Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Soutěže smíšených družstev ČTS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Zobrazit
Celá ČR
Praha
Středočes.
Jihočes.
Západočes.
Severočes.
Východočes.
Jihomor.
Severomor.
300 MČR družstev - MONETA O POHÁR PREZIDENTA ČTS
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
30 Q o sestup II. třída
08. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - JUNIOR TOUR
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - ODR I. semifinále, finále
Finále o postup na MČR DD1A-DD1B
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
vyzývací finále JmTS
EXTRA LIGA - MONETA O putovní pohár prezidenta ČTS
301 - MONETA O Pohár prezidenta ČTS - MČR dr. dor. Sparta - I. kolo 14.9.2023
21. 1.třída A
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
09. Krajský přebor I.
ODR I. A
DD1A
22 - Královéhradecký krajský přebor
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
Vyzývací finále SmTS
302 MONETA O pohár prezidenta ČTS, Sparta 5.-8. místo
22. 1.třída B
21 - I. třída A
10. Krajský přebor II.
ODR I. B
DD1B
23 - Pardubický krajský přebor
I.TŔÍDA D
Liga JUNIOR TOUR
303 MONETA O pohár prezidenta ČTS, Sparta-finále 1.-4. místo
23. 2.třída A
22 - I. třída B
ODR I. o 5. - 8. místo
DD2A
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
II.TŔÍDA sk.AD
Oblastní přebor skupina A
358 MONETA O pohár prezidenta ČTS, Sparta 5.-8. místo
24. 2.třída B
23 - II. třída A
ODR II. KV semifinále, finále
DD2B
25 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída B
II.TŔÍDA sk.BD
Oblastní přebor skupina B
25. 2.třída C
24 - II. třída B
ODR II. PL semifinále, finále
DD2C
26 - Pardubická krajská soutěž - 1. třída A
III.TŔÍDA sk.AD
Oblastní soutěž skupina A
26. 3.třída A
25 - III.třída A
ODR II. KV A
27 - Pardubická krajská soutěž - 1. třída B
III.TŔÍDA sk.BD
Oblastní soutěž skupina B
27. 3.třída B
26 - III. třída B
ODR II. KV B
III.TŘÍDA sk. CD
Oblastní soutěž skupina C
27 - III. třída C
ODR II. PL A
III.TŘÍDA sk. DD
Oblastní soutěž skupina D
28 - III. třída D
ODR II. PL B
III.TŘÍDA sk. ED
DOROST - 1-3-4-6bb sk. A
29 - III. třída E
ODR II. KV o 5. - 8. místo
III.TŘÍDA sk. FD
DOROST-1-3-4-6bb-sk. B
ODR II. PL o 5. - 8. místo