Český tenisový svaz

Witoš Ondřej

Datum narození:
25.12.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK HAMR, z.s.
418 (12)
934 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
11.5.2019, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. D
1
2.
34. 2.třída B
25.5.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Solidarita Praha 10 B
1
3.
34. 2.třída B
8.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - SK HAMR, z.s. D
0
4.
34. 2.třída B
15.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Horní Měcholupy
1
5.
34. 2.třída B
22.6.2019, Tenis Cibulka - SK HAMR, z.s. D
1
1.
37. 3.třída C
27.4.2019, SK HAMR, z.s. E - LTC Svoboda Praha
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
11.5.2019, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. D
2
2.
34. 2.třída B
25.5.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Solidarita Praha 10 B
0
3.
34. 2.třída B
8.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - SK HAMR, z.s. D
0
4.
34. 2.třída B
15.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Horní Měcholupy
1
5.
34. 2.třída B
22.6.2019, Tenis Cibulka - SK HAMR, z.s. D
1
1.
37. 3.třída C
27.4.2019, SK HAMR, z.s. E - LTC Svoboda Praha
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
4
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

0
5
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
6
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

10
7
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

15
8
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
9
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
01.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
11
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
13
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

0
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
15
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
16
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
17
13.07.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

10
18
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

10
19
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
20
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

10
21
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

0
23
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

0
24
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/4

0
25
28.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
26
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
102/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

7
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

7
4
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

0
5
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

10
6
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

0
8
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
9
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
01.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
11
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
12
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
13
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

0
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
15
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
16
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
17
13.07.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

0
18
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
19
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
20
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
21
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
22
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

-
23
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

0
24
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/4

0
25
28.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

7
26
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
94/23
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

8>4 Řádek, Dvořák - Trázník, Witoš 6:0, 7:6 (5)
získané body: 0 b.
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

8>4 Witoš, Kusý - Roubal, Vedral 4:6, 6:3, 1:0 (6)
4>2 Witoš, Kusý - Klokov, Opluštil 6:3, 6:1
2>1 Freiberg, Köhler - Witoš, Kusý 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

8>4 Eversfield, Witoš - Beran, Fric 6:2, 6:2
4>2 Eversfield, Witoš - Červenka, Bešík 7:6, 2:6, 1:0 (6)
2>1 Eversfield, Witoš - Košták, Furlet 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

16>8 Vokroj, Witoš - Vacek, Pressl 4:6, 6:0, 1:0 (5)
8>4 Vokroj, Witoš - Kecek, Šimek 7:5, 6:3
4>2 Vokroj, Witoš - Hošpes, Švarc 6:4, 6:1
2>1 Novotný, Krejčiřík - Vokroj, Witoš 6:1, 6:0
získané body: 10 b.
13.07.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

8>4 Rindoš, Barusel - Zídek, Witoš 6:0, 6:3
získané body: 0 b.
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

8>4 Mráz, Loucký - Vokroj, Witoš 6:3, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Germala, Witoš - Mráz, Loucký 6:2, 3:6, 1:0 (9)
4>2 Nekovář, Kunst - Germala, Witoš 6:3, 1:6, 1:0 (5)
získané body: 7 b.
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

16>8 Fojtík, Majda - Brtník, Witoš 0:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Witoš, Kusý - Buchtel, Krištůfek 6:1, 6:1
4>2 Horský, Kazík - Witoš, Kusý 2:6, 6:2, 1:0 (9)
získané body: 7 b.
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Fric, Moravec - Witoš, Poslušný 6:0, 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Sparta Praha A
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, TENIS Klánovice A - SK HAMR, z.s. B
0
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Hovorčovice
1
2.
41. 1.třída A
12.5.2019, TGC Kunratice - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Konstruktiva, z.s.
1
4.
41. 1.třída A
9.6.2019, SK OAZA Praha A - SK HAMR, z.s. C
0
1.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Sparta Praha A
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, TENIS Klánovice A - SK HAMR, z.s. B
0
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Hovorčovice
3
2.
41. 1.třída A
12.5.2019, TGC Kunratice - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Konstruktiva, z.s.
0
4.
41. 1.třída A
9.6.2019, SK OAZA Praha A - SK HAMR, z.s. C
0
1.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12