Český tenisový svaz

Gottvaldová Anna

Datum narození:
26.02.2011
Platnost reg. do:
30.09.2023
Klub:
TO TJ Tesla Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TO TJ Tesla Pardubice
448 (4)
 
 
 
2022-L
TO TJ Tesla Pardubice
364 (6)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.08.2022

Chlumec n/Cidlinou (D - 200), K: 2/2

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.08.2022

Chlumec n/Cidlinou (D - 200), K: 2/2

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TO TJ Tesla Pardubice B - TK Ústí n. Orlicí
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TK Letohrad - TO TJ Tesla Pardubice B
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
18.6.2022 NT 26.6.2022, TO TJ Tesla Pardubice B - TC Chrudim z.s.
1
4.
33 - Pardubický krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, TO TJ Tesla Pardubice B - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
0
5.
33 - Pardubický krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TO SK Žamberk A - TO TJ Tesla Pardubice B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TO TJ Tesla Pardubice B - TK Ústí n. Orlicí
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TK Letohrad - TO TJ Tesla Pardubice B
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
18.6.2022 NT 26.6.2022, TO TJ Tesla Pardubice B - TC Chrudim z.s.
1
4.
33 - Pardubický krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, TO TJ Tesla Pardubice B - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
3
5.
33 - Pardubický krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TO SK Žamberk A - TO TJ Tesla Pardubice B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Kvalifikace HOP VčOTS

TO TJ Tesla Pardubice (P - 400), K: 4/-

0
2
04.12.2021

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

0
3
17.12.2021

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

7
4
08.01.2022, ALLETUC KK CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

15
5
29.01.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 500), K: 4/-

7
6
05.02.2022, BH cup 2022

TK BH Jihlava z.s. (C - 500), K: 4/-

0
7
12.02.2022, B:GROUP CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

10
8
18.02.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

0
9
11.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

10
10
19.03.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/-

10
11
26.03.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

10
12
23.04.2022, Kvalifikace OP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 300), K: 4/4

10
13
21.05.2022, DTK Skuteč Cup 2022

DTK Skuteč (C - 300), K: 4/4

20
14
11.06.2022

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

10
15
09.07.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
16
14.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
17
16.07.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

10
18
20.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

20
19
23.07.2022, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/4

20
20
04.08.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

0
21
06.08.2022

TK Benešov (C - 300), K: 4/4

7
22
10.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

15
23
13.08.2022, Tesla Cup 2022

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

20
24
20.08.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

0
25
03.09.2022

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: 4/4

30
26
10.09.2022, B:GROUP CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 300), K: 4/4

15
27
17.09.2022, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/-

20
 Jednotlivci celkem
276/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Kvalifikace HOP VčOTS

TO TJ Tesla Pardubice (P - 400), K: 4/-

-
2
04.12.2021

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

0
3
17.12.2021

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
4
08.01.2022, ALLETUC KK CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

-
5
29.01.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 500), K: 4/-

-
6
05.02.2022, BH cup 2022

TK BH Jihlava z.s. (C - 500), K: 4/-

-
7
12.02.2022, B:GROUP CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

-
8
18.02.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
9
11.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
10
19.03.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/-

-
11
26.03.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

0
12
23.04.2022, Kvalifikace OP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 300), K: 4/4

7
13
21.05.2022, DTK Skuteč Cup 2022

DTK Skuteč (C - 300), K: 4/4

15
14
11.06.2022

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

7
15
09.07.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
16
14.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

10
17
16.07.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

0
18
20.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

-
19
23.07.2022, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/4

15
20
04.08.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

10
21
06.08.2022

TK Benešov (C - 300), K: 4/4

10
22
10.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

15
23
13.08.2022, Tesla Cup 2022

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

15
24
20.08.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
25
03.09.2022

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: 4/4

15
26
10.09.2022, B:GROUP CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 300), K: 4/4

0
27
17.09.2022, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
149/16

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
5.6.2022 NT 11.6.2022, TO TJ Tesla Pardubice A - LTC Pardubice B
4
2.
43 - Pardubický krajský přebor
8.5.2022 NT 14.5.2022, TO TJ Tesla Pardubice A - LTC Vysoké Mýto A
0
3.
43 - Pardubický krajský přebor
15.5.2022 NT 28.5.2022, TO TJ Tesla Pardubice A - TC Chrudim z.s. A
1
4.
43 - Pardubický krajský přebor
29.5.2022 NT 4.6.2022, TO SK Žamberk A - TO TJ Tesla Pardubice A
4
5.
43 - Pardubický krajský přebor
1.5.2022 NT 7.5.2022, TK Letohrad - TO TJ Tesla Pardubice A
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
5.6.2022 NT 11.6.2022, TO TJ Tesla Pardubice A - LTC Pardubice B
2
2.
43 - Pardubický krajský přebor
8.5.2022 NT 14.5.2022, TO TJ Tesla Pardubice A - LTC Vysoké Mýto A
0
3.
43 - Pardubický krajský přebor
15.5.2022 NT 28.5.2022, TO TJ Tesla Pardubice A - TC Chrudim z.s. A
1
4.
43 - Pardubický krajský přebor
29.5.2022 NT 4.6.2022, TO SK Žamberk A - TO TJ Tesla Pardubice A
3
5.
43 - Pardubický krajský přebor
1.5.2022 NT 7.5.2022, TK Letohrad - TO TJ Tesla Pardubice A
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15