Český tenisový svaz

Šusta Bartoloměj

Datum narození:
05.10.2006
Platnost reg. do:
16.10.2020
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Sokol Hostivice
236 (15)
1076 (3)
 
 
2018
TJ Sokol Hostivice
116 (25)
838 (3)
 
 
2019
TJ Sokol Hostivice
62 (1)
353 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06 - II. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06 - II. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
1
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
1
4.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš
4
5.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
2
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
1
4.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš
0
5.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
7
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
3
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenis Dobříš - Open Tennis Club
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Tenis Dobříš
3
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenis Dobříš
6
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
9
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
5
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenis Dobříš - Open Tennis Club
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Tenis Dobříš
7
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenis Dobříš
12
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
12
 Družstva celkem (4hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57