Český tenisový svaz

Burián Marek

Datum narození:
19.10.2006
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenisový klub Benátky nad
279 (15)
 
 
 
2018
Tenisový klub Benátky nad
103 (25)
775 (4)
 
 
2019
Tenisový klub Benátky nad
75 (1)
178 (15)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 5/5

10
2
03.03.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
1
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TC Realsport Nymburk o.s.
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
4
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
3
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
6
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TC Realsport Nymburk o.s.
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
3
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

0
2
15.12.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

20
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
4
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/5

20
5
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
6
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
7
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

20
8
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

27
9
23.02.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

20
10
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

0
11
09.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

15
12
22.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

20
13
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/4

20
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

22
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
17
06.07.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/-

30
18
10.07.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

20
19
13.07.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

30
20
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

0
21
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

22
22
03.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/-

20
23
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

0
24
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

30
25
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

0
26
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
351/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

15
2
15.12.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

15
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

7
4
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/5

15
5
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
6
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
7
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

14
8
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
9
23.02.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

15
10
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

-
11
09.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

10
12
22.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
13
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/4

15
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

0
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
17
06.07.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/-

-
18
10.07.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

15
19
13.07.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

15
20
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

16
21
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
22
03.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/-

-
23
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

22
24
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

7
25
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

0
26
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
218/22
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16>8 Bůcha, Roubal - Burián, Rosický 4:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.