Český tenisový svaz

Šťastný Zoran

Datum narození:
10.06.2003
Platnost reg. do:
19.11.2021
Klub:
TJ Spoje Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
I.ČLTK Praha
163 (20)
518 (4)
 
 
2015
TŠ Lucie Hradecká
74 (35)
274 (9)
 
 
2016
TK Olymp Praha
88 (1)
316 (9)
 
 
2017
Tenisová škola Lucie Hrad
 
77 (25)
705 (4)
 
2018
Tenisová škola Lucie Hrad
 
49 (1)
305 (9)
 
2019
TJ Spoje Praha
 
 
191 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

16>8 Mikula, Kubín - Šťastný, Kalina 6:1, 5:7, 1:0 (5)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
27.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha A
0
2.
01. Pražská divize
4.5.2019, TJ Spoje Praha A - TK Start Praha-Topolka C
0
3.
01. Pražská divize
11.5.2019, TJ Spoje Praha A - LTC Svoboda Praha A
0
4.
01. Pražská divize
25.5.2019, SK Aritma Praha A - TJ Spoje Praha A
0
5.
01. Pražská divize
15.6.2019, TK FZŠ Trávníčkova A - TJ Spoje Praha A
0
1.
02. 1.třída A
11.5.2019, SK OAZA Praha B - TJ Spoje Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
27.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha A
0
2.
01. Pražská divize
4.5.2019, TJ Spoje Praha A - TK Start Praha-Topolka C
7
3.
01. Pražská divize
11.5.2019, TJ Spoje Praha A - LTC Svoboda Praha A
0
4.
01. Pražská divize
25.5.2019, SK Aritma Praha A - TJ Spoje Praha A
0
5.
01. Pražská divize
15.6.2019, TK FZŠ Trávníčkova A - TJ Spoje Praha A
3
1.
02. 1.třída A
11.5.2019, SK OAZA Praha B - TJ Spoje Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

16>8 Šťastný, Vašíř - Klír, Duda scr.
8>4 Kubín, Křížek - Šťastný, Vašíř 6:2, 1:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

32>16 Phan, Šťastný - Kotarac, Durovič 6:2, 3:6, 1:0
16>8 Prachař, Hájek - Phan, Šťastný 6:2, 6:2
získané body: 10 b.