Český tenisový svaz

Čížek Jiří

Datum narození:
21.08.2005
Platnost reg. do:
14.01.2022
Klub:
LTC Houštka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LTC Houštka
441 (12)
 
 
 
2017
LTC Houštka
214 (15)
702 (4)
 
 
2018
LTC Houštka
123 (1)
221 (12)
 
 
2019
LTC Houštka
 
87 (25)
703 (4)
 
2020
LTC Houštka
 
25 (1)
331 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Benešov (2) - LTC Houštka B (5)
9
2.
03 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Houštka B (5) - Sokol Říčany (4)
1
3.
03 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Lokomotiva Nymburk (8) - LTC Houštka B (5)
4
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Benešov (2) - LTC Houštka B (5)
0
2.
03 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Houštka B (5) - Sokol Říčany (4)
2
3.
03 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Lokomotiva Nymburk (8) - LTC Houštka B (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/8

22
2
20.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/4

0
3
11.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

30
4
18.01.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

30
5
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

0
6
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

22
7
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

22
8
22.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/6

0
9
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

10
10
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

27
11
23.06.2020, odložené A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
12
09.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/5

15
13
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

22
14
18.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/-

0
15
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/4

40
16
25.07.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/-

15
17
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

45
18
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

0
19
08.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/6

27
20
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

100
21
20.08.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (B - 400), K: 8/-

30
22
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

19
23
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
476/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/8

16
2
20.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/4

15
3
11.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

7
4
18.01.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

15
5
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

0
6
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

16
7
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

0
8
22.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/6

10
9
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

10
10
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
11
23.06.2020, odložené A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
12
09.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/5

20
13
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

16
14
18.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/-

-
15
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/4

0
16
25.07.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/-

-
17
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

0
18
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

21
19
08.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/6

20
20
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

8
21
20.08.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (B - 400), K: 8/-

-
22
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

45
23
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
219/18
07.12.2019, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/8

16>8 Čížek, Durovič - Brill, Kusý 7:5, 1:6, 1:0 (6)
8>4 Kollár, Laibl - Čížek, Durovič 7:6 (4), 6:4
získané body: 16 b.
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

8>4 Čížek, Brož - Kurka, Hadaščok 6:2, 6:1
4>2 Čížek, Brož - Voleský, Rybín 6:2, 6:3
2>1 Kučera, Fáček - Čížek, Brož 5:7, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

32>16 Čížek, Brunclík - Hájek, Schneider 4:6, 6:3, 1:0 (5)
16>8 Truhlář, Prachař - Čížek, Brunclík 6:3, 7:5
získané body: 21 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Mladá Boleslav A (1) - LTC Houštka (8)
0
2.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (8) - Slavoj Český Brod B (3)
9
3.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, I. ČLTPK Čerčany (5) - LTC Houštka (8)
6
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Mladá Boleslav A (1) - LTC Houštka (8)
14
2.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (8) - Slavoj Český Brod B (3)
5
3.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, I. ČLTPK Čerčany (5) - LTC Houštka (8)
5
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39