Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dorost

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
03.-06.04. 316000 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-       
       03.-06.04. 416000 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
10.-12.04. 316001 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 10.-12.04. 416001 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
10.-12.04. 316002 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 10.-12.04. 416002 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
17.-18.04. 316840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
  -/- 17.-18.04. 416840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
  -/-
17.-18.04. 316838 Okresní přebor Mladá Boleslav
LTC Bakov n.Jiz. (P)
Informace
  -/- 17.-18.04. 416838 Okresní přebor Mladá Boleslav
LTC Bakov n.Jiz. (P)
Informace
  -/-
17.-19.04. 316003 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
  -/- 17.-19.04. 416003 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
  -/-
17.-19.04. 316833 Okresní přebor Beroun
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
  -/-       
17.-19.04. 316953 Okresní přebor Brno-venkov
Sokol Čebín (P)
Informace
  -/- 17.-19.04. 416953 Okresní přebor Brno-venkov
Sokol Čebín (P)
Informace
  -/-
       17.-19.04. 416004 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
17.-19.04. 316004 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
  -/-       
       17.-19.04. 416833 Okresní přebor Beroun
LTC Beroun, z.s. (P)
Informace
  -/-
17.-18.04. 316005 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/- 17.-18.04. 416005 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/-
17.-19.04. 316006 SK Meteor Praha (C)
Informace
  -/-       
17.-19.04. 316844 Okresní přebor Kladno a Rakovník
TK Tenisek Buštěhrad (P)
Informace
  -/- 17.-19.04. 416844 Okresní přebor Kladno a Rakovník
TK Tenisek Buštěhrad (P)
Informace
  -/-
17.-19.04. 316007 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/- 17.-19.04. 416006 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-
17.-18.04. 316008 TCV Strání (C)
Informace
  -/-       
23.-25.04. 316009 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/- 23.-25.04. 416007 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/-
24.-26.04. 316972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
  -/- 24.-26.04. 416972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
  -/-
24.-26.04. 316976 Okresní přebor Opava-O POHÁR MĚSTA OPAVY
TK Opava (P)
Informace
  -/- 24.-26.04. 416976 Okresní přebor Opava-O POHÁR MĚSTA OPAVY
TK Opava (P)
Informace
  -/-
       24.-26.04. 416935 Kvalifikace OP VčOTS
TK Holice (P)
Informace
  -/-
24.-26.04. 316983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
Sokol Zábřeh (P)
Informace
  -/- 24.-26.04. 416983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
Sokol Zábřeh (P)
Informace
  -/-
24.-26.04. 316835 Okresní přebor Kolín
Slavoj Český Brod (P)
      24.-26.04. 416835 Okresní přebor Kolín
Slavoj Český Brod (P)
     
24.-26.04. 316935 Kvalifikace OP VčOTS
SK HIT Hradec Králové z.s. (P)
Informace
  -/-       
24.-26.04. 316010 TK Skalník Mariánské Lázně (C)       24.-26.04. 416008 TK Skalník Mariánské Lázně (C)      
24.-26.04. 316839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
Informace
  -/- 24.-26.04. 416839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
Informace
  -/-
24.-27.04. 316011 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 24.-27.04. 416009 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
24.-25.04. 316012 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
24.-26.04. 316013 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-       
24.-26.04. 316014 SK Meteor Praha (C)
Informace
  -/-       
       24.-25.04. 416010 TCV Strání (C)
Informace
  -/-
26.-28.04. 316902 Okresní přebor Chomutov
TK Jirkov (P)
      26.-28.04. 416902 Okresní přebor Chomutov
TK Jirkov (P)
     
01.-03.05. 316015 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/- 01.-03.05. 416011 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
03.-07.05. 316016 TC Dvůr Králové, z.s. (A)
Informace
  -/-       
       03.-07.05. 416012 SK HIT Hradec Králové z.s. (A)
Informace
  -/-
18.-19.05. 316963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 18.-19.05. 416963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/-
21.-25.05. 316800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/-       
       21.-25.05. 416800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
22.-24.05. 316830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-       
       22.-24.05. 416830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
22.-24.05. 316880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 22.-24.05. 416880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
07.-11.06. 316017 TK Zlín (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       07.-11.06. 416013 TK Doksy (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
12.-14.06. 316940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
       12.-14.06. 416940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.06. 316018 SK OAZA Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
12.-14.06. 316964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/- 12.-14.06. 416964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/-
12.-14.06. 316970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 12.-14.06. 416970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.06. 316900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 12.-14.06. 416900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
       12.-14.06. 416920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.06. 316920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
12.-13.06. 316832 Okresní přebor Benešov
TK Scentrum Benešov, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-13.06. 416832 Okresní přebor Benešov
TK Scentrum Benešov, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-25.06. 316267 TC Dvůr Králové, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       21.-25.06. 416259 SK HIT Hradec Králové z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
26.-27.06. 316882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-27.06. 416882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.06. 316019 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.06. 416014 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.06. 316860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 26.-28.06. 416860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
27.-28.06. 316841 Okresní přebor Praha-západ
Sportclub Řevnice, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.06. 316020 TK Skalník Mariánské Lázně (C)       28.-30.06. 416015 TK Skalník Mariánské Lázně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-04.07. 316021 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       30.06-04.07. 416016 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
01.-03.07. 316022 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 416017 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 316023 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.07. 316024 Tenis Cibulka (C)       01.-03.07. 416018 Tenis Cibulka (C)      
01.-04.07. 316025 TK Mnichovo Hradiště (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       01.-04.07. 416019 Sportclub Řevnice, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.07. 316026 TK Města Bučovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-04.07. 316027 Beskydský tenisový klub (C)       02.-04.07. 416020 Beskydský tenisový klub (C)      
02.-05.07. 316028 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-05.07. 416021 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 316029 TK Krnov (C)       03.-05.07. 416022 TK Krnov (C)      
03.-05.07. 316030 Slavoj Český Těšín (C)       03.-05.07. 416023 Slavoj Český Těšín (C)      
       03.-05.07. 416024 TK Prachatice z.s. (C)      
03.-05.07. 316031 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 416025 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 316032 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)       03.-05.07. 416026 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)      
03.-05.07. 316033 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 416027 TK Milo Olomouc (C)      
03.-05.07. 316034 TK Tenisek Buštěhrad (C)       03.-05.07. 416028 TK Tenisek Buštěhrad (C)      
03.-05.07. 316035 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)             
03.-05.07. 316036 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 416029 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 316037 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 416030 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-04.07. 316038 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-04.07. 416031 Lokomotiva Zdice (C)      
       05.-08.07. 416032 LOB S.A. Bohnice, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
05.-08.07. 316039 TK Horní Měcholupy (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
05.-08.07. 316040 ŽLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 05.-08.07. 416033 ŽLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-08.07. 316041 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.07. 416034 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)      
07.-08.07. 316042 TK Mimoň (C)       07.-08.07. 416035 TK Mimoň (C)      
07.-09.07. 316043 TK RAPID LIBEREC (C)       07.-09.07. 416036 TK RAPID LIBEREC (C)      
07.-09.07. 316044 TK RAPID LIBEREC (C)       07.-09.07. 416037 TK RAPID LIBEREC (C)      
07.-09.07. 316045 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 416038 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 316046 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 416039 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
08.-10.07. 316047 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 08.-10.07. 416040 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 316048 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 416041 TK Havířov, z.s. (C)      
10.-12.07. 316049 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 416042 TK Opava (C)
Informace
  -/-
       10.-12.07. 416043 Sokol Rudice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-11.07. 316050 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-11.07. 416044 TJ Jiskra Strážnice (C)      
       10.-13.07. 416045 TC Chrudim z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
10.-13.07. 316051 TENIS-CENTRUM DTJ HK (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
10.-12.07. 316052 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 416046 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-13.07. 316053 TK Slavia Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       10.-13.07. 416047 TK Sokolov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
10.-13.07. 316054 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-13.07. 416048 TC-MJ TENIS Líšeň (C)      
10.-12.07. 316055 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 416049 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 316056 Sparta Kutná Hora (C)       10.-12.07. 416050 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.07. 316057 TO SK Mělník (C)       12.-14.07. 416051 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.07. 316058 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-14.07. 416052 Tennis Hill Havířov o.s. (C)      
13.-15.07. 316059 Tenis Brandýs n.L. (C)       13.-15.07. 416053 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
13.-16.07. 316060 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-16.07. 416054 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
14.-16.07. 316061 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 416055 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 316062 TK RAPID LIBEREC (C)       14.-16.07. 416056 TK RAPID LIBEREC (C)      
15.-16.07. 316063 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-16.07. 416057 TK Mimoň (C)      
15.-17.07. 316064 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 416058 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 316065 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 416059 TJ TK Neratovice (C)      
17.-19.07. 316066 NTC Kyjov (C)       17.-19.07. 416060 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 316067 TK Ústí n.Labem (C)       17.-19.07. 416061 TK Ústí n.Labem (C)      
17.-19.07. 316068 TK Hlučín (C)       17.-19.07. 416062 TK Hlučín (C)      
17.-19.07. 316069 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       17.-20.07. 416063 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-19.07. 316070 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 416064 Tenisový klub Studénka z.s. (C)      
17.-19.07. 316071 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
17.-19.07. 316072 TK Choceň (C)       17.-19.07. 416065 TK Choceň (C)      
       17.-20.07. 416066 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-19.07. 316073 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 416067 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 316074 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
17.-19.07. 316075 LTC Radotín (C)       17.-19.07. 416068 LTC Radotín (C)      
17.-20.07. 316076 TJ Radlice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       17.-19.07. 416069 Sportclub Řevnice, z.s. (C)      
17.-19.07. 316077 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 416070 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-18.07. 316078 Slavoj Stod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-18.07. 416071 Slavoj Stod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-20.07. 316079 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       18.-20.07. 416072 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.07. 316080 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.07. 416073 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.07. 316081 TK Na Dolině o.s. (C)             
20.-22.07. 316082 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.07. 416074 TK Horní Měcholupy (C)      
21.-23.07. 316083 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 416075 TK Stochov (C)      
21.-23.07. 316084 TK RAPID LIBEREC (C)       21.-23.07. 416076 TK RAPID LIBEREC (C)      
23.-25.07. 316085 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 416077 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
24.-26.07. 316086 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 416078 TJ Zbrojovka Vsetín (C)      
24.-26.07. 316087 TK Krnov (C)       24.-26.07. 416079 TK Krnov (C)      
24.-27.07. 316088 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-27.07. 416080 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 316089 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 416081 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 316090 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)       24.-26.07. 416082 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)      
24.-26.07. 316091 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 416083 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 316092 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)       24.-26.07. 416084 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 316093 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 416085 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 316094 LTK TEPLICE o.s. (C)       24.-26.07. 416086 LTK TEPLICE o.s. (C)      
24.-26.07. 316095 TK Doksy (C)       24.-26.07. 416087 TK Doksy (C)      
24.-26.07. 316096 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 416088 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
24.-26.07. 316097 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 416089 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-27.07. 316098 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       24.-27.07. 416090 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
24.-26.07. 316099 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
24.-25.07. 316100 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
  -/- 24.-25.07. 416091 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
  -/-
24.-26.07. 316269 LTC Radotín (C)       24.-26.07. 416261 LTC Radotín (C)      
26.-28.07. 316101 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-29.07. 316102 TK Tuřany (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 27.-29.07. 416092 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.07. 316103 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 27.-29.07. 416093 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)      
27.-29.07. 316104 SK Meteor Praha (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-       
       27.-29.07. 416094 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 316105 TK RAPID LIBEREC (C)       28.-30.07. 416095 TK RAPID LIBEREC (C)      
28.07-01.08. 316106 TK SC OSTRAVA (A)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-       
       28.07-01.08. 416096 TJ Baník Ostrava OKD (A)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
29.-31.07. 316107 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 29.-31.07. 416097 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
30.07-01.08. 316108 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 30.07-01.08. 416098 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
30.07-01.08. 316109 ŽLTC Brno (C)
Informace
  -/- 30.07-01.08. 416099 ŽLTC Brno (C)      
31.07-02.08. 316110 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 31.07-02.08. 416100 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
31.07-01.08. 316111 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/- 31.07-01.08. 416101 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-
31.07-02.08. 316112 TC Třinec (C)       31.07-02.08. 416102 TC Třinec (C)      
31.07-01.08. 316113 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
  -/- 31.07-01.08. 416103 TK Dolní Dobrouč (C)      
31.07-01.08. 316114 ITS Tennis Club, z.s. (C)       31.07-01.08. 416104 ITS Tennis Club, z.s. (C)      
31.07-01.08. 316115 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 31.07-01.08. 416105 TK Mimoň (C)      
31.07-02.08. 316116 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
  -/- 31.07-02.08. 416106 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
  -/-
31.07-02.08. 316117 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 31.07-02.08. 416107 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
31.07-02.08. 316118 TK Kadaň (C)       31.07-02.08. 416108 TK Kadaň (C)
Informace
  -/-
31.07-02.08. 316119 TC Holešov, o.s. (C)
Informace
  -/- 31.07-02.08. 416109 TC Holešov, o.s. (C)      
31.07-02.08. 316120 TK Písek (C)
Informace
  -/- 31.07-02.08. 416110 TK Písek (C)
Informace
  -/-
31.07-03.08. 316121 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 31.07-03.08. 416111 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
31.07-02.08. 316122 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 31.07-02.08. 416112 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
02.-06.08. 316123 LTC Houštka (A)
Informace
  -/-       
       02.-06.08. 416113 jihomoravský (A)
Informace
  -/-
03.-05.08. 316124 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/- 03.-05.08. 416114 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/-
03.-05.08. 316125 TK Březnice (C)
Informace
  -/-       
       03.-05.08. 416115 TK Na Dolině o.s. (C)
Informace
  -/-
03.-05.08. 316126 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 03.-05.08. 416116 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
       04.-06.08. 416117 TK Březnice (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 316127 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 416118 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 316128 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
  -/-       
05.-07.08. 316129 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
  -/- 05.-07.08. 416119 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
  -/-
05.-07.08. 316130 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
  -/- 05.-07.08. 416120 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 316131 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/- 06.-08.08. 416121 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/-
       06.-09.08. 416122 Slavoj Litoměřice (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 316132 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 06.-08.08. 416123 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
07.-10.08. 316133 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/- 07.-10.08. 416124 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316134 TK SC OSTRAVA (C)       07.-09.08. 416125 TK SC OSTRAVA (C)      
07.-09.08. 316135 TK Opava (C)
Informace
  -/- 07.-09.08. 416126 TK Opava (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316136 TK Soběslav (C)
Informace
  -/-       
07.-10.08. 316137 TK Horažďovice (C)
Informace
  -/- 07.-10.08. 416127 TK Horažďovice (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316138 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
  -/- 07.-09.08. 416128 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316139 TO TJ Svitavy (C)
Informace
  -/- 07.-09.08. 416129 TO TJ Svitavy (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316140 Tenis Dobříš (C)
Informace
  -/- 07.-09.08. 416130 Tenis Dobříš (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316141 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 07.-09.08. 416131 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
       07.-09.08. 416132 TK Semily (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316142 TK Zlín (C)
Informace
  -/- 07.-09.08. 416133 TK Zlín (C)
Informace
  -/-
07.-09.08. 316143 TC Hořice (C)
Informace
  -/- 07.-09.08. 416134 TC Hořice (C)
Informace
  -/-
07.-10.08. 316144 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 07.-10.08. 416135 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
07.-13.08. 316700 94. Pardubická juniorka
ČTS (M)
Informace
  -/- 07.-13.08. 416700 94. Pardubická juniorka
ČTS (M)
Informace
  -/-
09.-11.08. 316145 ASK Lipůvka (C)
Informace
  -/- 09.-11.08. 416136 ASK Lipůvka (C)
Informace
  -/-
       09.-11.08. 416137 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
  -/-
09.-11.08. 316146 SK Meteor Praha (C)
Informace
  -/- 09.-11.08. 416138 SK Meteor Praha (C)
Informace
  -/-
10.-11.08. 316147 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 10.-11.08. 416139 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
       10.-12.08. 416140 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
10.-12.08. 316148 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
11.-13.08. 316149 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 416141 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
13.-17.08. 316150 TK Havířov, z.s. (B)
Informace
  -/-       
       13.-17.08. 416142 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
  -/-
13.-15.08. 316151 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 13.-15.08. 416143 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
14.-16.08. 316152 TK Prachatice z.s. (C)
Informace
  -/-       
14.-15.08. 316153 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/- 14.-15.08. 416144 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-
14.-15.08. 316154 TK Žatec (C)
Informace
  -/-       
       14.-15.08. 416145 TK Žatec (C)      
14.-16.08. 316155 SHARK Brno (C)
Informace
  -/- 14.-16.08. 416146 SHARK Brno (C)
Informace
  -/-
14.-16.08. 316156 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/- 14.-16.08. 416147 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/-
14.-17.08. 316157 TK Most (B)
Informace
  -/- 14.-17.08. 416148 TK Most (B)
Informace
  -/-
14.-16.08. 316158 TK Semily (C)
Informace
  -/-       
       14.-15.08. 416149 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-
       14.-16.08. 416150 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/-
14.-17.08. 316159 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 14.-17.08. 416151 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
14.-17.08. 316160 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 14.-17.08. 416152 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
14.-16.08. 316161 HTK Třebíč (C)
Informace
  -/- 14.-16.08. 416153 HTK Třebíč (C)
Informace
  -/-
15.-17.08. 316162 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/- 15.-17.08. 416154 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/-
16.-18.08. 316163 ASK Lipůvka (C)
Informace
  -/- 16.-18.08. 416155 ASK Lipůvka (C)
Informace
  -/-
17.-19.08. 316164 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 17.-19.08. 416156 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
17.-19.08. 316165 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 17.-19.08. 416157 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 316166 TO SK Mělník (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 416158 TO SK Mělník (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 316167 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 416159 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 316168 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 416160 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
19.-22.08. 316169 TJ Spoje Praha (B)
Informace
  -/- 19.-22.08. 416161 TJ Spoje Praha (B)
Informace
  -/-
19.-22.08. 316170 TC Bajda Kroměříž (B)
Informace
  -/- 19.-22.08. 416162 TC Bajda Kroměříž (B)
Informace
  -/-
20.-23.08. 316171 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
  -/- 20.-23.08. 416163 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
  -/-
20.-22.08. 316172 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 20.-22.08. 416164 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316173 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416165 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316174 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416166 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316175 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416167 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316176 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416168 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316177 TK Slavia Orlová (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416169 TK Slavia Orlová (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316178 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416170 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316179 TK Strakonice (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416171 TK Strakonice (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316180 TK Lány (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416172 TK Lány (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316181 TK Kadaň (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416173 TK Kadaň (C)
Informace
  -/-
21.-22.08. 316182 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 21.-22.08. 416174 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
       21.-23.08. 416175 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
21.-24.08. 316183 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 21.-24.08. 416176 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 316184 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
21.-23.08. 316268 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/- 21.-23.08. 416260 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/-
       23.-26.08. 416177 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
  -/-
       23.-26.08. 416178 Slavoj Český Brod (B)
Informace
  -/-
23.-26.08. 316185 LTC Houštka (B)
Informace
  -/-       
23.-26.08. 316186 TK Uherské Hradiště (B)
Informace
  -/-       
       24.-26.08. 416179 Tenis Nová Paka (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 316187 TK Stochov (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 416180 TK Stochov (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 316188 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 416181 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
26.-28.08. 316189 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 26.-28.08. 416182 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
27.-31.08. 316190 SK LAMA o.s. (B)
Informace
  -/-       
27.-29.08. 316191 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 416183 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
  -/-
       27.-31.08. 416184 SK JC Sport Opava (B)
Informace
  -/-
27.-29.08. 316192 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 416185 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 316193 TK Tuřany (C)
Informace
  -/-       
28.-30.08. 316194 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416186 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 316195 LTC Domažlice (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416187 LTC Domažlice (C)
Informace
  -/-
       28.-30.08. 416188 TK Prachatice z.s. (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 316196 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416189 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
  -/-
       28.-30.08. 416190 Sokol Brno Žabovřesky (C)
Informace
  -/-
       28.-29.08. 416191 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 316197 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416192 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 316198 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416193 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 316199 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416194 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 316200 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416195 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
  -/-
28.-29.08. 316201 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-       
28.-30.08. 316202 TK Kunštát (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 416196 TK Kunštát (C)
Informace
  -/-
       28.-30.08. 416197 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
       28.-31.08. 416198 LTC Slovan Kladno (B)
Informace
  -/-
28.-31.08. 316203 TK Čelákovice (B)
Informace
  -/-       
29.-31.08. 316204 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/- 29.-31.08. 416199 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/-
29.-31.08. 316205 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/- 29.-31.08. 416200 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/-
       30.08-01.09. 416201 TK Holice (C)
Informace
  -/-
30.-31.08. 316206 LTC Slovan Kladno (C)
Informace
  -/- 30.-31.08. 416202 LTC Slovan Kladno (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 316207 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
  -/- 03.-05.09. 416203 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
  -/-
04.-06.09. 316208 TK Opava (C)
Informace
  -/- 04.-06.09. 416204 TK Opava (C)
Informace
  -/-
04.-06.09. 316209 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/-       
       04.-07.09. 416205 TK Pelhřimov (B)
Informace
  -/-
04.-07.09. 316210 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
  -/-       
04.-05.09. 316211 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/- 04.-05.09. 416206 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-
04.-05.09. 316212 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/- 04.-05.09. 416207 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/-
04.-06.09. 316213 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
  -/-       
04.-06.09. 316214 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/- 04.-06.09. 416208 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/-
04.-06.09. 316215 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/- 04.-06.09. 416209 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/-
04.-06.09. 316216 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/- 04.-06.09. 416210 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/-
       04.-05.09. 416211 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-
04.-07.09. 316217 SK Tenis Duchcov (B)
Informace
  -/- 04.-07.09. 416212 SK Tenis Duchcov (B)
Informace
  -/-
04.-06.09. 316218 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-       
04.-06.09. 316219 TK Na Dolině o.s. (C)
Informace
  -/-       
04.-06.09. 316220 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
  -/- 04.-06.09. 416213 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
  -/-
10.-12.09. 316221 Tenis Akademie Bálek (C)
Informace
  -/-       
10.-12.09. 316222 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 10.-12.09. 416214 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316223 TK Krnov (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416215 TK Krnov (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316224 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416216 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316225 LTC Kolín (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416217 LTC Kolín (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316226 TC Brno. (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416218 TC Brno. (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316227 SK Aritma Praha (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416219 SK Aritma Praha (C)
Informace
  -/-
       11.-13.09. 416220 TK Česká Třebová, z.s. (C)      
11.-13.09. 316228 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416221 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316229 Sokol Čebín (D)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416222 Sokol Čebín (D)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316230 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416223 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
  -/-
       11.-13.09. 416224 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316231 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416225 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
  -/-
11.-12.09. 316232 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
  -/-       
11.-13.09. 316233 LTC Jaroměř (C)
Informace
  -/-       
11.-13.09. 316234 SK Tenis Kladno (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416226 SK Tenis Kladno (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316235 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416227 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
       11.-13.09. 416228 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316236 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416229 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316237 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416230 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316238 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/- 11.-13.09. 416231 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/-
11.-13.09. 316239 TK Sezimovo Ústí (C)
Informace
  -/-       
11.-12.09. 316266 Sokol Čimice (C)
Informace
  -/-       
11.-12.09. 316270 Slavoj Stod (C)
Informace
  -/- 11.-12.09. 416262 Slavoj Stod (C)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316240 TK Opava (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416232 TK Opava (C)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316241 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416233 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316242 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416234 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
  -/-
18.-19.09. 316243 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/- 18.-19.09. 416235 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
18.-21.09. 316244 TK Ústí n. Orlicí (B)
Informace
  -/-       
18.-19.09. 316245 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 18.-19.09. 416236 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316246 Sokol Nepomuk (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416237 Sokol Nepomuk (C)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316247 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416238 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/-
18.-19.09. 316248 TK Letohrad (C)
Informace
  -/- 18.-19.09. 416239 TK Letohrad (C)
Informace
  -/-
       18.-19.09. 416240 TC Spořilov Praha (C)
Informace
  -/-
       18.-21.09. 416241 TK Škoda Plzeň z.s. (B)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316249 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416242 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/-
18.-21.09. 316250 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B)
Informace
  -/-       
       18.-20.09. 416243 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316251 TK Drnovice (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416244 TK Drnovice (C)
Informace
  -/-
18.-21.09. 316252 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 18.-21.09. 416245 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
18.-20.09. 316253 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 18.-20.09. 416246 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
       18.-19.09. 416247 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/-
18.-19.09. 316254 Slavoj Stod (C)       18.-19.09. 416248 Slavoj Stod (C)      
       18.-21.09. 416249 Lokomotiva Trutnov (B)
Informace
  -/-
18.-19.09. 316866 Okresní přebor Prachatice
TK Prachatice z.s. (P)
Informace
  -/- 18.-19.09. 416866 Okresní přebor Prachatice
TK Prachatice z.s. (P)
Informace
  -/-
24.-26.09. 316255 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
  -/-       
24.-28.09. 316256 TCEN Hrádek nad Nisou (A)
Informace
  -/-       
       24.-28.09. 416250 LTK Klatovy (A)
Informace
  -/-
25.-27.09. 316257 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
  -/- 25.-27.09. 416251 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
  -/-
25.-27.09. 316258 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
  -/- 25.-27.09. 416252 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
  -/-
25.-26.09. 316259 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/- 25.-26.09. 416253 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-
25.-27.09. 316260 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/- 25.-27.09. 416254 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/-
25.-27.09. 316261 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
  -/- 25.-27.09. 416255 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
  -/-
25.-26.09. 316262 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
25.-27.09. 316263 TK Kročehlavy (C)
Informace
  -/- 25.-27.09. 416256 TK Kročehlavy (C)
Informace
  -/-
25.-26.09. 316264 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 25.-26.09. 416257 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
25.-28.09. 316265 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 25.-28.09. 416258 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
       26.-27.09. 416841 Okresní přebor Praha-západ
Sportclub Řevnice, z.s. (P)
Informace
  -/-