Datum narození: | 22.12.2001 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | LTC Svoboda Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2015 | Tenis Centrum Lužiny | 383 (6) |
|||
2016 | Tenis Centrum Lužiny | 482 (1) |
1029 (3) | ||
2017 | Tenis Centrum Lužiny | 447 (6) | |||
2018 | Tenis Centrum Lužiny | 416 (6) | |||
2019 | Tenis Centrum Lužiny | 733 (3) | |||
2020 | Tenis Centrum Lužiny | 704 (1) | 583 (4) | ||
2022-L | Tenis Centrum Lužiny | 553 (4) | |||
2023-Z | Tenis Centrum Lužiny | 384 (6) | |||
2023-L | Tenis Centrum Lužiny | 543 (4) | |||
2024-Z | Tenis Centrum Lužiny | 739 (3) | |||
2024-L | LTC Svoboda Praha | 520 (4) |
25.11.2023, Precol cup by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 900), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Zaporozhchenko Ihor | - | Janeček Adam | 7:6, 6:1 |
32>16 | Duda Adam | - | Zaporozhchenko Ihor | 6:0, 6:3 |
získané body: 9 b. |
25.11.2023, Precol cup by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 900), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šusta, Rais | - | Tokun, Zaporozhchenko | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.12.2023CTA Rudná (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zaporozhchenko Ihor | - | Karšňák Jan | 6:1, 6:1 |
8>4 | Zaporozhchenko Ihor | - | Fischer Vladimír | 6:1, 6:1 |
4>2 | Zaporozhchenko Ihor | - | Reichl David | 6:4, 6:3 |
2>1 | Zaporozhchenko Ihor | - | Hlinka Petr | 6:4, 6:4 |
získané body: 15 b. |
27.12.2023CTA Rudná (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.01.2024, TJ RadliceTJ Radlice z.s. (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Zaporozhchenko Ihor | - | Pačes Filip | 6:3, 6:4 |
16>8 | Blecha Adam | - | Zaporozhchenko Ihor | 6:0, 6:3 |
získané body: 17 b. |
13.01.2024, TJ RadliceTJ Radlice z.s. (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 1000), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vychopeň Vojtěch | - | Zaporozhchenko Ihor | 6:2, 4:1, scr. |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 1000), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: -/5 | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: -/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Tokun, Zaporozhchenko | - | Tuša, Roubal | 6:1, 6:4 |
8>4 | Petrofský, Petrofský | - | Tokun, Zaporozhchenko | 6:2, 6:3 |
získané body: 6 b. |
02.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR DTJ Sokol Vysočany (D - 800), K: -/2 | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR DTJ Sokol Vysočany (D - 800), K: -/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Tokun, Zaporozhchenko | - | Dostál, Komárek | 7:6, 6:2 |
8>4 | Kufa, Farbiak | - | Tokun, Zaporozhchenko | 6:4, 6:2 |
získané body: 3 b. |