Český tenisový svaz

Ulrich Patrik

Datum narození:
26.11.2006
Platnost reg. do:
09.11.2019
Klub:
LTC Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Kolín
278 (15)
 
 
 
2018
LTC Kolín
99 (25)
403 (6)
 
 
2019
LTC Kolín
33 (1)
176 (15)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
6
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
1
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
1
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Kolín
1
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
3
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
1
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Kolín
1
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
2
15.12.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

15
3
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

14
4
12.01.2019, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

15
5
19.01.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 4/4

15
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
7
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

14
8
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
9
23.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

10
10
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

-
11
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

0
12
23.03.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
13
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/4

15
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

45
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

16
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

16
18
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
19
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

22
20
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
255/19
07.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

8>4 Farkaš, Ulrich - Kusák, Mlynár 6:3, 6:0
4>2 Farkaš, Ulrich - Adam, Včelák 4:6, 7:5, 1:0 (5)
2>1 Ledvina, Losman - Farkaš, Ulrich 6:4, 6:3
získané body: 10 b.
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Čepl, Ulrich - Krupička, Šmejkal 6:3, 6:7 (2), 1:0 (2)
4>2 Vrtěna, Soukup - Čepl, Ulrich 6:2, 6:2
získané body: 14 b.
23.03.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

4>2 Ulrich, Diviš - Špaček, Brázda 6:2, 6:1
2>1 Klíma, Farkaš - Ulrich, Diviš 7:6 (3), 7:6 (5)
získané body: 10 b.
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

8>4 Laštovička, Ulrich - Luňák, Macek 6:0, 6:0
4>2 Laštovička, Ulrich - Kučera, Fiala 3:6, 7:6 (4), 1:0 ()
2>1 Laštovička, Ulrich - Krakovský, Soukup 6:1, 7:5
získané body: 45 b.
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16>8 Bien, Palovčík - Ulrich, Volf 6:3, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
4
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
1
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
6
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
3
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
1
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
6
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
9
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
5
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
1
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
4
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
1
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36