Český tenisový svaz

Střílka Sven

Datum narození:
20.10.2008
Platnost reg. do:
17.10.2019
Klub:
SK LAMA o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK LAMA o.s.
354 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2019, TK Zašová - SK LAMA B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2019, TK Zašová - SK LAMA B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

20
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/-

0
3
12.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 5/5

20
4
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/-

0
5
09.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/-

20
6
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/12

0
7
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

35
8
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

43
9
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

20
10
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

28
11
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
12
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

35
13
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/-

35
14
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

35
15
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

0
16
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

28
17
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
18
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/-

32
19
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

38
20
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

46
21
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
435/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/-

-
3
12.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 5/5

20
4
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/-

-
5
09.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/-

-
6
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/12

53
7
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

24
8
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
9
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
10
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

28
11
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
12
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
13
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/-

-
14
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

0
15
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

0
16
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

28
17
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

21
18
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/-

-
19
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

-
20
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
21
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
174/10
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

16>8 Střílka, Fojtů - Martinovič, Hrbáč 6:3, 2:6, 1:0 (7)
8>4 Žiška, Majc - Střílka, Fojtů 6:2, 6:3
získané body: 24 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
4
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, Tenis Vsetín A - SK LAMA o.s.
9
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, SK LAMA o.s. - Tennis Hill Havířov o.s. A
15
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Slavia Orlová A - SK LAMA o.s.
15
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, SK LAMA o.s. - TJ MSV Studénka, z.s. A
15
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Na Dolině o.s. B - SK LAMA o.s.
25
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, SK LAMA o.s. - Tenisový klub Šternberk, z.s. A
9
 Družstva celkem (2hra)
92
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
126
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
104

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
4
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, Tenis Vsetín A - SK LAMA o.s.
0
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, SK LAMA o.s. - Tennis Hill Havířov o.s. A
11
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Slavia Orlová A - SK LAMA o.s.
0
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, SK LAMA o.s. - TJ MSV Studénka, z.s. A
12
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Na Dolině o.s. B - SK LAMA o.s.
0
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, SK LAMA o.s. - Tenisový klub Šternberk, z.s. A
7
 Družstva celkem (4hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
126
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
104