Český tenisový svaz

Goca Mikuláš

Datum narození:
24.05.2007
Platnost reg. do:
03.11.2019
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Sparta Praha
509 (9)
 
 
 
2019
SK Aritma Praha
277 (15)
 
 
 
30.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

16>8 Goca, Luňák - Římal, Vedral 6:3, 3:6, 1:0
8>4 Goca, Luňák - Hanuš, Rychetský 7:5, 6:3
4>2 Kusák, Rat - Goca, Luňák 6:4, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha B
1
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Spoje Praha A
4
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha B
0
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, SK Aritma Praha B - TK Sparta Praha B
0
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
0
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TK Písnice A - SK Aritma Praha B
0
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha B
1
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Spoje Praha A
3
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha B
0
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, SK Aritma Praha B - TK Sparta Praha B
0
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
0
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TK Písnice A - SK Aritma Praha B
4
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/-

64>32 Goca Mikuláš- Burbo Goran6:4, 6:1
32>16 Drápela Daniel- Goca Mikuláš6:1, 1:6, 6:2
získané body: 28 b.
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

32>16 Goca, Jurman - Svoboda, Andr 6:4, 1:6, 1:0 (6)
16>8 Reitinger, Kubec - Goca, Jurman 6:0, 6:2
získané body: 21 b.
19.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

8>4 Váňa, Goca - Laššan, Remeš 6:0, 6:0
4>2 Váňa, Goca - Krajča, Ondrůšek 6:2, 6:1
2>1 Váňa, Goca - Homolka, Směřička 6:3, 6:0
získané body: 20 b.
03.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 6/6

8>4 Váňa, Goca - Nevrlý, Vítek 6:0, 3:6, 1:0 (4)
4>2 Váňa, Goca - Krajča, Laššan 6:0, 3:6, 1:0 (4)
2>1 Macháček, Majc - Váňa, Goca 6:0, 6:2
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK Aritma Praha A
15
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
9
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TJ Spoje Praha A - SK Aritma Praha A
12
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
9
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
12
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
12
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
9
 Družstva celkem (2hra)
78
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
124
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
89

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK Aritma Praha A
9
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
5
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TJ Spoje Praha A - SK Aritma Praha A
11
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
7
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
0
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
11
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
3
 Družstva celkem (4hra)
46
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
124
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
89