Český tenisový svaz

Šidlík Jan

Datum narození:
07.04.2008
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TC ESO Praha z.s.
197 (20)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TENIS Klánovice A - TK Písnice A
4
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
1
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TENIS Klánovice A
1
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TENIS Klánovice A - TJ Spoje Praha A
4
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
1
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
1
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TENIS Klánovice A - TK Písnice A
3
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
4
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TENIS Klánovice A
1
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TENIS Klánovice A - TJ Spoje Praha A
4
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
4
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
0
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
2
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25
4.5.2019, 31. 1.třída A
TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
team Sanders, Ladman - Rat, Šidlík 6:3, 1:6, 9:11
získané body: 4 b.
25.5.2019, 31. 1.třída A
TENIS Klánovice A - TJ Spoje Praha A
team Rat, Šidlík - Hais, Rychly 6:4, 2:6, 10:7
získané body: 4 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

40
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

0
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

25
4
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

27
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

40
7
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

27
8
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

0
9
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

0
10
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

0
11
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
12
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

43
13
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

20
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
15
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

40
16
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

24
17
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

34
18
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

22
19
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
20
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

30
21
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

43
22
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
23
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

32
24
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
481/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

0
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

25
4
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

20
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

20
7
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

15
8
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

27
9
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

28
10
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

0
11
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
12
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
13
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

20
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

15
15
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
16
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

14
17
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
18
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

22
19
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
20
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

-
21
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
22
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

34
23
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
24
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
274/21
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

16>8 Šafrata, Pešat - Šidlík, Rat 5:7, 7:5, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

4>2 Fejka, Šidlík - Zachař, Kollert 6:4, 6:0
2>1 Reitinger, Kubec - Fejka, Šidlík 7:6 (1), 6:4
získané body: 15 b.
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

8>4 Šidlík, Fejka - Janda, Novák 6:0, 6:1
4>2 Šidlík, Fejka - Vaněk, Žahour 6:2, 6:1
2>1 Šidlík, Fejka - Mutl, Tuček 6:0, 6:1
získané body: 27 b.
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

8>4 Šidlík, Fidler - Ambrož, Roubík 6:3, 6:3
4>2 Šidlík, Fidler - Andr, Dejmek 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Voleský, Jurman - Šidlík, Fidler 6:1, 6:4
získané body: 20 b.
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

4>2 Šidlík, Holub - Eversfield, Mohamed 6:1, 7:5
2>1 Zeman, Rat - Šidlík, Holub 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

32>16 Andr, Fojtů - Fidler, Šidlík 7:5, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

64>32 Šidlík Jan- Barrish Michal6:2, 6:1
32>16 Hanke Max- Šidlík Jan6:1, 6:2
získané body: 24 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

32>16 Šidlík, Majera - Fencl, Linhart 6:2, 6:3
16>8 Bryol, Kylsán - Šidlík, Majera 6:3, 6:4
získané body: 14 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

16>8 Kusý, Ladman - Rat, Šidlík 6:4, 6:2
získané body: 0 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

32>16 Šidlík, Krejčí - Macháček, Hrubý 6:7 (5), 7:5, 1:0 (9)
16>8 Šidlík, Krejčí - Majc, Blaška 7:6 (6), 6:3
8>4 Stejskal, Dvořák - Šidlík, Krejčí 6:2, 6:2
získané body: 34 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
4
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, I.ČLTK Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
12
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
15
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
9
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
6
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
3
 Družstva celkem (2hra)
49
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
105
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
90

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
7
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, I.ČLTK Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
12
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
14
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
8
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
14
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
1
 Družstva celkem (4hra)
56
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
105
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
90