Český tenisový svaz

Beránek Ondřej

Datum narození:
18.02.2006
Platnost reg. do:
03.11.2019
Klub:
TK Na Dolině o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Na Dolině o.s.
312 (12)
1076 (3)
 
 
2018
TK Na Dolině o.s.
85 (30)
659 (4)
 
 
2019
TK Na Dolině o.s.
44 (1)
248 (12)
 
 
2020
TK Na Dolině o.s.
 
65 (25)
745 (4)
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

40
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

20
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

0
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

27
6
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
7
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

0
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

30
9
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

0
10
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

0
11
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

0
12
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
13
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

19
15
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/4

15
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

22
17
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

0
18
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

15
19
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

22
20
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

32
21
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

32
22
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

32
23
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

32
24
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
395/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

15
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

0
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

20
6
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

13
7
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

30
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

16
9
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

0
10
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
11
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

16
12
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
13
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

27
15
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

16
17
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

-
18
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

10
19
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

16
20
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

-
21
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

-
22
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
23
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

-
24
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
209/17
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

4>2 Vašenka, Beránek - Šošolík, Chodura 6:1, 6:1
2>1 Klimas, Olša - Vašenka, Beránek 3:6, 6:2, 1:0 (9)
získané body: 15 b.
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

8>4 Beránek, Krupa - Grulich, Pospíšil 6:2, 6:1
4>2 Prusenovský, Šafařík - Beránek, Krupa 6:2, 6:7 (6), 1:0 (5)
získané body: 10 b.
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

16>8 Beránek, Vašenka - Vaněk, Petráš 6:0, 6:0
8>4 Beránek, Vašenka - Velčovský, Lankočí 3:6, 7:6 (3), 1:0 (6)
4>2 Beránek, Vašenka - Klimas, Knesl 6:3, 6:2
2>1 Korec, Kubatko - Beránek, Vašenka 6:3, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

16>8 Beránek, Vašenka - Kondler, Káňa 6:3, 6:2
8>4 Beránek, Vašenka - Bako, Krupa 6:3, 6:7 (1), 1:0 (7)
4>2 Lankočí, Vacula - Beránek, Vašenka 6:3, 6:0
získané body: 27 b.
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

16>8 Beránek, Kesl - Duričič, Tuša 4:6, 6:1, 1:0 (2)
8>4 Holub, Leipner - Beránek, Kesl 5:7, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 16 b.
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

16>8 Beránek, Pešat - Kuřitka, Onderka 6:2, 4:6, 1:0
8>4 Stejskal, Doskočil - Beránek, Pešat 6:1, 6:1
získané body: 16 b.