Český tenisový svaz

Košvanec Mikuláš Pavel

Datum narození:
24.12.2007
Platnost reg. do:
27.09.2021
Klub:
TCD Donovalská
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Praha- Jižní Město
522 (9)
 
 
 
2020
TCD Donovalská - Mgr. Jiř
231 (1)
763 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TCD Donovalská - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TCD Donovalská
0
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, TCD Donovalská - TJ Radlice A
1
1.
38. 2+1
11.5.2019, TCD Donovalská - Tempo Praha
1
2.
38. 2+1
8.6.2019, LTC Radotín - TCD Donovalská
1
3.
38. 2+1
15.6.2019, TCD Donovalská - Sokol Dolní Počernice z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TCD Donovalská - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TCD Donovalská
0
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, TCD Donovalská - TJ Radlice A
0
1.
38. 2+1
11.5.2019, TCD Donovalská - Tempo Praha
2
2.
38. 2+1
8.6.2019, LTC Radotín - TCD Donovalská
2
3.
38. 2+1
15.6.2019, TCD Donovalská - Sokol Dolní Počernice z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
11.5.2019, 38. 2+1
TCD Donovalská - Tempo Praha
team Košvanec, Stejskalová - Duba, Beranová 6:1, 6:1
získané body: 1 b.
team Košvanec, Šmejkal - Duba, Ondřich 6:2, 6:1
získané body: 1 b.
8.6.2019, 38. 2+1
LTC Radotín - TCD Donovalská
team Císařovský, Kuberová - Košvanec, Houžvičková 3:6, 0:6
získané body: 1 b.
team Císařovský, Boháč - Košvanec, Chyba 3:6, 1:6
získané body: 1 b.
15.6.2019, 38. 2+1
TCD Donovalská - Sokol Dolní Počernice z.s.
team Košvanec, Houžvičková - Záhorský, Dočekalová 6:3, 6:3
získané body: 1 b.
team Košvanec, Kotovský - Záhorský, Popelák 1:6, 6:3, 1:0
získané body: 1 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
2
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
3
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
4
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
5
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
6
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/-

0
7
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

14
8
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

10
9
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
11
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

0
12
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
13
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

15
14
15.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

20
15
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
16
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

30
17
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

10
18
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
19
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

20
20
19.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

20
21
01.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

20
22
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

0
23
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
214/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
2
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

15
3
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

7
4
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
5
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
6
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/-

-
7
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
8
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
9
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
11
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

15
12
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
13
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

10
14
15.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

10
15
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
16
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

15
17
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

10
18
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
19
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

15
20
19.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
21
01.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

7
22
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

0
23
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
161/21
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

4>2 Košvanec, Staněk - Fric, Strouhal 7:6 (2), 1:6, 1:0 (10)
2>1 Košvanec, Staněk - Bělík, Kobza 7:5, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, TCD Donovalská A - LTC Modřany 2005 B
0
2.
44. 2.třída B
5.5.2019, TK Čechie Karlín z.s. - TCD Donovalská A
12
3.
44. 2.třída B
12.5.2019, TCD Donovalská A - TŠ Hostivař
0
4.
44. 2.třída B
26.5.2019, TJ Spoje Praha B - TCD Donovalská A
1
5.
44. 2.třída B
9.6.2019, TCD Donovalská A - Sportcentrum Uhříněves
9
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, TCD Donovalská A - LTC Modřany 2005 B
5
2.
44. 2.třída B
5.5.2019, TK Čechie Karlín z.s. - TCD Donovalská A
8
3.
44. 2.třída B
12.5.2019, TCD Donovalská A - TŠ Hostivař
7
4.
44. 2.třída B
26.5.2019, TJ Spoje Praha B - TCD Donovalská A
1
5.
44. 2.třída B
9.6.2019, TCD Donovalská A - Sportcentrum Uhříněves
4
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46