Český tenisový svaz

Kovačka Matouš

Datum narození:
09.03.2005
Platnost reg. do:
05.11.2019
Klub:
Sokol Říčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sokol Říčany
422 (12)
 
 
 
2017
Sokol Říčany
226 (15)
997 (3)
 
 
2018
Sokol Říčany
217 (1)
675 (4)
 
 
2019
Sokol Říčany
 
195 (12)
1081 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sokol Říčany - TK Mnichovo Hradiště
1
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sparta Kutná Hora - Sokol Říčany
1
3.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Houštka - Sokol Říčany
3
4.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sokol Říčany
1
5.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
4
6.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sokol Říčany - TK Mnichovo Hradiště
2
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sparta Kutná Hora - Sokol Říčany
1
3.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Houštka - Sokol Říčany
0
4.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sokol Říčany
3
5.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
6.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16>8 Doubek, Kovačka - Blovský, Troller 6:3, 6:1
8>4 Doubek, Kovačka - Hofman, Petráš 6:0, 6:0
4>2 Doubek, Kovačka - Rosický, Šusta 6:2, 6:1
2>1 Čížek, Bouček - Doubek, Kovačka 6:3, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 30 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Říčany - TK Radošovice
4
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Říčany - TK Oáza Říčany
3
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Říčany - WILSON Tenis Centrum B
4
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Sokol Říčany
4
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Sokol Říčany
3
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
1
7.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Říčany - TENIS VLAŠIM,z.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Říčany - TK Radošovice
4
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Říčany - TK Oáza Říčany
3
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Říčany - WILSON Tenis Centrum B
4
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Sokol Říčany
4
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Sokol Říčany
2
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
1
7.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Říčany - TENIS VLAŠIM,z.s.
4
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31