Český tenisový svaz

Petrofský Martin

Datum narození:
01.11.2005
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LOB Slovan Bohnice
223 (15)
893 (3)
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
147 (25)
633 (4)
 
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
66 (1)
204 (12)
 
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
115 (20)
472 (6)
 
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

8>4 Petrofský, Agovič - Holík, Šupka 4:6, 6:2, 1:0
4>2 Petrofský, Agovič - Kazda, Ben Ahmed 6:2, 6:3
2>1 Forman, Král - Petrofský, Agovič 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
3
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
3
3.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
6
4.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
3
5.
25. 2.třída C
16.6.2019, TK Sport Kolovraty - Lob S.A. Bohnice, zs C
9
6.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
3
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
3
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
6
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
2
3.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
5
4.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
5.
25. 2.třída C
16.6.2019, TK Sport Kolovraty - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
6.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
3
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

40
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

40
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
4
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

43
5
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
6
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

0
8
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
10
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
11
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
12
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

0
13
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

35
14
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
15
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
16
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

20
17
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

40
18
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
19
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

30
21
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

20
 Jednotlivci celkem
440/21

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
4
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
5
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
6
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

28
8
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
10
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

16
11
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
12
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

24
13
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

0
14
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
15
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
16
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

20
17
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

10
18
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

28
19
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

16
21
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

15
 Jednotlivci celkem
289/21