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-08.01. 406047 TO Bohemians Praha (C)      
07.-09.01. 306142 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)             
13.-14.01. 306146 SK HAMR, z.s. (E)
Informace
Oficiální výsledky
-/- 13.-14.01. 406123 SK HAMR, z.s. (E)
Informace
Oficiální výsledky
-/-
14.-16.01. 306053 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.01. 306054 TK TILIA Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 14.-16.01. 406048 TK TILIA Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.01. 306055 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 14.-16.01. 406049 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.01. 306056 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-15.01. 306057 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       14.-15.01. 406050 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-15.01. 306058 TK Kadaň (C)             
14.-15.01. 306059 TK Stochov (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
14.-16.01. 306060 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.01. 406051 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.01. 306061 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
14.-16.01. 306137 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.01. 406117 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.01. 306062 SK OAZA Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
21.-23.01. 306063 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.01. 406052 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-22.01. 406053 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.01. 306064 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-22.01. 306065 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.01. 306066 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
       21.-23.01. 406054 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-23.01. 406055 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.01. 306067 SK Satalice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.01. 406056 SK Satalice (C)      
21.-23.01. 306068 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-22.01. 306069 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 21.-22.01. 406057 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-22.01. 406058 TK VEVE Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.01. 306070 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.01. 406059 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-22.01. 406060 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.01. 306071 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.01. 406061 TK Horní Měcholupy (C)      
       28.-29.01. 406062 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/-
28.-30.01. 306072 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       28.-31.01. 406063 TC Dvůr Králové, z.s. (B)
Informace
  -/-
       28.-30.01. 406064 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-
28.-29.01. 306073 Tenis Club Mokropsy (C)       28.-29.01. 406065 Tenis Club Mokropsy (C)      
28.-31.01. 306074 SK HIT Hradec Králové z.s. (B)
Informace
  -/-       
28.-30.01. 306075 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 28.-30.01. 406066 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
       28.-31.01. 406067 TK Škoda Plzeň z.s. (B)
Informace
  -/-
       28.-29.01. 406068 Tenisový klub Eden HK (C)
Informace
  -/-
28.-29.01. 306076 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/-       
28.-30.01. 306077 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 28.-30.01. 406069 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
28.-30.01. 306078 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 28.-30.01. 406070 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
28.-30.01. 306079 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/- 28.-30.01. 406071 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/-
28.-31.01. 306145 Tenisklub Cheb (B)
Informace
  -/-       
       04.-07.02. 406072 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
  -/-
04.-06.02. 306080 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 04.-06.02. 406073 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
04.-06.02. 306081 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/- 04.-06.02. 406074 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/-
04.-05.02. 306082 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/-       
       04.-07.02. 406075 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
  -/-
04.-06.02. 306083 SK Zlín-Mladcová (B)
Informace
  -/-       
04.-07.02. 306084 LOB S.A. Bohnice, z.s. (B)
Informace
  -/-       
       04.-06.02. 406076 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
04.-06.02. 306085 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
04.-06.02. 306138 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 04.-06.02. 406118 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
       04.-05.02. 406122 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.02. 406940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.02. 406970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.02. 406800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-       
       11.-12.02. 406830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.02. 406860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306086 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 11.-13.02. 406077 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.02. 406920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-
       11.-13.02. 406900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-
11.-13.02. 306900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-       
11.-13.02. 306880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.02. 406880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-
       18.-19.02. 406078 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/-
18.-19.02. 306087 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
18.-20.02. 306088 PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C)
Informace
  -/- 18.-20.02. 406079 PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C)
Informace
  -/-
18.-20.02. 306089 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-       
       18.-20.02. 406080 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
  -/-
18.-20.02. 306090 TJ Břevnov (C)
Informace
  -/-       
18.-20.02. 306091 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 18.-20.02. 406081 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
18.-20.02. 306139 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 18.-20.02. 406119 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
       18.-19.02. 406120 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/-
24.-28.02. 306092 TK TENNISPOINT FM (A)
Informace
  -/-       
       24.-28.02. 406082 TCEN Hrádek nad Nisou (A)
Informace
  -/-
25.-27.02. 306093 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/-       
25.-27.02. 306094 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/- 25.-27.02. 406083 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/-
25.-27.02. 306095 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/-       
       25.-26.02. 406084 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
25.-27.02. 306096 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
  -/-       
25.-27.02. 306097 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 25.-27.02. 406085 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
25.-26.02. 306098 TO Bohemians Praha (C)
Informace
  -/- 25.-26.02. 406086 TO Bohemians Praha (C)
Informace
  -/-
25.-27.02. 306099 TK Znojmo (C)
Informace
  -/- 25.-27.02. 406087 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
25.-27.02. 306100 DTJ Tenis Vřesina (C)
Informace
  -/-       
04.-06.03. 306101 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/- 04.-06.03. 406088 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/-
04.-06.03. 306102 TC Brno. (C)
Informace
  -/- 04.-06.03. 406089 TC Brno. (C)
Informace
  -/-
04.-05.03. 306103 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-       
       04.-05.03. 406090 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-
04.-05.03. 306104 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
  -/-       
04.-05.03. 306105 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-       
04.-05.03. 306106 Sokol Čimice (C)
Informace
  -/-       
04.-06.03. 306107 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/- 04.-06.03. 406091 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/-
04.-06.03. 306108 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 04.-06.03. 406092 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
04.-06.03. 306109 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
       04.-06.03. 406093 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
10.-12.03. 306882 Halový okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
  -/- 10.-12.03. 406882 Halový okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
  -/-
11.-13.03. 306110 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
  -/- 11.-13.03. 406094 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
  -/-
11.-14.03. 306111 1. Vestecká sportovní o.s. (B)
Informace
  -/-       
       11.-13.03. 406095 PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B)
Informace
  -/-
11.-13.03. 306112 SK Vitality Slezsko o.s. (B)
Informace
  -/-       
11.-12.03. 306113 TK Letohrad (C)
Informace
  -/- 11.-12.03. 406096 TK Letohrad (C)
Informace
  -/-
       11.-14.03. 406097 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B)
Informace
  -/-
       11.-13.03. 406098 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
11.-12.03. 306114 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
  -/- 11.-12.03. 406099 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
  -/-
11.-12.03. 306115 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/-       
11.-12.03. 306116 Sokol Čimice (D)
Informace
  -/-       
11.-13.03. 306117 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 11.-13.03. 406100 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
11.-13.03. 306118 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 11.-13.03. 406101 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
18.-20.03. 306119 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/- 18.-20.03. 406102 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
18.-20.03. 306120 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 18.-20.03. 406103 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
18.-19.03. 306121 TO TJ Svitavy (C)
Informace
  -/-       
18.-19.03. 306122 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
18.-19.03. 306123 TK Kunštát (C)
Informace
  -/-       
       18.-20.03. 406104 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-
18.-20.03. 306124 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 18.-20.03. 406105 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
18.-20.03. 306125 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-       
       18.-19.03. 406106 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
18.-21.03. 306700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
  -/- 18.-21.03. 406700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
  -/-
       18.-19.03. 406832 Halový okresní přebor - Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
  -/-
18.-20.03. 306126 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 18.-20.03. 406107 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
18.-19.03. 306127 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
  -/-       
18.-20.03. 306143 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
  -/-       
24.-25.03. 306147 SK HAMR, z.s. (E)
Informace
  -/- 24.-25.03. 406124 SK HAMR, z.s. (E)
Informace
  -/-
25.-27.03. 306128 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 25.-27.03. 406108 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
25.-28.03. 306129 TK Horní Měcholupy (B)
Informace
  -/-       
25.-28.03. 306130 TK Znojmo (B)
Informace
  -/-       
       25.-27.03. 406109 TJ Spoje Praha (B)
Informace
  -/-
       25.-28.03. 406110 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/-
25.-26.03. 306131 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/- 25.-26.03. 406111 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/-
25.-27.03. 306132 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 25.-27.03. 406112 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
       25.-26.03. 406113 Tenisový klub Eden HK (C)
Informace
  -/-
25.-26.03. 306133 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/- 25.-26.03. 406114 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/-
25.-27.03. 306134 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 25.-27.03. 406115 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
25.-27.03. 306135 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
25.-28.03. 306141 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-       
01.-03.04. 306136 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 01.-03.04. 406116 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-