Český tenisový svaz

Nantlová Ella

Datum narození:
09.03.2010
Platnost reg. do:
16.04.2025
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Milo Olomouc
149 (15)
 
 
 
2022-Z
TK Milo Olomouc
80 (20)
 
 
 
2022-L
TK Milo Olomouc
167 (12)
 
 
 
2023-Z
TK Milo Olomouc
43 (1)
215 (9)
 
 
2023-L
TK Milo Olomouc
49 (1)
184 (9)
 
 
2024-Z
TK Milo Olomouc
 
273 (6)
 
 
2024-L
TK Milo Olomouc
 
324 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2024, TK Milo Olomouc C - TK Milo Olomouc B
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc C
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2024, TK Milo Olomouc C - SK JC Sport Opava C
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc C
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2024, TK Milo Olomouc C - TK Gymnázium Uničov
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2024, TK Milo Olomouc C - TK Milo Olomouc B
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc C
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2024, TK Milo Olomouc C - SK JC Sport Opava C
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc C
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2024, TK Milo Olomouc C - TK Gymnázium Uničov
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Milo Olomouc C
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2024, Tenis Nový Jičín,z.s. - TK MILO Olomouc B
0
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní přebor skupina B
02.06.2024, TK MILO Olomouc B - SK JC Sport Opava B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Milo Olomouc C
1
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2024, Tenis Nový Jičín,z.s. - TK MILO Olomouc B
4
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
5
4.
Oblastní přebor skupina B
02.06.2024, TK MILO Olomouc B - SK JC Sport Opava B
3
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.06.2024, Oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

25
 Jednotlivci celkem
25/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.06.2024, Oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
2.
Oblastní přebor skupina B
01.06.2024, TK Hlučín - TK Milo Olomouc A
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
6
2.
Oblastní přebor skupina B
01.06.2024, TK Hlučín - TK Milo Olomouc A
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10