Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - starší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
15.-17.04. 516000 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       15.-17.04. 616000 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.04. 516001 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.04. 616001 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.04. 516002 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/- 15.-17.04. 616002 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
       16.-18.04. 616003 TK Písnice (C)      
       16.-17.04. 616004 LTK Klatovy (C)      
16.-18.04. 516976 Okresní přebor Opava
TK Opava (P)
Informace
  -/- 16.-18.04. 616976 Okresní přebor Opava
TK Opava (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-18.04. 616833 Středočeská kvalifikace LOP
LTC Beroun, z.s. (P)
     
16.-17.04. 516838 Středočeská kvalifikace LOP
TK Mnichovo Hradiště (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-17.04. 616838 Středočeská kvalifikace LOP
TK Mnichovo Hradiště (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 516953 Okresní přebor Brno-venkov
SK Tenis Tišnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.04. 616953 Okresní přebor Brno-venkov
SK Tenis Tišnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 516910 Okresní přebor Jablonec n. Nisou
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-26.04. 516003 TK Znojmo (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       22.-26.04. 616005 SK HIT Hradec Králové z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
23.-25.04. 516972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
      23.-25.04. 616972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.04. 516840 Středočeská kvalifikace LOP
TK Čelákovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.04. 616840 Středočeská kvalifikace LOP
TK Čelákovice (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
23.-25.04. 516832 Středočeská kvalifikace LOP
TENIS VLAŠIM,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.04. 616832 Středočeská kvalifikace LOP
TENIS VLAŠIM,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.04. 516983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
      23.-25.04. 616983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
     
       23.-25.04. 616935 Kvalifikace OP VČOTS
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.04. 516935 Kvalifikace OP VčOTS
TO TJ Svitavy (P)
            
23.-25.04. 516833 Středočeská kvalifikace LOP
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
Neoficiální výsledky
4/-       
23.-24.04. 516004 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)       23.-24.04. 616006 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)      
23.-25.04. 516005 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.04. 616007 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
23.-26.04. 516006 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       23.-26.04. 616008 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
23.-25.04. 516007 CTA Rudná (C)       23.-25.04. 616009 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.04. 516865 Okresní přebor Písek
TK Milevsko, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.04. 616865 Okresní přebor Písek
TK Milevsko, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.04. 516008 Sokol Čimice (C)             
23.-24.04. 516883 Okresní přebor Cheb
Tenisklub Cheb (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.04. 616883 Okresní přebor Cheb
Tenisklub Cheb (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-25.04. 516887 okresní přebor Plzeň - město
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-25.04. 616887 okresní přebor Plzeň - město
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P)
     
24.-25.04. 516882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-25.04. 616882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.05. 516009 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
14.-16.05. 516010 TK RAPID LIBEREC (C)       14.-16.05. 616010 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.05. 516011 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
20.-22.05. 516012 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.05. 616011 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.05. 516013 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.05. 616012 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.05. 516014 TJ Solidarita Praha 10 (C)       21.-23.05. 616013 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.05. 516964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
      21.-23.05. 616964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
     
21.-22.05. 516015 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)       21.-22.05. 616014 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.05. 516016 SK OAZA Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.05. 516017 CTA Rudná (C)       21.-23.05. 616015 CTA Rudná (C)      
21.-23.05. 516018 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.05. 616016 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)      
21.-22.05. 516019 TCV Strání (C)       21.-22.05. 616017 TCV Strání (C)      
21.-23.05. 516973 Okresní přebor Karviná
TK Slavia Orlová (P)
      21.-23.05. 616973 Okresní přebor Karviná
TK Slavia Orlová (P)
     
25.-26.05. 516963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 25.-26.05. 616963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/-
30.05-03.06. 516020 TK Havířov, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       30.05-03.06. 616018 TCG Karlovy Vary (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
04.-06.06. 516021 TK RAPID LIBEREC (C)       04.-06.06. 616019 TK RAPID LIBEREC (C)      
07.-09.06. 516022 TK AGROFERT Prostějov (E)             
09.-11.06. 516023 TK AGROFERT Prostějov (E)             
10.-14.06. 516800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       10.-14.06. 616800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/8
11.-13.06. 516940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       11.-13.06. 616940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.06. 516970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       11.-13.06. 616970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.06. 516024 TK AGROFERT Prostějov (C)       11.-13.06. 616020 TK AGROFERT Prostějov (C)      
11.-13.06. 516900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       11.-13.06. 616900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.06. 516880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       11.-13.06. 616880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.06. 516860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 11.-13.06. 616860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.06. 516920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       11.-13.06. 616920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.06. 516830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 11.-13.06. 616830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
20.-22.06. 516025 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
21.-23.06. 516026 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.06. 616021 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.06. 516027 TK RAPID LIBEREC (C)       25.-27.06. 616022 TK RAPID LIBEREC (C)      
27.-29.06. 516028 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
27.-30.06. 516820 Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022
TK AGROFERT Prostějov (P)
Informace
Oficiální výsledky
12/12 27.-30.06. 616820 Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022
TK AGROFERT Prostějov (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11
28.-30.06. 516029 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.06. 616023 SK Tenis Duchcov (C)      
29.06-01.07. 516030 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.06-01.07. 616024 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.06-01.07. 516031 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.06-01.07. 616025 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 516032 TK Sokolov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
01.-04.07. 516033 TC Chrudim z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       01.-04.07. 616026 Lokomotiva Trutnov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       01.-04.07. 616027 TK Skalník Mariánské Lázně (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.07. 516034 Tenisový klub Studénka z.s. (C)       02.-04.07. 616028 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516035 TK Opava (C)       02.-04.07. 616029 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516036 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 616030 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516037 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 616031 Beskydský tenisový klub (C)      
02.-03.07. 516038 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)             
02.-03.07. 516039 TK Choceň (C)       02.-03.07. 616032 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516040 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-04.07. 516041 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 616033 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)      
02.-04.07. 516042 SK HAMR, z.s. (C)       02.-04.07. 616034 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516043 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 616035 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516044 TC Tachlovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.07. 616036 TC Tachlovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       02.-04.07. 616037 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-05.07. 516045 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       02.-05.07. 616038 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
02.-04.07. 516046 TK AGROFERT Prostějov (C)
Informace
  -/- 02.-04.07. 616039 TK AGROFERT Prostějov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516047 TK Frýdlant v Čechách (C)       02.-04.07. 616040 TK Frýdlant v Čechách (C)      
02.-03.07. 516048 Tenis Semice a.s. (C)             
03.-05.07. 516049 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 616041 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 516050 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.07. 616042 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 516051 TK Havířov, z.s. (C)       05.-07.07. 616043 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-06.07. 516052 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-06.07. 616044 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-06.07. 516053 TK RAPID LIBEREC (C)       05.-06.07. 616045 TK RAPID LIBEREC (C)      
05.-08.07. 516054 TK Neridé (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       05.-08.07. 616046 LTC Mladá Boleslav z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
05.-08.07. 516055 TK Ústí n.Labem (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       05.-08.07. 616047 LTC Litvínov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-09.07. 516056 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-09.07. 616048 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-08.07. 516057 LTC Vysoké Mýto (C)       07.-08.07. 616049 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.07. 516058 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.07. 616050 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-12.07. 516059 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       09.-12.07. 616051 Sokol Zábřeh (B)      
09.-11.07. 516060 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 616052 Lokomotiva Praha (C)      
09.-12.07. 516061 LTC VITON České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 09.-12.07. 616053 LTC VITON České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
09.-10.07. 516062 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.07. 616054 TJ Jiskra Strážnice (C)      
09.-10.07. 516063 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.07. 616055 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.07. 516064 TO Meziboří (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-11.07. 516065 TC Dvůr Králové, z.s. (C)       09.-11.07. 616056 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/4
09.-11.07. 516066 TK Chomutov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 616057 TK Chomutov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       09.-11.07. 616058 SK TALENT 13 - spolek (C)      
09.-11.07. 516067 LTK TEPLICE o.s. (C)       09.-11.07. 616059 LTK TEPLICE o.s. (C)      
09.-11.07. 516068 TK Oáza Říčany (C)       09.-11.07. 616060 TK Oáza Říčany (C)      
09.-11.07. 516069 Lokomotiva Nymburk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 616061 Lokomotiva Nymburk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.07. 516070 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)       09.-10.07. 616062 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)      
09.-11.07. 516071 TK Česká Třebová, z.s. (C)             
09.-11.07. 516072 Sportclub Řevnice, z.s. (C)             
09.-10.07. 516073 TK Mnichovo Hradiště (C)       09.-10.07. 616063 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 516074 TK Horní Měcholupy (C)       09.-11.07. 616064 TK Horní Měcholupy (C)      
       10.-12.07. 616065 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 516075 TO SK Mělník (C)       11.-13.07. 616066 TO SK Mělník (C)      
12.-13.07. 516076 Tennis Hill Havířov o.s. (C)       12.-13.07. 616067 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.07. 516077 TK Mimoň (C)       12.-13.07. 616068 TK Mimoň (C)      
13.-15.07. 516078 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.07. 616069 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.07. 516079 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.07. 616070 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 516080 TK TENNISPOINT FM (C)       15.-17.07. 616071 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 516081 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)       16.-18.07. 616072 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-17.07. 616073 TO Meziboří (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 516082 TK Bystřice p.H. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 616074 TK Bystřice p.H. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-17.07. 516083 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-17.07. 616075 TK Letohrad (C)      
16.-18.07. 516084 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 616076 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 516085 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 616077 Tenisový klub Rokycany (C)      
16.-18.07. 516086 SHARK Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 616078 SHARK Brno (C)      
       16.-18.07. 616079 Wilson tenis centrum z.s. (C)      
16.-18.07. 516087 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)       16.-18.07. 616080 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)      
16.-18.07. 516088 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)       16.-18.07. 616081 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)      
16.-18.07. 516089 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 616082 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 516090 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 616083 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 516091 TK Semily (C)             
16.-18.07. 516092 LTC Slovan Kladno (C)       16.-18.07. 616084 LTC Slovan Kladno (C)      
16.-18.07. 516093 TO TJ Tesla Pardubice (C)       16.-18.07. 616085 TO TJ Tesla Pardubice (C)      
16.-18.07. 516094 LTC Litvínov (C)       16.-18.07. 616086 LTC Litvínov (C)      
       16.-18.07. 616087 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-19.07. 516095 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       16.-19.07. 616088 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
16.-18.07. 516096 TK AGROFERT Prostějov (C)
Informace
  -/- 16.-18.07. 616089 TK AGROFERT Prostějov (C)      
16.-18.07. 516097 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.07. 616090 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-19.07. 516098 TCD Donovalská (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-19.07. 616091 TCD Donovalská (C)      
19.-21.07. 516099 Tenis Cibulka (C)       19.-21.07. 616092 Tenis Cibulka (C)      
19.-22.07. 516100 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-22.07. 616093 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.07. 516323 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.07. 616308 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 516101 TJ Spoje Praha (C)       21.-23.07. 616094 TJ Spoje Praha (C)      
21.-24.07. 516102 BLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       21.-24.07. 616095 TK Brno - Chrlice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
22.-24.07. 516103 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 616096 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 516104 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 616097 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 516105 TK Ústí n. Orlicí (C)       23.-25.07. 616098 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 516106 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 616099 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 516107 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 616100 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 516108 TK Písek (C)       23.-25.07. 616101 TK Písek (C)      
23.-24.07. 516109 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-25.07. 516110 TK Slavia Orlová (C)       23.-25.07. 616102 TK Slavia Orlová (C)      
23.-25.07. 516111 TO TJ Tesla Pardubice (C)       23.-25.07. 616103 TO TJ Tesla Pardubice (C)      
23.-25.07. 516112 TK Oáza Říčany (C)       23.-25.07. 616104 TK Oáza Říčany (C)      
       23.-25.07. 616105 TK Tenisek Buštěhrad (C)      
23.-25.07. 516113 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 616106 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       23.-24.07. 616107 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 516114 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 616108 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 516115 CTA Rudná (C)       23.-25.07. 616109 CTA Rudná (C)      
23.-25.07. 516321 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 616306 TK Kadaň (C)      
25.-27.07. 516116 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.07. 616110 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 516117 TK Konstruktiva, z.s. (C)       25.-27.07. 616111 TK Konstruktiva, z.s. (C)      
26.-29.07. 516118 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       26.-29.07. 616112 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
26.-31.07. 516700 Mistrovství ČR
ČTS (M)
Informace
Oficiální výsledky
15/15 26.-31.07. 616700 Mistrovství ČR
ČTS (M)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
28.-30.07. 516119 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 616113 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 516120 NTC Kyjov (C)       30.07-01.08. 616114 NTC Kyjov (C)      
30.07-01.08. 516121 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 616115 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-02.08. 516122 TK Havířov, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       30.07-02.08. 616116 T.J. Sokol Šumperk (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.07-01.08. 516123 TK Louny (C)       30.07-01.08. 616117 TK Louny (C)      
30.07-01.08. 516124 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 616118 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 516125 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 616119 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 516126 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 616120 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 516127 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 616121 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 516128 TK RAPID LIBEREC (C)       30.07-01.08. 616122 TK RAPID LIBEREC (C)      
30.07-01.08. 516129 TC Tachlovice (C)       30.07-01.08. 616123 TC Tachlovice (C)      
       30.07-02.08. 616124 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.07-01.08. 516130 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)       30.07-01.08. 616125 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)      
30.07-01.08. 516131 TJ Břevnov (C)       30.07-01.08. 616126 TJ Břevnov (C)      
30.-31.07. 516132 Tenis Dobříš (C)       30.-31.07. 616127 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 516133 TK Horní Měcholupy (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
30.07-01.08. 516134 Sokol Nové Strašecí (C)             
30.-31.07. 516135 Sokol Čimice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.-31.07. 616128 Sokol Čimice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 516136 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-02.08. 616129 Tenis Cibulka (C)      
01.-03.08. 516137 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 616130 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.08. 516138 CTA Rudná (C)       02.-04.08. 616131 CTA Rudná (C)      
02.-04.08. 516139 TJ Sokol Vysočany (C)       02.-04.08. 616132 TJ Sokol Vysočany (C)      
       04.-07.08. 616133 SK Tenis Tišnov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
04.-07.08. 516140 TC Brno. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
04.-06.08. 516141 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 04.-06.08. 616134 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       04.-07.08. 616135 TK Roudnice n.L. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
04.-07.08. 516142 LTC Litvínov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
06.-08.08. 516143 Tenisový klub Studénka z.s. (C)       06.-08.08. 616136 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 516144 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616137 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 516145 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616138 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-07.08. 516146 TK Choceň (C)       06.-07.08. 616139 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 516147 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616140 TK Horažďovice (C)      
06.-08.08. 516148 SK HAMR, z.s. (C)       06.-08.08. 616141 SK HAMR, z.s. (C)      
06.-08.08. 516149 Městský tenisový klub Karviná (C)       06.-08.08. 616142 Městský tenisový klub Karviná (C)      
06.-08.08. 516150 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616143 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       06.-08.08. 616144 SKT Frýdlant n.O. (C)      
06.-08.08. 516151 TC Holešov, o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616145 TC Holešov, o.s. (C)      
06.-08.08. 516152 TK Doksy (C)       06.-08.08. 616146 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 516153 TO TJ Tesla Pardubice (C)       06.-08.08. 616147 TO TJ Tesla Pardubice (C)      
06.-08.08. 516154 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616148 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-07.08. 516155 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/- 06.-07.08. 616149 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 516156 TKB Hrušovany z.s. (C)       06.-08.08. 616150 TKB Hrušovany z.s. (C)      
06.-08.08. 516157 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
06.-08.08. 516158 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)       06.-08.08. 616151 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)      
06.-08.08. 516159 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616152 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 516160 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 616153 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-10.08. 616154 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.08. 516161 CTA Rudná (C)       09.-11.08. 616155 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.08. 516162 TK Horní Měcholupy (C)       09.-11.08. 616156 TK Horní Měcholupy (C)      
09.-11.08. 516163 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.08. 616157 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.08. 516164 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.08. 616158 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.08. 516165 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.08. 616159 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 516166 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 616160 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 516167 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 616161 Tenis Cibulka (C)      
12.-16.08. 516168 severomoravský (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       12.-16.08. 616162 TK Pelhřimov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
13.-15.08. 516169 TJ Sparta Úpice (C)       13.-15.08. 616163 TJ Sparta Úpice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 516170 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 616164 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 516171 TC Třinec (C)       13.-15.08. 616165 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 516172 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 616166 TK Zlín (C)      
13.-15.08. 516173 TK Kročehlavy (C)       13.-15.08. 616167 TK Kročehlavy (C)      
13.-14.08. 516174 TJ Jiskra Strážnice (C)       13.-14.08. 616168 TJ Jiskra Strážnice (C)      
13.-15.08. 516175 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 616169 Rožnovský tenisový klub (C)      
13.-15.08. 516176 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 616170 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 516177 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)       13.-15.08. 616171 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 516178 SK HAMR, z.s. (C)       13.-15.08. 616172 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       13.-15.08. 616173 SK TALENT 13 - spolek (C)      
13.-15.08. 516179 LTK TEPLICE o.s. (C)       13.-15.08. 616174 LTK TEPLICE o.s. (C)      
13.-14.08. 516180 Sokol Dolní Počernice z.s. (C)             
13.-15.08. 516181 TK Oáza Říčany (C)       13.-15.08. 616175 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.08. 516182 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-14.08. 616176 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)      
13.-15.08. 516183 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 616177 Slavoj Český Brod (C)      
13.-15.08. 516184 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 616178 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-16.08. 516185 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       13.-16.08. 616179 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
13.-15.08. 516186 TK AGROFERT Prostějov (C)       13.-15.08. 616180 TK AGROFERT Prostějov (C)      
13.-15.08. 516187 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 616181 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.08. 516188 TK Mnichovo Hradiště (C)       13.-14.08. 616182 TK Mnichovo Hradiště (C)      
15.-17.08. 516189 ASK Lipůvka (C)       15.-17.08. 616183 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-18.08. 616184 TK Dolní Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-17.08. 516190 TK Mimoň (C)       16.-17.08. 616185 TK Mimoň (C)      
16.-18.08. 516191 CTA Rudná (C)       16.-18.08. 616186 CTA Rudná (C)      
18.-20.08. 516192 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 616187 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-21.08. 616188 LTC Vysoké Mýto (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-21.08. 516193 TO TJ Tesla Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       18.-21.08. 616189 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-21.08. 516194 LTC Houštka (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
19.-21.08. 516195 D&M Tennis Academy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 616190 D&M Tennis Academy, z.s. (C)      
19.-21.08. 516196 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 19.-21.08. 616191 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
20.-22.08. 516197 TK Opava (C)       20.-22.08. 616192 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 516198 TJ Červený Kostelec (C)       20.-22.08. 616193 TJ Červený Kostelec (C)      
20.-22.08. 516199 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 616194 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 516200 Sokol Letovice (C)       20.-22.08. 616195 Sokol Letovice (C)      
20.-21.08. 516201 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-21.08. 616196 TK Dolní Dobrouč (C)      
20.-22.08. 516202 TK RAPID LIBEREC (C)       20.-22.08. 616197 TK RAPID LIBEREC (C)      
20.-22.08. 516203 SK HAMR, z.s. (C)       20.-22.08. 616198 SK HAMR, z.s. (C)      
20.-22.08. 516204 TC Tachlovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 616199 TC Tachlovice (C)      
20.-21.08. 516205 LTK Klatovy (C)             
20.-22.08. 516206 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 616200 TO TJ Svitavy (C)      
20.-22.08. 516207 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 616201 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 516208 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 616202 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 516209 TC Hořice (C)       20.-22.08. 616203 TC Hořice (C)      
20.-22.08. 516210 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 616204 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 516211 TK Dynamo Hradec Králové (C)       20.-22.08. 616205 TK Dynamo Hradec Králové (C)      
       20.-22.08. 616206 TK Moravský Krumlov z.s. (C)      
20.-22.08. 516212 Sportclub Řevnice, z.s. (C)             
20.-22.08. 516213 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
20.-21.08. 516214 Sokol Čimice (C)             
22.-25.08. 516215 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
  */- 22.-25.08. 616207 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
23.-25.08. 516216 TK Havířov, z.s. (C)       23.-25.08. 616208 TK Havířov, z.s. (C)      
23.-25.08. 516217 CTA Rudná (C)       23.-25.08. 616209 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.08. 516218 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.08. 616210 Tenis Cibulka (C)      
25.-28.08. 516219 TK Sezimovo Ústí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       25.-28.08. 616211 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       25.-28.08. 616212 SK HAMR, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
25.-28.08. 516220 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
27.-29.08. 516221 TK SC OSTRAVA (C)       27.-29.08. 616213 TK SC OSTRAVA (C)      
27.-29.08. 516222 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616214 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 516223 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616215 TK Gymnázium Uničov (C)      
27.-29.08. 516224 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616216 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)      
27.-29.08. 516225 Tenisklub Cheb (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616217 Tenisklub Cheb (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 516226 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616218 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 516227 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616219 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-28.08. 516228 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-28.08. 516229 Chlumec n/Cidlinou (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 27.-28.08. 616220 Chlumec n/Cidlinou (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
27.-29.08. 516230 TJ LTC Poděbrady (C)       27.-29.08. 616221 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       27.-29.08. 616222 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 516231 TK Znojmo (C)       27.-29.08. 616223 TK Znojmo (C)      
27.-29.08. 516232 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616224 Tempo Praha (C)      
27.-29.08. 516233 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 616225 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 516234 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       29.-30.08. 616226 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.08-01.09. 516235 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       29.08-01.09. 616227 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
29.-31.08. 516236 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 616228 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 516237 Tenisový klub Studénka z.s. (C)       03.-05.09. 616229 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 516238 TK Dolní Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
03.-05.09. 516239 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616230 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/-
03.-05.09. 516240 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616231 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-06.09. 516241 TK Slavia Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 03.-06.09. 616232 TK Slavia Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
03.-05.09. 516242 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616233 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-04.09. 516243 TK Holice (C)             
03.-05.09. 516244 Městský tenisový klub Karviná (C)       03.-05.09. 616234 Městský tenisový klub Karviná (C)      
03.-05.09. 516245 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616235 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       03.-06.09. 616236 BLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
03.-06.09. 516246 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-06.09. 616237 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 516247 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
03.-05.09. 516248 TO TJ Tesla Pardubice (C)       03.-05.09. 616238 TO TJ Tesla Pardubice (C)      
03.-05.09. 516249 TO Bohemians Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616239 TO Bohemians Praha (C)      
03.-05.09. 516250 TK Rochlice Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616240 TK Rochlice Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-04.09. 516251 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/- 03.-04.09. 616241 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/-
       03.-05.09. 616242 TK Start Praha-Topolka (C)      
       03.-04.09. 616243 LTC Český Krumlov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.09. 516252 Tenisový klub Eden (C)       03.-05.09. 616244 Tenisový klub Eden (C)      
03.-05.09. 516253 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616245 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-06.09. 516254 TK Znojmo (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
03.-05.09. 516255 Tenis Dobříš (C)             
03.-05.09. 516256 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.09. 616246 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)      
03.-05.09. 516257 TK Horní Měcholupy (C)       03.-05.09. 616247 TK Horní Měcholupy (C)      
       04.-05.09. 616248 Tenisový klub Příbor,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-13.09. 516258 HTK Třebíč (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       09.-13.09. 616249 TK Roja Příbram z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
10.-12.09. 516259 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616250 TJ Zbrojovka Vsetín (C)      
10.-12.09. 516260 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616251 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516261 Lokomotiva Trutnov (C)       10.-12.09. 616252 Lokomotiva Trutnov (C)      
10.-12.09. 516262 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616253 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516263 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616254 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516264 TK Krnov (C)       10.-12.09. 616255 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-11.09. 516265 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-11.09. 616256 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516266 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)       10.-12.09. 616257 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-11.09. 516267 Tenis klub Nýrsko (C)       10.-11.09. 616258 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516268 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616259 TJ Solidarita Praha 10 (C)      
10.-12.09. 516269 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616260 Sokol Nepomuk (C)      
10.-12.09. 516270 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616261 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       10.-12.09. 616262 SKT Frýdlant n.O. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516271 TK Čelákovice (C)       10.-12.09. 616263 TK Čelákovice (C)      
       10.-12.09. 616264 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516272 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616265 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
10.-12.09. 516273 TK Moravský Krumlov z.s. (C)             
10.-13.09. 516274 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       10.-13.09. 616266 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
10.-12.09. 516275 TK Kvasiny (C)       10.-12.09. 616267 TK Kvasiny (C)      
10.-12.09. 516276 Tenisový klub Eden (C)       10.-12.09. 616268 Tenisový klub Eden (C)      
10.-12.09. 516277 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616269 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.09. 516278 Tempo Praha (C)             
10.-12.09. 516279 SK Matchball Česká Lípa (C)       10.-12.09. 616270 SK Matchball Česká Lípa (C)      
10.-12.09. 516280 CTA Rudná (C)       10.-12.09. 616271 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-11.09. 516281 TK Mohelnice, z.s. (C)       10.-11.09. 616272 TK Mohelnice, z.s. (C)      
10.-12.09. 516282 TO Sokol Nehvizdy (C)       10.-12.09. 616273 TO Sokol Nehvizdy (C)      
10.-12.09. 516283 TK Milo Olomouc (C)       10.-12.09. 616274 TK Milo Olomouc (C)      
10.-12.09. 516284 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616275 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-11.09. 516285 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)       10.-11.09. 616276 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)      
10.-12.09. 516322 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.09. 616307 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-20.09. 616277 Tenis Dobříš (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
16.-18.09. 516286 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
17.-19.09. 516287 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 616278 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       17.-20.09. 616279 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-19.09. 516288 TC Spořilov Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
17.-19.09. 516289 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 616280 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-20.09. 516290 TK SC OSTRAVA (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
17.-19.09. 516291 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 616281 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-18.09. 516292 TJ Jiskra Strážnice (C)       17.-18.09. 616282 TJ Jiskra Strážnice (C)      
17.-19.09. 516293 LTC Pardubice (C)       17.-19.09. 616283 LTC Pardubice (C)      
17.-18.09. 516294 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-18.09. 616284 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 516295 TC Tachlovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 616285 TC Tachlovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 516296 TK LTC Děčín (C)       17.-19.09. 616286 TK LTC Děčín (C)      
17.-20.09. 516297 TK Čelákovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
17.-19.09. 516298 TK Oáza Říčany (C)       17.-19.09. 616287 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 516299 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 616288 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 516300 Tempo Praha (C)             
17.-19.09. 516301 TK Horní Měcholupy (C)       17.-19.09. 616289 TK Horní Měcholupy (C)      
17.-19.09. 516302 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 616290 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 516303 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
24.-26.09. 516304 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 616291 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 516305 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 616292 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 516306 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)       24.-26.09. 616293 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)      
24.-26.09. 516307 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 616294 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 516308 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 616295 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/-
24.-26.09. 516309 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 616296 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 516310 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)             
24.-25.09. 516311 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
24.-26.09. 516312 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 616297 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       24.-25.09. 616298 Sokol Dolní Počernice z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 516313 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 616299 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.09. 516314 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
24.-26.09. 516315 Sokol Královice (C)       24.-26.09. 616300 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-25.09. 516316 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-25.09. 616301 TK Mohelnice, z.s. (C)      
24.-28.09. 516317 LTC Houštka (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       24.-28.09. 616302 TK Most (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
28.-30.09. 516318 TK RAPID LIBEREC (C)       28.-30.09. 616303 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.09. 516319 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.09. 616304 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.09. 516320 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.09. 616305 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4