Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  CTA Rudná
Datum:  07.-10.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Bínová Natálie (1)
 
 
 
Kareš Emma
6:1, 6:3
 
Fraňková Johana
6:1, 6:1
 
Hugová Karolína
6:2, 6:2
 
Procházková Julie
6:1, 6:1
 
Vítová Eliana (8)
6:1, 6:0
 
Forejtková Esmira
6:3, 6:3
 
Halamová Barbora (3)
1:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Lukešová Kristýna
7:5, 7:5
 
Trnečková Anna
7:6 (5), 6:2
 
Pavlisková Valerie
6:2, 6:2
 
Formánková Justýna
6:0, 6:2
 
Karlíková Ema
2:6, 7:6 (5), 1:0 (8)
 
Davis Eva (7)
6:1, 6:0
 
Svobodová Sofie
6:1, 6:1
 
Roušarová Vanessa
6:0, 6:2
 
Hájková  Karolína (6)
6:0, 6:1
 
Šperková Amálie
6:3, 6:2
 
Zhuk Sofie
7:5, 2:6, 1:0 (6)
 
Ali Sofia Elif
6:3, 6:4
 
Mondoková Anna
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Zedníková Amálie (4)
 
Horova Johana
Scr.
 
Kožuská Ráchel (5)
6:0, 6:0
 
Akoury Alexandra
6:1, 6:3
 
Císařová Štěpánka
6:1, 6:0
 
Pucci  Rosarie
6:4, 6:2
 
Šarovská Rozálie
6:1, 4:6, 1:0 (8)
 
 
6:2, 6:2
 
Plzáková Dominika (2)
 
Rozhodčí turnaje: Martin David
Poznámka pořadatele: Pořadatel turnaje fyzicky Martin David,, tel. 777 359 470 (v případě potřeby volejte pouze na toto číslo) 9:00 Kareš - Fraňková, Hugová - Procházková, Vítová - Forejtková 9:15 Halamová - Lukešová, Trnečková - Pavlisková 10:00 Formánková - Karlíková, Davis - Svobodová, Roušarová - Hájková 10:30 Šperková - Zhuk 11:00 Alia - Mondoková, Horová - Kožuská, Akoury - Císařová, Pucci - Šarovská.. následuje osmifinále chlapců.. 14:30 Bínová - ? 16:00 Zedníková - ?, Plzáková - ? // TŘETÍ SET HRAJEME SUPERTIEBREAK, NEPOUŽÍVÁME PRAVIDLO NO LET // Přihlášky do čtyřhry do 15:30 // V Bistru v prvním patře a v šatnách je tzv. čistá zóna - hráči po zápase zouvají tenisové boty před šatnou, do Bistra prosíme hráče v netenisové obuvi. Bagy nechávejte v šatnách/na zahrádce, nikoliv v Bistru, děkujeme.

Hrací plán byl automaticky vylosován 07.06.2024 19:18:59
Fotografie:
Finalistky dvouhry
Popis: Finalistky dvouhry
Počet účastníků29
NasazeníBH
Bínová Natálie 13912
Plzáková Dominika 16512
Halamová Barbora 18212
Zedníková Amálie 18712
Kožuská Ráchel 2089
Hájková Karolína 2229
Davis Eva 2389
Vítová Eliana 2479
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 812019

Halamová Barbora - Plzáková Dominika (1)
 
 
 
Karlíková Ema - Trnečková Anna
6:2, 6:0
 
Roušarová Vanessa - Horova Johana
6:3, 6:2
 
Svobodová Sofie - Vítová Eliana (4)
Scr.
 
 
 
Císařová Štěpánka - Fraňková Johana
6:2, 6:1
 
 
 
Šperková Amálie - Kareš Emma
6:0, 6:4
 
Pavlisková Valerie - Hugová Karolína
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Zedníková Amálie - Hájková  Karolína (3)
 
Ali Sofia Elif - Mondoková Anna
6:2, 6:1
 
Pucci  Rosarie - Lukešová Kristýna
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Bínová Natálie - Kožuská Ráchel (2)
 
Rozhodčí turnaje: Martin David

Hrací plán byl automaticky vylosován 08.06.2024 16:07:09
Fotografie: