Český tenisový svaz

Burda Oliver Petr

Datum narození:
24.12.2006
Platnost reg. do:
01.03.2020
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Sparta Praha
845 (6)
 
 
 
2018
TK Sparta Praha
255 (15)
984 (3)
 
 
2019
TK Sparta Praha
113 (1)
243 (12)
 
 
2020
SK Meteor Praha
 
128 (15)
745 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TK FZŠ Trávníčkova - SK Meteor Praha
1
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, SK Meteor Praha - Sokol Smíchov I.
4
3.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
0
4.
25. 2.třída C
9.6.2019, SK Meteor Praha - TK Sport Kolovraty
0
5.
25. 2.třída C
16.6.2019, LTC Podolí Praha - SK Meteor Praha
3
6.
25. 2.třída C
23.6.2019, SK Meteor Praha - TC ESO Praha z.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TK FZŠ Trávníčkova - SK Meteor Praha
1
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, SK Meteor Praha - Sokol Smíchov I.
5
3.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
0
4.
25. 2.třída C
9.6.2019, SK Meteor Praha - TK Sport Kolovraty
5
5.
25. 2.třída C
16.6.2019, LTC Podolí Praha - SK Meteor Praha
1
6.
25. 2.třída C
23.6.2019, SK Meteor Praha - TC ESO Praha z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24
5.5.2019, 25. 2.třída C
SK Meteor Praha - Sokol Smíchov I.
team Burda, Velek - Daněk, Macek 6:1, 5:7, 1:0
získané body: 5 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 400), K: 5/-

20
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
21.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

30
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

30
5
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

15
6
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

20
7
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
8
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
9
22.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
10
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

15
11
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

27
12
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

15
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
15
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

22
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

0
18
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
19
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

15
20
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
21
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

0
22
20.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/-

20
23
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/5

20
24
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

16
25
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

0
26
24.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
300/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
21.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

10
6
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

15
7
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
8
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
9
22.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
10
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
11
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

0
12
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

0
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
15
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

16
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

8
18
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
19
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

7
20
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16
21
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

0
22
20.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/-

-
23
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/5

15
24
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

0
25
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

-
26
24.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
150/23
21.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

4>2 Hruška, Kuba - Burda, Valenta 4:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
získané body: 0 b.
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

8>4 Pokorný, Burda - Šimek, Brňák 6:0, 6:1
4>2 Pokorný, Burda - Vňuk, Rychetský 6:3, 6:3
2>1 Kusý, Kusý - Pokorný, Burda 1:6, 6:1, 1:0
získané body: 15 b.
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

16>8 Žoldák, Stauch - Burda, Holub 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16>8 Pokorný, Burda - Fröhlich, Fröhlich 6:3, 6:3
8>4 Hozman, Hanzelín - Pokorný, Burda 6:1, 6:0
získané body: 16 b.
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/5

8>4 Burda, Rieser - Zachař, Rašín 6:3, 6:4
4>2 Burda, Rieser - Duričič, Sina 6:2, 6:2
2>1 Kločurek, Kusý - Burda, Rieser 6:3, 6:1
získané body: 15 b.