Český tenisový svaz

Dudlová Denisa

Datum narození:
29.03.2012
Platnost reg. do:
19.10.2023
Klub:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-L
TENIS-CENTRUM DTJ HK
321 (6)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
1
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - Tenisový klub Eden B
3
1.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
25.6.2022 NT 2.7.2022, TK Lomnice n.Pop. - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
2.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
14.5.2022 NT 22.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TC Dvůr Králové, z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
1
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - Tenisový klub Eden B
4
1.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
25.6.2022 NT 2.7.2022, TK Lomnice n.Pop. - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
2.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
14.5.2022 NT 22.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TC Dvůr Králové, z.s. B
2
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

0
2
11.12.2021, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

7
3
18.12.2021, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

0
4
08.01.2022, ALLETUC KK CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

0
5
15.01.2022

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
21.01.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

0
7
29.01.2022

TO SK Žamberk (C - 500), K: 4/4

10
8
18.02.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

7
9
26.02.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

0
10
05.03.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/4

10
11
11.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
12
19.03.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/5

0
13
26.03.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

10
14
23.04.2022, Kvalifikace OP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 300), K: 4/4

30
15
21.05.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

30
16
28.05.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
17
11.06.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

0
18
18.06.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/-

0
19
09.07.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
20
13.07.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 300), K: 5/4

15
21
16.07.2022

TK Choceň (C - 300), K: 4/4

15
22
18.07.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

0
23
23.07.2022, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/4

30
24
04.08.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

20
25
06.08.2022

TK Benešov (C - 300), K: 4/4

15
26
03.09.2022, Arnesport Cup 2022

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

10
27
10.09.2022

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

10
28
17.09.2022, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/-

30
29
23.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

30
30
20.08.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
289/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

0
2
11.12.2021, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

10
3
18.12.2021, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

0
4
08.01.2022, ALLETUC KK CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

0
5
15.01.2022

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
21.01.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

5
7
29.01.2022

TO SK Žamberk (C - 500), K: 4/4

7
8
18.02.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
9
26.02.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

10
10
05.03.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/4

7
11
11.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

0
12
19.03.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/5

7
13
26.03.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

7
14
23.04.2022, Kvalifikace OP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 300), K: 4/4

15
15
21.05.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

16
16
28.05.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

10
17
11.06.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

0
18
18.06.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/-

-
19
09.07.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
20
13.07.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 300), K: 5/4

10
21
16.07.2022

TK Choceň (C - 300), K: 4/4

10
22
18.07.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

0
23
23.07.2022, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/4

15
24
04.08.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

10
25
06.08.2022

TK Benešov (C - 300), K: 4/4

10
26
03.09.2022, Arnesport Cup 2022

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

10
27
10.09.2022

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

15
28
17.09.2022, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
29
23.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

15
30
20.08.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
214/27
10.09.2022

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

4>2 Maturová, Dudlová - Netrdová, Netrdová 3:6, 6:2, 1:0 (8)
2>1 Maturová, Dudlová - Pňovská, Sejpalová 6:3, 7:6
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2022 NT 7.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
1.
42 - Královéhradecký krajský přebor
5.6.2022 NT 11.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TJ Červený Kostelec A
1
2.
42 - Královéhradecký krajský přebor
8.5.2022 NT 14.5.2022, Sokol Smiřice A - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
4
3.
42 - Královéhradecký krajský přebor
15.5.2022 NT 28.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TC Dvůr Králové, z.s. B
6
4.
42 - Královéhradecký krajský přebor
29.5.2022 NT 4.6.2022, Tenisový klub Eden A - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2022 NT 7.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
1.
42 - Královéhradecký krajský přebor
5.6.2022 NT 11.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TJ Červený Kostelec A
1
2.
42 - Královéhradecký krajský přebor
8.5.2022 NT 14.5.2022, Sokol Smiřice A - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
5
3.
42 - Královéhradecký krajský přebor
15.5.2022 NT 28.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TC Dvůr Králové, z.s. B
5
4.
42 - Královéhradecký krajský přebor
29.5.2022 NT 4.6.2022, Tenisový klub Eden A - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
3
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26