Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dospělí

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
15.-16.04. 116000 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
-/4       
       15.-16.04. 216000 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)      
16.-18.04. 116001 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.04. 216001 TK Horní Měcholupy (C)      
16.-17.04. 116002 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*       
       16.-17.04. 216002 LTK Klatovy (C)      
22.-24.04. 116833 Středočeská kvalifikace LOP
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-26.04. 116003 TK LTC Děčín (A)             
       22.-26.04. 216003 LTC Pardubice (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
23.-24.04. 116891 Okresní přebor Tachov
TO Planá z.s. (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
23.-25.04. 116004 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       23.-25.04. 216004 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.04. 116973 Okresní přebor Karviná
Tennis Hill Havířov o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-24.04. 116005 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-25.04. 116006 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-25.04. 116868 Okresní přebor Tábor
Jiskra Bechyně (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       23.-24.04. 216005 LTK Klatovy (C)      
23.-24.04. 116838 Středočeská kvalifikace LOP
LTC Mladá Boleslav z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.04. 216838 Středočeská kvalifikace LOP
LTC Mladá Boleslav z.s. (P)
     
23.-25.04. 116841 Středočeská kvalifikace LOP
Sportclub Řevnice, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.04. 216841 Středočeská kvalifikace LOP
Sportclub Řevnice, z.s. (P)
     
23.-24.04. 116867 Okresní přebor Strakonice
TK Strakonice (P)
            
23.-25.04. 116007 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-25.04. 116865 Okresní přebor Písek
TK Písek (P)
      23.-25.04. 216865 Okresní přebor Písek
TK Písek (P)
     
09.-13.05. 116202 SK HIT Hradec Králové z.s. (A)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
20.-23.05. 116008 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.05. 116009 TJ Kraví Hora Brno (C)             
21.-22.05. 116010 VŠTJ Ekonom Praha (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
21.-23.05. 116964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
      21.-23.05. 216964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
     
21.-22.05. 116908 Okresní přebor Litoměřice
Slavoj Litoměřice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.05. 216908 Okresní přebor Litoměřice
Slavoj Litoměřice (P)
     
21.-23.05. 116011 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.05. 216006 TC Jičín (C)      
11.-13.06. 116940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/- 11.-13.06. 216940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-
11.-13.06. 116970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/- 11.-13.06. 216970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-
11.-13.06. 116012 TK Stochov (C)
Informace
  -/-       
11.-14.06. 116800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-       
       11.-14.06. 216800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-
11.-13.06. 116900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.06. 216900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-
11.-13.06. 116880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.06. 216880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-
11.-13.06. 116860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/- 11.-13.06. 216860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-
11.-13.06. 116920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-       
       11.-13.06. 216920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-
11.-13.06. 116830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/- 11.-13.06. 216830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-
       01.-04.07. 216007 BATESTA Chodov (C)
Informace
  -/-
       01.-04.07. 216008 TK Znojmo (B)
Informace
  -/-
01.-04.07. 116013 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/-       
02.-04.07. 116014 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/- 02.-04.07. 216009 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/-
02.-04.07. 116015 TK EMA o.s. (D)
Informace
  -/-       
02.-04.07. 116016 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
  -/- 02.-04.07. 216010 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
  -/-
02.-04.07. 116017 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/- 02.-04.07. 216011 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/-
02.-03.07. 116018 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 02.-03.07. 216012 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
02.-04.07. 116019 SK OAZA Praha (B)
Informace
  -/-       
02.-04.07. 116020 SK Týniště nad Orlicí (C)
Informace
  -/-       
       02.-04.07. 216013 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
  -/-
02.-04.07. 116021 TK Benešov (C)
Informace
  -/- 02.-04.07. 216014 TK Benešov (C)
Informace
  -/-
02.-04.07. 116022 Tenis Dobříš (C)
Informace
  -/- 02.-04.07. 216015 Tenis Dobříš (C)
Informace
  -/-
02.-04.07. 116023 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-       
02.-04.07. 116024 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 02.-04.07. 216016 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
02.-04.07. 116025 TK Vimperk (C)
Informace
  -/-       
04.-09.07. 116026 LTC Houštka (A)
Informace
  -/- 04.-09.07. 216017 LTC Houštka (A)
Informace
  -/-
05.-08.07. 116027 TC Třinec (B)
Informace
  -/- 05.-08.07. 216018 TC Třinec (B)
Informace
  -/-
05.-08.07. 116028 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B)
Informace
  -/-       
       07.-10.07. 216019 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B)
Informace
  -/-
09.-11.07. 116029 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
  -/- 09.-11.07. 216020 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
  -/-
09.-11.07. 116030 TO SK Mělník (C)
Informace
  -/-       
09.-11.07. 116031 TK Kročehlavy (C)
Informace
  -/- 09.-11.07. 216021 TK Kročehlavy (C)
Informace
  -/-
09.-11.07. 116032 TJ Lázně Bělohrad (C)
Informace
  -/-       
09.-11.07. 116033 TK Blansko (C)
Informace
  -/-       
09.-11.07. 116034 TO Sokol Plzeň Doudlevce (C)
Informace
  -/- 09.-11.07. 216022 TO Sokol Plzeň Doudlevce (C)
Informace
  -/-
09.-11.07. 116035 LTC Radotín (C)
Informace
  -/- 09.-11.07. 216023 LTC Radotín (C)
Informace
  -/-
09.-11.07. 116036 TK Březnice (C)
Informace
  -/-       
09.-11.07. 116037 TK Prachatice z.s. (C)
Informace
  -/-       
09.-11.07. 116038 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
  -/- 09.-11.07. 216024 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
  -/-
09.-11.07. 116039 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 09.-11.07. 216025 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
09.-10.07. 116040 Sokol Dolní Počernice z.s. (D)
Informace
  -/-       
09.-11.07. 116041 LTC Řevnice (C)
Informace
  -/-       
09.-11.07. 116042 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
  -/- 09.-11.07. 216026 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
  -/-
09.-11.07. 116043 Sokol Královice (C)
Informace
  -/-       
11.-13.07. 116044 TJ Břevnov (C)
Informace
  -/- 11.-13.07. 216027 TJ Břevnov (C)
Informace
  -/-
12.-14.07. 116045 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
15.-17.07. 116046 TK Města Bučovice (C)
Informace
  -/-       
15.-18.07. 116047 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
  -/- 15.-18.07. 216028 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
  -/-
16.-18.07. 116048 Tenisový klub Příbor,z.s. (C)
Informace
  -/-       
16.-18.07. 116049 TO Planá z.s. (C)
Informace
  -/- 16.-18.07. 216029 TO Planá z.s. (C)
Informace
  -/-
16.-18.07. 116050 TC Veverská Bítýška z.s. (C)
Informace
  -/-       
16.-17.07. 116051 TCD Donovalská (C)
Informace
  -/-       
16.-18.07. 116052 Sokol Smíchov I. (C)
Informace
  -/- 16.-18.07. 216030 Sokol Smíchov I. (C)
Informace
  -/-
16.-18.07. 116053 Sokol Letovice (C)
Informace
  -/-       
       16.-19.07. 216031 TJ Lázně Bělohrad (B)
Informace
  -/-
16.-18.07. 116054 LTC Pardubice (C)
Informace
  -/- 16.-18.07. 216032 LTC Pardubice (C)
Informace
  -/-
16.-17.07. 116055 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
  -/- 16.-17.07. 216033 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
  -/-
16.-18.07. 116056 Jiskra Bechyně (C)
Informace
  -/-       
16.-19.07. 116057 TO SK Žamberk (B)
Informace
  -/-       
16.-18.07. 116058 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
  -/- 16.-18.07. 216034 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
  -/-
16.-18.07. 116059 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)
Informace
  -/-       
       16.-18.07. 216035 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
16.-18.07. 116060 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 16.-18.07. 216036 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
       16.-19.07. 216037 TK Chomutov (B)
Informace
  -/-
16.-19.07. 116061 TK Louny (B)
Informace
  -/-       
18.-19.07. 116062 TCD Donovalská (C)
Informace
  -/-       
20.-21.07. 116063 TCD Donovalská (C)
Informace
  -/-       
21.-22.07. 116064 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 21.-22.07. 216038 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
22.-23.07. 116065 TCD Donovalská (C)
Informace
  -/-       
22.-26.07. 116066 TC Brno. (A)
Informace
  -/- 22.-26.07. 216039 TC Brno. (A)
Informace
  -/-
23.-25.07. 116067 TK Hlučín (C)
Informace
  -/-       
23.-25.07. 116068 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
  -/-       
23.-25.07. 116069 Sokol Brno Žabovřesky (C)
Informace
  -/- 23.-25.07. 216040 Sokol Brno Žabovřesky (C)
Informace
  -/-
23.-25.07. 116070 TK Horažďovice (C)
Informace
  -/- 23.-25.07. 216041 TK Horažďovice (C)
Informace
  -/-
       23.-24.07. 216042 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-
23.-25.07. 116071 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/- 23.-25.07. 216043 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/-
23.-24.07. 116072 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/- 23.-24.07. 216044 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/-
23.-25.07. 116073 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
  -/-       
23.-25.07. 116074 SK Štětí (C)
Informace
  -/-       
23.-25.07. 116075 Slovan Liberec (C)
Informace
  -/-       
23.-25.07. 116076 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/- 23.-25.07. 216045 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-
23.-25.07. 116077 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
  -/- 23.-25.07. 216046 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
  -/-
23.-25.07. 116078 LTC Kolín (C)
Informace
  -/- 23.-25.07. 216047 LTC Kolín (C)
Informace
  -/-
26.-28.07. 116079 TC Hořice (C)
Informace
  -/-       
29.07-02.08. 116080 TC Dvůr Králové, z.s. (A)
Informace
  -/- 29.07-02.08. 216048 TC Dvůr Králové, z.s. (A)
Informace
  -/-
30.07-01.08. 116081 LTC Sušice (C)
Informace
  -/-       
30.07-01.08. 116082 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (C)       30.07-01.08. 216049 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (C)      
30.07-02.08. 116083 Jiskra Otrokovice (B)
Informace
  -/- 30.07-02.08. 216050 Jiskra Otrokovice (B)
Informace
  -/-
30.07-01.08. 116084 TC Pankrác (C)
Informace
  -/-       
30.07-01.08. 116085 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/- 30.07-01.08. 216051 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/-
30.-31.07. 116086 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
30.-31.07. 116087 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
  -/-       
30.07-01.08. 116088 LTC Slovan Kladno (C)
Informace
  -/- 30.07-01.08. 216052 LTC Slovan Kladno (C)
Informace
  -/-
30.07-01.08. 116089 TK Lány (C)
Informace
  -/-       
30.07-01.08. 116090 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/- 30.07-01.08. 216053 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-
30.07-01.08. 116091 CTA Rudná (D)
Informace
  -/- 30.07-01.08. 216054 CTA Rudná (D)
Informace
  -/-
02.-06.08. 116092 Slavoj Žiželice (B)
Informace
  -/- 02.-06.08. 216055 Slavoj Žiželice (B)
Informace
  -/-
04.-06.08. 116093 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
       06.-09.08. 216056 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
  -/-
06.-08.08. 116094 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 06.-08.08. 216057 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 116095 Sokol Smíchov I. (C)
Informace
  -/-       
06.-09.08. 116096 TJ Zbrojovka Vsetín (B)
Informace
  -/-       
06.-08.08. 116097 T.J. Sokol Jevíčko (C)
Informace
  -/-       
06.-08.08. 116098 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
  -/- 06.-08.08. 216058 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 116099 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
  -/-       
06.-09.08. 116100 TO SK Mělník (B)
Informace
  -/-       
06.-08.08. 116101 Baník Praha (C)
Informace
  -/-       
06.-08.08. 116102 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
  -/- 06.-08.08. 216059 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 116103 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/- 06.-08.08. 216060 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/-
12.-14.08. 116104 TK Města Bučovice (C)
Informace
  -/-       
12.-15.08. 116105 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
  -/- 12.-15.08. 216061 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
  -/-
13.-14.08. 116106 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/- 13.-14.08. 216062 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-
13.-15.08. 116107 Start České Budějovice (C)
Informace
  -/-       
13.-15.08. 116108 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/-       
13.-15.08. 116109 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/- 13.-15.08. 216063 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/-
13.-15.08. 116110 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-       
13.-16.08. 116111 LTC VITON České Budějovice,z.s. (B)
Informace
  -/- 13.-16.08. 216064 LTC VITON České Budějovice,z.s. (B)
Informace
  -/-
13.-15.08. 116112 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/- 13.-15.08. 216065 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/-
       13.-16.08. 216066 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B)
Informace
  -/-
13.-15.08. 116113 Sokol Velké Opatovice (C)
Informace
  -/-       
13.-14.08. 116114 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 13.-14.08. 216067 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
13.-14.08. 116115 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
  -/-       
13.-16.08. 116116 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
  -/-       
13.-15.08. 116117 LTC Jaroměř (C)
Informace
  -/-       
13.-15.08. 116118 LTC Řevnice (C)
Informace
  -/-       
13.-15.08. 116119 TK Čáslav (C)
Informace
  -/-       
13.-15.08. 116120 TK Rochlice Liberec (C)
Informace
  -/-       
13.-15.08. 116121 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
  -/- 13.-15.08. 216068 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
  -/-
13.-15.08. 116201 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/-       
17.-21.08. 116700 Mistrovství ČR
ČTS (M)
Informace
  -/- 17.-21.08. 216700 Mistrovství ČR
ČTS (M)
Informace
  -/-
19.-21.08. 116122 VSK VŠB-TU Ostrava (B)       19.-21.08. 216069 VSK VŠB-TU Ostrava (B)      
19.-21.08. 116820 Akademické mistrovství ČR mužů a žen-VSK VŠB TU Ostrava
severomoravský (P)
Informace
  -/- 19.-21.08. 216820 Akademické mistrovství ČR mužů a žen-VSK VŠB TU Ostrava
severomoravský (P)
Informace
  -/-
20.-22.08. 116123 TO Planá z.s. (C)
Informace
  -/- 20.-22.08. 216070 TO Planá z.s. (C)
Informace
  -/-
20.-22.08. 116124 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 20.-22.08. 216071 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
20.-22.08. 116125 TO SK Mělník (C)
Informace
  -/-       
20.-22.08. 116126 Tenis Nová Paka (C)
Informace
  -/-       
20.-22.08. 116127 TJ Sokol Vršovice II. (C)
Informace
  -/-       
20.-21.08. 116866 Okresní přebor Prachatice
TK Prachatice z.s. (P)
Informace
  -/-       
20.-22.08. 116128 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
  -/- 20.-22.08. 216072 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
  -/-
20.-22.08. 116129 Sokol Rudice (C)
Informace
  -/-       
20.-22.08. 116130 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 20.-22.08. 216073 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
       20.-21.08. 216074 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-
20.-22.08. 116131 TK Doksy (C)
Informace
  -/-       
20.-22.08. 116132 Spartak Žebrák (C)
Informace
  -/-       
20.-22.08. 116133 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
  -/- 20.-22.08. 216075 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
  -/-
20.-22.08. 116134 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
  -/- 20.-22.08. 216076 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
  -/-
20.-21.08. 116135 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 20.-21.08. 216077 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
23.-25.08. 116136 TK Semily (C)
Informace
  -/-       
24.-28.08. 116137 LTC Mladá Boleslav z.s. (A)
Informace
  -/- 24.-28.08. 216078 LTC Mladá Boleslav z.s. (A)
Informace
  -/-
27.-29.08. 116138 TK Bystřice p.H. (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 216079 TK Bystřice p.H. (C)
Informace
  -/-
27.-28.08. 116139 Tenisový klub Příbor,z.s. (C)
Informace
  -/-       
27.-29.08. 116140 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 216080 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
27.-29.08. 116141 Sokol Nepomuk (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 216081 Sokol Nepomuk (C)
Informace
  -/-
27.-29.08. 116142 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 216082 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou (C)
Informace
  -/-
27.-30.08. 116143 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
  -/- 27.-30.08. 216083 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
  -/-
27.-29.08. 116144 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 216084 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/-
27.-30.08. 116145 TK Frýdlant v Čechách (B)
Informace
  -/- 27.-30.08. 216085 TK Frýdlant v Čechách (B)
Informace
  -/-
27.-29.08. 116146 SK Meteor Praha (C)
Informace
  -/-       
28.-30.08. 116147 SHARK Brno (C)
Informace
  -/-       
02.-05.09. 116148 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/- 02.-05.09. 216086 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116149 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
  -/- 03.-05.09. 216087 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116150 TJ Sparta Úpice (C)
Informace
  -/- 03.-05.09. 216088 TJ Sparta Úpice (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116151 TENIS VLAŠIM,z.s. (C)
Informace
  -/-       
03.-05.09. 116152 TC Spořilov Praha (D)
Informace
  -/-       
03.-05.09. 116153 TK Blansko (C)
Informace
  -/-       
03.-04.09. 116154 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 03.-04.09. 216089 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116155 TK Horažďovice (C)
Informace
  -/- 03.-05.09. 216090 TK Horažďovice (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116156 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
  -/- 03.-05.09. 216091 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116157 TK Stochov (C)
Informace
  -/-       
03.-05.09. 116158 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
  -/-       
03.-05.09. 116159 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/- 03.-05.09. 216092 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
       03.-06.09. 216093 LTC Mladá Boleslav z.s. (B)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116160 TK Roudnice n.L. (C)
Informace
  -/-       
       03.-05.09. 216094 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
03.-05.09. 116161 Sokol Královice (D)
Informace
  -/-       
03.-04.09. 116162 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 03.-04.09. 216095 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
03.-06.09. 116163 LTC Kolín (B)
Informace
  -/-       
       03.-05.09. 216096 LTC Kolín (C)
Informace
  -/-
03.-06.09. 116164 SK JC Sport Opava (B)
Informace
  -/- 03.-06.09. 216097 SK JC Sport Opava (B)
Informace
  -/-
10.-12.09. 116165 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/-       
10.-12.09. 116166 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
  -/- 10.-12.09. 216098 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
  -/-
       10.-12.09. 216099 TK EMA o.s. (D)
Informace
  -/-
10.-12.09. 116167 TK Kunštát (C)
Informace
  -/-       
10.-12.09. 116168 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
  -/- 10.-12.09. 216100 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
  -/-
10.-12.09. 116169 TJ TK Neratovice (C)
Informace
  -/- 10.-12.09. 216101 TJ TK Neratovice (C)
Informace
  -/-
10.-13.09. 116170 LTC Domažlice (B)
Informace
  -/-       
       10.-13.09. 216102 SK HIT Hradec Králové z.s. (B)
Informace
  -/-
10.-13.09. 116171 TO TJ Tesla Pardubice (B)
Informace
  -/-       
       10.-13.09. 216103 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
  -/-
10.-12.09. 116172 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 10.-12.09. 216104 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
10.-12.09. 116173 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/- 10.-12.09. 216105 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/-
10.-12.09. 116174 Slavoj Litoměřice (C)
Informace
  -/-       
10.-12.09. 116175 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
  -/-       
10.-12.09. 116176 TK Líšeň (C)
Informace
  -/-       
10.-11.09. 116177 Sokol Čimice (C)
Informace
  -/-       
17.-18.09. 116178 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-       
17.-19.09. 116179 Slovácký TK Břeclav (B)
Informace
  -/-       
17.-19.09. 116180 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
  -/-       
       17.-19.09. 216106 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
  -/-
17.-19.09. 116181 LTC Jaroměř (C)
Informace
  -/-       
       17.-20.09. 216107 BLTC Brno (B)
Informace
  -/-
17.-19.09. 116182 TK Louny (C)
Informace
  -/- 17.-19.09. 216108 TK Louny (C)
Informace
  -/-
17.-19.09. 116183 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-       
17.-19.09. 116184 LTC Řevnice (C)
Informace
  -/-       
17.-19.09. 116185 TK Benešov (C)
Informace
  -/- 17.-19.09. 216109 TK Benešov (C)
Informace
  -/-
17.-20.09. 116186 SK OAZA Praha (B)
Informace
  -/-       
       17.-20.09. 216110 TJ Radlice (B)
Informace
  -/-
17.-19.09. 116187 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 17.-19.09. 216111 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
17.-19.09. 116188 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
  -/- 17.-19.09. 216112 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
  -/-
24.-26.09. 116189 TK Dolní Benešov (C)
Informace
  -/- 24.-26.09. 216113 TK Dolní Benešov (C)
Informace
  -/-
24.-26.09. 116190 DTK Skuteč (C)
Informace
  -/- 24.-26.09. 216114 DTK Skuteč (C)
Informace
  -/-
24.-25.09. 116191 TK Mimoň (C)
Informace
  -/- 24.-25.09. 216115 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-
24.-26.09. 116192 TK Tuřany (C)
Informace
  -/-       
24.-26.09. 116193 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 24.-26.09. 216116 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
24.-25.09. 116194 VŠTJ Ekonom Praha (C)
Informace
  -/-       
24.-26.09. 116195 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
  -/-       
24.-26.09. 116196 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
  -/- 24.-26.09. 216117 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
  -/-
24.-26.09. 116197 CTA Rudná (D)
Informace
  -/- 24.-26.09. 216118 CTA Rudná (D)
Informace
  -/-
24.-26.09. 116198 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 24.-26.09. 216119 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
24.-28.09. 116199 LTK Klatovy (A)
Informace
  -/-       
       24.-28.09. 216120 TK Znojmo (A)
Informace
  -/-
28.-30.09. 116200 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
  -/- 28.-30.09. 216121 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
  -/-