Český tenisový svaz

Tuša Robert

Datum narození:
14.02.2006
Platnost reg. do:
16.03.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Horní Měcholupy
608 (9)
 
 
 
2018
TK Horní Měcholupy
346 (12)
 
 
 
2019
TK Horní Měcholupy
148 (1)
632 (4)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

5
 Jednotlivci celkem
5/2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
2
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
3
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

15
4
05.01.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

15
5
02.02.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

15
6
16.02.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

10
7
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
8
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
10
30.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

7
12
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

0
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

30
14
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

0
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
16
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

0
18
29.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
19
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
20
16.08.2019, Memoriál Strýčka Jedličky

TC VŠ Praha (C - 200), K: 4/4

0
21
20.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

10
22
26.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
23
31.08.2019, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
25
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
26
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

20
27
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

0
28
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/11

-
29
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
239/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

7
2
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
3
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
4
05.01.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

15
5
02.02.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

0
6
16.02.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
7
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
8
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
10
30.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

0
12
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

0
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
14
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

-
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
16
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

0
18
29.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
19
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
20
16.08.2019, Memoriál Strýčka Jedličky

TC VŠ Praha (C - 200), K: 4/4

7
21
20.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

15
22
26.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
23
31.08.2019, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

5
25
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
26
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
27
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

-
28
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/11

0
29
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: -/5

10
 Jednotlivci celkem
139/24
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

16>8 Tuša, Dostál - Bubla, Kusák 5:7, 6:3, 1:0 (5)
8>4 Havránek, Žoldák - Tuša, Dostál 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

4>2 Trojan, Tuša - Velek, Andr 6:3, 7:5
2>1 Trojan, Tuša - Brettl, Drbal 6:3, 6:2
získané body: 15 b.
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

8>4 Tuša, Janus - Voplakal, Hubač 6:1, 6:1
4>2 Tuša, Janus - Jarolímek, Flusser 6:3, 6:4
2>1 Jandík, Šošolík - Tuša, Janus 3:6, 6:1, 1:0
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TJ Spoje Praha A - TK Sparta Praha B
4
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TK Sparta Praha B - LTC Modřany 2005 B
3
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TK Sparta Praha B - TC VŠ Praha
1
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, SK Aritma Praha B - TK Sparta Praha B
1
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, TK Sparta Praha B - TK Písnice A
3
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
3
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, TK Sparta Praha B - TC ESO Praha z.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TJ Spoje Praha A - TK Sparta Praha B
5
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TK Sparta Praha B - LTC Modřany 2005 B
0
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TK Sparta Praha B - TC VŠ Praha
1
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, SK Aritma Praha B - TK Sparta Praha B
1
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, TK Sparta Praha B - TK Písnice A
4
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
0
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, TK Sparta Praha B - TC ESO Praha z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27