Datum narození: | 20.04.2008 |
Platnost reg. do: | 17.11.2024 |
Klub: | Lokomotiva Trutnov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | Lokomotiva Trutnov | 1162 (3) | |||
2020 | Lokomotiva Trutnov | 582 (6) | |||
2021 | Lokomotiva Trutnov | 585 (1) | 675 (3) |
||
2022-Z | Lokomotiva Trutnov | 249 (6) |
|||
2022-L | Lokomotiva Trutnov | 274 (6) |
|||
2023-Z | Lokomotiva Trutnov | 320 (1) |
551 (3) | ||
2023-L | Lokomotiva Trutnov | 433 (1) |
431 (4) | ||
2024-Z | Lokomotiva Trutnov | 484 (4) | |||
2024-L | Lokomotiva Trutnov | 585 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
09.12.2023, kvalifikace HOP VčOTSTK Česká Třebová, z.s. (P - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pospíšilová Anna Milada | - | Polášková Alena | 6:2, 1:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, kvalifikace HOP VčOTSTK Česká Třebová, z.s. (P - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023, R & D Cup 2023LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Košková Aneta | - | Polášková Alena | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, R & D Cup 2023LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
30.12.2023, HIT CUPSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sokolová Elen | - | Polášková Alena | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
30.12.2023, HIT CUPSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024TJ Červený Kostelec (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Polášková Alena | - | Čapounová Michaela | 6:2, 6:2 |
4>2 | Žáčková Kamila | - | Polášková Alena | 7:5, 6:1 |
získané body: 14 b. |
03.02.2024TJ Červený Kostelec (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Drobková, Lučanová | - | Seibrtová, Polášková | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šedivá Anna | - | Polášková Alena | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Blažková, Šedivá | - | Čapounová, Polášková | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024TO SK Žamberk (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Řezáčová Štěpánka | - | Polášková Alena | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024TO SK Žamberk (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pospíšilová, Blažková | - | Polášková, Macháčková | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Tesla CupTO TJ Tesla Pardubice (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kohoutková Samantha | - | Polášková Alena | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Tesla CupTO TJ Tesla Pardubice (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Zběhlíková, Koutníková | - | Polášková, Macháčková | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |