Český tenisový svaz

Köhler Matěj

Datum narození:
05.07.2009
Platnost reg. do:
24.10.2020
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
84 (30)
720 (4)
 
 
11.01.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

16>8 Köhler Matěj- Šidlík Jan7:5, 3:6, 1:0 (8)
8>4 Hanzl Jan- Köhler Matěj6:2, 6:4
získané body: 10 b.
11.01.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

8>4 Šidlík, Köhler - Kuba, Zíta 6:3, 6:4
4>2 Hladík, Häring - Šidlík, Köhler 6:4, 7:5
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

60
2
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

75
3
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/-

35
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

53
5
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/14

0
6
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

43
7
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

0
8
22.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

80
9
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

43
10
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

0
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

60
12
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/-

0
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

55
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

50
16
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

55
17
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

60
18
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

60
19
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

50
20
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

55
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

27
22
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

43
23
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

63
24
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
1013/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

60
2
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

0
3
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/-

-
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

53
5
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/14

0
6
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

28
7
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

27
8
22.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

18
9
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

34
10
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

28
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

43
12
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/-

-
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

28
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

34
16
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

30
17
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

34
18
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
19
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
20
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

40
22
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

34
23
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

40
24
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
559/20
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

16>8 Köhler, Macháček - Mutl, Červenka 6:3, 6:4
8>4 Köhler, Macháček - Majera, Ploc 6:3, 4:6, 1:0 (8)
4>2 Köhler, Macháček - Krechler, Ladman 2:6, 6:3, 1:0 (6)
2>1 Fojtů, Rat - Köhler, Macháček 6:3, 6:3
získané body: 60 b.
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

16>8 Köhler, Duda - Hrnčíř, Přáda 7:5, 7:5
8>4 Köhler, Duda - Roubal, Jandourek 6:4, 6:2
4>2 Fojtů, Rat - Köhler, Duda 4:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 53 b.
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

16>8 Köhler, Fidler - Severýn, Brettl 6:1, 6:3
8>4 Köhler, Fidler - Jandourek, Roubal 6:3, 6:4
4>2 Kusý, Rat - Köhler, Fidler 6:1, 6:3
získané body: 43 b.
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

16>8 Andr, Köhler - Kejla, Ambrož 7:5, 7:6
8>4 Krechler, Kreysa - Andr, Köhler 1:6, 6:1, 1:0
získané body: 28 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

64>32 Köhler Matěj- Laššan Radek6:3, 7:6 (7)
32>16 Kotrc Aleš- Köhler Matěj6:7 (3), 6:4, 6:2
získané body: 55 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

32>16 Köhler, Šimek - Kliment, Lošák 6:1, 6:3
16>8 Fojtů, Čepelík - Köhler, Šimek 6:2, 6:1
získané body: 30 b.
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

16>8 Köhler, Fencl - Svoboda, Rieser 6:3, 6:1
8>4 Svoboda, Vágner - Köhler, Fencl 7:6, 7:6
získané body: 34 b.
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

16>8 Dufek, Köhler - Majera, Šimek 5:7, 6:4, 1:0 (10)
8>4 Krejčí, Brückner - Dufek, Köhler 6:0, 6:1
získané body: 28 b.
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

16>8 Majera, Köhler - Krška, Šmíd 6:2, 3:6, 1:0 (5)
8>4 Kotrc, Psota - Majera, Köhler 7:5, 6:3
získané body: 40 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha A - SK HAMR, z.s. A
0
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. A - TK Sparta Praha A
0
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Meteor Praha A
0
1.
701 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 1.kolo
16.7.2020 10:00, LTK Liberec - SK HAMR, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha A - SK HAMR, z.s. A
19
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. A - TK Sparta Praha A
0
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Meteor Praha A
19
1.
701 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 1.kolo
16.7.2020 10:00, LTK Liberec - SK HAMR, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38