Český tenisový svaz

Ulrich Patrik

Datum narození:
26.11.2006
Platnost reg. do:
09.11.2019
Klub:
LTC Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Kolín
278 (15)
 
 
 
2018
LTC Kolín
99 (25)
403 (6)
 
 
2019
LTC Kolín
33 (1)
176 (15)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
6
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
1
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
1
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Kolín
1
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
1
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
3
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
1
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Kolín
1
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17
07.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

8>4 Farkaš, Ulrich - Kusák, Mlynár 6:3, 6:0
4>2 Farkaš, Ulrich - Adam, Včelák 4:6, 7:5, 1:0 (5)
2>1 Ledvina, Losman - Farkaš, Ulrich 6:4, 6:3
získané body: 10 b.
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Čepl, Ulrich - Krupička, Šmejkal 6:3, 6:7 (2), 1:0 (2)
4>2 Vrtěna, Soukup - Čepl, Ulrich 6:2, 6:2
získané body: 14 b.
23.03.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

4>2 Ulrich, Diviš - Špaček, Brázda 6:2, 6:1
2>1 Klíma, Farkaš - Ulrich, Diviš 7:6 (3), 7:6 (5)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
4
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
1
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
6
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
3
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
1
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
6
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
9
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
5
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
1
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
4
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
1
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36