Český tenisový svaz

Hankovec Václav

Datum narození:
05.07.1975
Platnost reg. do:
26.11.2019
Klub:
TK Ruzyně Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1996
TC VŠ Praha
 
 
 
210 (9)
1997
TC VŠ Praha
 
 
 
120 (15)
1998
TC VŠ Praha
 
 
 
98 (15)
1999
TC VŠ Praha
 
 
 
140 (12)
2000
TC VŠ Praha
 
 
 
292 (9)
2001
TC VŠ Praha
 
 
 
200 (9)
2002
TC VŠ Praha
 
 
 
151 (12)
2003
TC VŠ Praha
 
 
 
126 (12)
2004
TC VŠ Praha
 
 
 
110 (15)
2005
TC VŠ Praha
 
 
 
103 (15)
2006
TC VŠ Praha
 
 
 
87 (15)
2007
TC VŠ Praha
 
 
 
108 (20)
2008
TC VŠ Praha
 
 
 
130 (20)
2009
TC VŠ Praha
 
 
 
124 (20)
2010
TC VŠ Praha
 
 
 
153 (20)
2011
TC VŠ Praha
 
 
 
223 (15)
2012
TC VŠ Praha
 
 
 
176 (20)
2013
TC VŠ Praha
 
 
 
200 (12)
2014
TC VŠ Praha
 
 
 
245 (9)
2015
TK Ruzyně Praha
 
 
 
185 (12)
2016
TK Ruzyně Praha
 
 
 
250 (9)
2017
TK Ruzyně Praha
 
 
 
290 (9)
2018
TK Ruzyně Praha
 
 
 
176 (12)
2019
TK Ruzyně Praha
 
 
 
166 (12)
2020
TK Ruzyně Praha
 
 
 
200 (9)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

15
2
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/-

15
3
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

20
4
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

20
5
22.12.2018

TK Benešov (C - 500), K: 4/4

15
6
05.01.2019, compass cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
7
12.01.2019

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

15
8
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
9
26.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
10
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

0
11
09.02.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 6/5

0
12
23.03.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

0
13
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/-

0
14
01.06.2019, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/-

15
15
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

0
16
05.07.2019

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

15
17
13.07.2019, O pohár města Loun

TK Louny (B - 300), K: 8/-

0
18
27.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 4/4

0
19
03.08.2019, Rudná OPEN CUP - 10. ročník!

LTC Rudná (C - 300), K: 4/-

15
20
17.08.2019

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 6/5

20
21
07.09.2019

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/-

10
22
21.09.2019, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/4

10
23
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
185/22

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

0
2
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/-

-
3
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

14
4
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

10
5
22.12.2018

TK Benešov (C - 500), K: 4/4

10
6
05.01.2019, compass cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/5

15
7
12.01.2019

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
8
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
9
26.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
10
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

0
11
09.02.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 6/5

0
12
23.03.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
13
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/-

-
14
01.06.2019, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/-

-
15
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

0
16
05.07.2019

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

15
17
13.07.2019, O pohár města Loun

TK Louny (B - 300), K: 8/-

-
18
27.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 4/4

0
19
03.08.2019, Rudná OPEN CUP - 10. ročník!

LTC Rudná (C - 300), K: 4/-

-
20
17.08.2019

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 6/5

15
21
07.09.2019

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/-

-
22
21.09.2019, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/4

10
23
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
89/14
22.12.2018

TK Benešov (C - 500), K: 4/4

4>2 Vyhlas, Hankovec - Svoboda, Kašpar 3:6, 7:6, 1:0 (12)
2>1 Sysel, Řihovský - Vyhlas, Hankovec 6:2, 6:0
získané body: 10 b.
17.08.2019

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 6/5

8>4 Hudeček, Hankovec - Wolf, Severa 6:2, 7:5
4>2 Hudeček, Hankovec - Machač, Hrouda 7:6, 4:6, 1:0 (7)
2>1 Volf, Válek - Hudeček, Hankovec 6:7, 7:6, 1:0 (14)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05. 2.třída B
27.4.2019, TK Ruzyně Praha B - TK Konstruktiva, z.s. A
0
2.
05. 2.třída B
4.5.2019, TJ Tatran Střešovice A - TK Ruzyně Praha B
0
3.
05. 2.třída B
25.5.2019, TO Bohemians Praha A - TK Ruzyně Praha B
0
4.
05. 2.třída B
8.6.2019, TK Ruzyně Praha B - SK Satalice A
0
5.
05. 2.třída B
22.6.2019, TK Ruzyně Praha B - TJ Radlice C
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05. 2.třída B
27.4.2019, TK Ruzyně Praha B - TK Konstruktiva, z.s. A
0
2.
05. 2.třída B
4.5.2019, TJ Tatran Střešovice A - TK Ruzyně Praha B
0
3.
05. 2.třída B
25.5.2019, TO Bohemians Praha A - TK Ruzyně Praha B
0
4.
05. 2.třída B
8.6.2019, TK Ruzyně Praha B - SK Satalice A
0
5.
05. 2.třída B
22.6.2019, TK Ruzyně Praha B - TJ Radlice C
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4