Český tenisový svaz

Lukáš Břetislav

Datum narození:
09.02.2002
Platnost reg. do:
07.10.2019
Klub:
TC Dvůr Králové, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Tennis club Dvůr Králové
204 (15)
 
 
 
2014
Tennis club Dvůr Králové
92 (30)
613 (4)
 
 
2015
Tennis club Dvůr Králové
33 (1)
153 (15)
 
 
2016
Tennis club Dvůr Králové
 
81 (25)
472 (6)
 
2017
TC Dvůr Králové, z.s.
 
55 (1)
281 (9)
 
2018
TC Dvůr Králové, z.s.
 
 
144 (15)
475 (4)
2019
TC Dvůr Králové, z.s.
 
 
94 (20)
241 (9)
2020
TC Dvůr Králové, z.s.
 
 
67 (20)
238 (9)
01.06.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

16>8 Lukáš, Jansa - Jahelka, Zaplatilek 7:5, 3:6, 1:0 (4)
8>4 Lukáš, Jansa - Kelnar, Holub 3:6, 6:4, 1:0 (8)
4>2 Orlita, Vančuřík - Lukáš, Jansa 6:3, 6:2
získané body: 22 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

SK HIT Hradec Králové z.s. (P - 400), K: 5/5

40
2
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

0
3
09.02.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
4
02.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/5

20
5
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

65
6
30.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

20
7
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
8
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

30
9
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

45
10
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

22
11
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

22
12
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

30
13
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
14
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

45
15
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

0
16
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
17
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
18
01.12.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 12/-

32
19
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

0
20
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

32
21
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
22
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: -/6

-
23
19.01.2019, O POHÁR MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 400), K: -/5

-
24
13.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: -/5

-
25
10.08.2019, 91. Pardubická juniorka MČR dorostu

ČTS (M), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
403/21

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

SK HIT Hradec Králové z.s. (P - 400), K: 5/5

20
2
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

22
3
09.02.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
4
02.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/5

10
5
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
6
30.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

20
7
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
8
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

45
9
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

0
10
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

27
11
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

45
12
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

22
13
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

22
14
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

45
15
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

16
16
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

30
17
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

21
18
01.12.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 12/-

-
19
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

-
20
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

-
21
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
22
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: -/6

10
23
19.01.2019, O POHÁR MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 400), K: -/5

0
24
13.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: -/5

15
25
10.08.2019, 91. Pardubická juniorka MČR dorostu

ČTS (M), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
370/22
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

8>4 Krejčíř, Lukáš - Jindáček, Mrůzek 1:0, scr.
4>2 Baum, Apltauer - Krejčíř, Lukáš 6:4, 6:1
získané body: 22 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Hauge, Hrdina - Lukáš, Praus 6:7 (5), 6:4, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Kubín, Lukáš - Kratochvíl, Veigert 6:1, 6:2
8>4 Kubín, Lukáš - Šťastný, Vašíř 6:1, 5:7, 1:0
4>2 Hauge, Schneider - Kubín, Lukáš 7:5, 6:3
získané body: 27 b.
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

16>8 Lukáš, Horálek - Krischke, Mach 6:2, 6:2
8>4 Lukáš, Horálek - Šich, Kameník 6:4, 6:2
4>2 Lukáš, Horálek - Šrámek, Veigert 3:6, 6:0, 1:0 (8)
2>1 Lukáš, Horálek - Říha, Palán 6:3, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 45 b.
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Lukáš, Praus - Palán, Jadlovský 7:5, 6:4
8>4 Lukáš, Praus - Mach, Minárik 6:4, 2:6, 1:0 (6)
4>2 Vejšický, Kladiva - Lukáš, Praus 6:4, 6:3
získané body: 22 b.
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16>8 Kubín, Lukáš - Bartes, Rudolf 6:0, 6:1
8>4 Kubín, Lukáš - Janis, Keller 7:6 (1), 6:1
4>2 Jindáček, Kollár - Kubín, Lukáš 6:4, 6:4
získané body: 22 b.
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Kubín, Lukáš - Říha, Polách scr.
8>4 Kubín, Lukáš - Novotný, Kubelka 6:3, 7:6 (4)
4>2 Kubín, Lukáš - Zeithamel, Bartoněk 6:3, 6:2
2>1 Kubín, Lukáš - Čížek, Praus 2:6, 6:3, 1:0 (5)
získané body: 45 b.
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

16>8 Lukáš, Kubín - Hrdina, Maštálka 7:5, 6:4
8>4 Holub, Novotný - Lukáš, Kubín 6:4, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 16 b.
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: -/6

16>8 Veselý, Lukáš - Matějíček, Filip 6:1, 5:7, 1:0 (9)
8>4 Šubert, Bega - Veselý, Lukáš 6:4, 6:7 (5), 1:0 (5)
získané body: 10 b.