Český tenisový svaz

Brettl Filip

Datum narození:
12.12.2006
Platnost reg. do:
08.10.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
409 (12)
 
 
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
270 (15)
984 (3)
 
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
161 (1)
296 (9)
 
 
16.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

16>8 Brettl Filip- Šmíd Tomáš6:4, 4:6, 7:6 (4)
8>4 Lukášek Daniel- Brettl Filip6:1, 6:0
získané body: 10 b.
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

16>8 Brettl, Marek - Dolenský, CHot 6:4, 6:0
8>4 Hertl, Růžička - Brettl, Marek 6:1, 6:0
získané body: 5 b.
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Doležel, Gráfek - Brettl, Vaníček 7:6 (5), 4:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0
2.
24. 2.třída B
12.5.2019, Tempo Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
3.
24. 2.třída B
9.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
4.
24. 2.třída B
16.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TO Bohemians Praha
1
5.
24. 2.třída B
23.6.2019, TK Písnice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
2.
24. 2.třída B
12.5.2019, Tempo Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
3.
24. 2.třída B
9.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
4.
24. 2.třída B
16.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TO Bohemians Praha
1
5.
24. 2.třída B
23.6.2019, TK Písnice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
5
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
6
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
7
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
8
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
9
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
10
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

10
12
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/-

0
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

0
15
13.07.2019

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

15
16
20.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

30
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

16
18
01.08.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
19
03.08.2019

TK Prachatice z.s. (C - 200), K: 4/4

20
20
10.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
21
17.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

20
22
07.09.2019, RTA DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 200), K: 4/-

0
23
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
24
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

26
25
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
244/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
5
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
6
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
7
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
8
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
9
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

10
12
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/-

-
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

-
15
13.07.2019

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

15
16
20.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

8
18
01.08.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
19
03.08.2019

TK Prachatice z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
10.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
21
17.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
22
07.09.2019, RTA DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 200), K: 4/-

-
23
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
24
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/-

-
25
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
185/20
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

4>2 Duričič, Brettl - Kačur, Pokorný 6:0, 6:3
2>1 Čížek, Dzúr - Duričič, Brettl 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Havrland, Luhan - Brettl, Drbal 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
13.07.2019

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

4>2 Brettl, Škopek - Halama, Bělík 6:0, 6:0
2>1 Brettl, Škopek - Havlík, Nový 6:4, 6:7 (5), 1:0 (7)
získané body: 15 b.
20.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Brettl, Sudik - Staněk, Zárybnický 6:3, 6:2
2>1 Brettl, Sudik - Hauer, Vévoda 7:5, 6:3
získané body: 15 b.
17.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Brettl Filip- Frk Patrik6:1, 6:1
4>2 Brettl Filip- Stichenwirth Petr4:6, 6:1, 6:3
2>1 Košek Martin- Brettl Filip5:7, 6:4, 6:1
získané body: 20 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TCD Donovalská - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
0
3.
32. 1.třída B
11.5.2019, TJ Radlice A - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
4.
32. 1.třída B
8.6.2019, SK HAMR, z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
5.
32. 1.třída B
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TGC Kunratice A
3
6.
32. 1.třída B
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TK Start Praha-Topolka A
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TCD Donovalská - Lob S.A. Bohnice, zs B
2
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
0
3.
32. 1.třída B
11.5.2019, TJ Radlice A - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
4.
32. 1.třída B
8.6.2019, SK HAMR, z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
5.
32. 1.třída B
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TGC Kunratice A
4
6.
32. 1.třída B
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TK Start Praha-Topolka A
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14