Český tenisový svaz

Burián Marek

Datum narození:
19.10.2006
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenisový klub Benátky nad
279 (15)
 
 
 
2018
Tenisový klub Benátky nad
103 (25)
775 (4)
 
 
2019
Tenisový klub Benátky nad
75 (1)
178 (15)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.03.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.03.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
1
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TC Realsport Nymburk o.s.
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
4
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
6
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TC Realsport Nymburk o.s.
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
3
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Bohutín, z.s. - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenis Dobříš
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Bohutín, z.s. - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenis Dobříš
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4