Český tenisový svaz

Stibůrek Filip

Datum narození:
13.04.2006
Platnost reg. do:
01.12.2019
Klub:
SK OAZA Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Benešov
855 (6)
 
 
 
2018
TK Benešov
280 (12)
 
 
 
2019
SK OAZA Praha
237 (1)
503 (6)
 
 

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/-

-
2
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Benešov - Tenis Club Mokropsy
1
2.
29 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Benešov - WILSON Tenis Centrum
1
3.
29 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, T.J. Sokol Lety - TK Benešov
1
4.
29 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TO Slavoj Davle - TK Benešov
1
5.
29 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, T.J. Sokol Sedlčany - TK Benešov
1
6.
29 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Benešov - Tenisový klub Mníšek
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Benešov - Tenis Club Mokropsy
1
2.
29 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Benešov - WILSON Tenis Centrum
0
3.
29 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, T.J. Sokol Lety - TK Benešov
1
4.
29 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TO Slavoj Davle - TK Benešov
1
5.
29 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, T.J. Sokol Sedlčany - TK Benešov
1
6.
29 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Benešov - Tenisový klub Mníšek
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

27
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

10
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
5
05.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
6
12.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/-

0
7
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

0
8
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/-

0
9
09.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

10
10
16.02.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
11
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/-

0
12
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

10
13
18.05.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

30
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

0
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
16
20.07.2019

TK Písek (C - 200), K: 4/-

10
17
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

20
18
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

15
19
29.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
20
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
21
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
22
16.08.2019, Memoriál Strýčka Jedličky

TC VŠ Praha (C - 200), K: 4/4

0
23
24.08.2019

Tsport Votice o.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
31.08.2019, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
25
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
26
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

26
 Jednotlivci celkem
218/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

7
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
5
05.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
6
12.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/-

-
7
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
8
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/-

-
9
09.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

7
10
16.02.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
11
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/-

-
12
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

0
13
18.05.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

-
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

-
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
16
20.07.2019

TK Písek (C - 200), K: 4/-

-
17
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
18
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
19
29.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
20
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
21
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
22
16.08.2019, Memoriál Strýčka Jedličky

TC VŠ Praha (C - 200), K: 4/4

10
23
24.08.2019

Tsport Votice o.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
31.08.2019, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
26
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

-
 Jednotlivci celkem
59/13
12.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/-

32>16 Páleníček Oskar- Stibůrek Filip2:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Ruzyně Praha - SK OAZA Praha
3
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, SK OAZA Praha - SK Meteor Praha B
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, SK HAMR, z.s. C - SK OAZA Praha
0
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK OAZA Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Tempo Praha A - SK OAZA Praha
6
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK OAZA Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Ruzyně Praha - SK OAZA Praha
1
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, SK OAZA Praha - SK Meteor Praha B
1
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, SK HAMR, z.s. C - SK OAZA Praha
4
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK OAZA Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Tempo Praha A - SK OAZA Praha
5
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK OAZA Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21