Foldová Kateřina (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gottvaldová Anna | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Janoviaková Renata | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Přikrylová Valentýna | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kučerová Eliška (10) | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Latislavová Tereza (9) | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jiráková Sofie | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šuláková Bára | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Veberová Nikola | | | 6:4, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Slavíková Tereza | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Bukalová Adriana (5) | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dřevojanová Anežka (4) | | | | | 6:3, 3:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ulrychová Sofie | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Slobodová Kamila | 7:6, 3:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hugová Kateřina | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Polnicka Sofie | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Reifová Justýna (11) | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Adéla (13) | | | | 6:2, 1:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drábová Sára | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Adéla | 7:6, 3:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Hadrabová Radka | | | 4:6, 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Koutníková Bára | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pěnčíková Tereza (8) | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | | |
Farajpourova Aináz (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Chreneková Viktoria | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kasperova Tereza | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Střihavková Nela | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Tofi Satine | 5:7, 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Cenklová Adriana (12) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
Klusáčková Barbora (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Krajíčková Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Pacltová Magdaléna | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Ivanová Stella | 6:3, 5:7, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Havlíková Viktorie (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 4:6, 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
Tvrzská Amélie (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Miškovský Nathalie Charlize | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Flekalová Lucie | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Suchánková Nikol | | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Michna Lisa | 4:5, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Macura Nela (15) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
Šulcová Gabriela (14) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Říhová Jitka | | | | | | |
| | | | | | |
Zimová Lela | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Mecová Andrea | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Padrnosová Nela (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Janda Tomáš (platná licence AV do 31.12.2026) |
Poznámka pořadatele: zápas hráčky Krajíčkové skrečován kvůli chybně přečtené sms odhlášce; zápasy hráčky Bukalové skrečovány pro zranění při dohrávce předchozího turnaje; hráčka Michna se zranila během zápasu dvouhry; hráčka Jiráková skrečovala pro nevolnost; hráčka Jelínková skrečovala zápasy pro bolest zad |
Hrací plán byl automaticky vylosován 19.04.2024 10:48:51 |
Fotografie:
Popis: vlevo vítězka, vpravo finalistka |
| Počet účastníků | 45 | Nasazení | CŽ | BH | Foldová Kateřina | 18 | 35 | Padrnosová Nela | 22 | 35 | Havlíková Viktorie | 30 | 30 | Dřevojanová Anežka | 35 | 25 | Bukalová Adriana | 36 | 25 | Tvrzská Amélie | 44 | 25 | Farajpourova Aináz | 46 | 20 | Pěnčíková Tereza | 47 | 20 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 215 |
Kódové číslo akce: 612001 |
|
|