Český tenisový svaz

Sýkora Jan

Datum narození:
13.02.2008
Platnost reg. do:
06.10.2018
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
19.5.2018, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava B
1
2.
I.TŘÍDA S
9.6.2018, TC Brno. B - ŽLTC Brno C
0
3.
I.TŘÍDA S
23.6.2018, TC Brno. B - Jiskra Otrokovice
1
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
3
3.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
6
4.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
19.5.2018, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava B
0
2.
I.TŘÍDA S
9.6.2018, TC Brno. B - ŽLTC Brno C
0
3.
I.TŘÍDA S
23.6.2018, TC Brno. B - Jiskra Otrokovice
0
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
2
3.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
5
4.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
3
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31
23.6.2018, I.TŘÍDA S
TC Brno. B - Jiskra Otrokovice
team Klim, Sýkora - Holík, Gregus 1:6, 2:6
získané body: 0 b.
26.5.2018, II.TŔÍDA sk.AS
TC Brno D - ŽLTC Brno D
team Zerai, Sýkora - Winkler, Bohata 6:4, 4:6, 6:3
získané body: 5 b.
16.6.2018, II.TŔÍDA sk.AS
TC Brno D - TC Brno C
team Blaška, Sýkora - Polan, Prokeš 6:4, 5:7, 7:6
získané body: 3 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: 2/2

5
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor ročníku 2008

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

0
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

0
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

34
6
13.01.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/4

27
7
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/5

14
8
26.01.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 5/4

15
9
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

18
10
17.02.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
11
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
12
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

15
13
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

20
14
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

27
15
24.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

7
16
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

20
17
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

10
18
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

53
19
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

18
20
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
21
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/9

0
22
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

24
23
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
363/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: 2/2

7
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor ročníku 2008

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

4
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

0
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

21
6
13.01.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/4

7
7
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/5

15
8
26.01.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 5/4

10
9
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

18
10
17.02.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
11
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
12
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

10
13
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
14
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

15
15
24.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

15
16
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
17
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

20
18
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
19
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

27
20
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
21
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/9

0
22
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

0
23
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
176/19
02.12.2017, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: 2/2

8>4 Sýkora, Zerai - Kuchař, Prokeš 6:2, 6:7 (8), 1:0 (7)
4>2 Sýkora, Zerai - Havránek, Rundervoort 6:2, 7:5
2>1 Sýkora, Zerai - Zrůbek, Laštovička 6:2, 6:0
získané body: 7 b.
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

32>16 Sýkora Jan- Horký Lukáš6:2, 6:1
16>8 Pytel Šimon- Sýkora Jan1:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 18 b.
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

8>4 Lebiš, Sýkora - Milar, Grois 6:2, 6:4
4>2 Šnajdr, Blaška - Lebiš, Sýkora 6:4, 6:4
získané body: 18 b.
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

4>2 Sýkora, Zerai - Hádlík, Berka 2:6, 6:3, 1:0 (5)
2>1 Riedl, Váňa - Sýkora, Zerai 7:5, 1:6, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

8>4 Prokeš, Sýkora - Kučera, Mazal 6:3, 6:1
4>2 Prokeš, Sýkora - Milar, Hanačík 6:7 (5), 6:4, 1:0 (7)
2>1 Blaška, Majc - Prokeš, Sýkora 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/9

32>16 Postupa Martin- Sýkora Jan5:7, 6:1, 6:0
získané body: 0 b.
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

32>16 Pytel, Šnajdr - Migdal, Sýkora 6:3, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
29.4.2018, TC Brno B - TK TILIA Brno
4
2.
I.TŔÍDA M
6.5.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
9
3.
I.TŔÍDA M
20.5.2018, TK Znojmo - TC Brno B
15
4.
I.TŔÍDA M
27.5.2018, TC Brno B - Jiskra Otrokovice
4
5.
I.TŔÍDA M
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TC Brno B
3
6.
I.TŔÍDA M
17.6.2018, TC Brno B - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (2hra)
35
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
89
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
79

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
29.4.2018, TC Brno B - TK TILIA Brno
7
2.
I.TŔÍDA M
6.5.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
0
3.
I.TŔÍDA M
20.5.2018, TK Znojmo - TC Brno B
15
4.
I.TŔÍDA M
27.5.2018, TC Brno B - Jiskra Otrokovice
9
5.
I.TŔÍDA M
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TC Brno B
11
6.
I.TŔÍDA M
17.6.2018, TC Brno B - ŽLTC Brno B
12
 Družstva celkem (4hra)
54
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
89
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
79
6.5.2018, I.TŔÍDA M
TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
team Němeček, Riedl - Blaška, Sýkora 2:6, 6:4, 7:6
získané body: 0 b.
20.5.2018, I.TŔÍDA M
TK Znojmo - TC Brno B
team Kralik, Koryťák - Bednář, Sýkora 6:7, 1:6
získané body: 15 b.
27.5.2018, I.TŔÍDA M
TC Brno B - Jiskra Otrokovice
team Prokeš, Sýkora - Hala, Michal 6:0, 6:3
získané body: 9 b.
10.6.2018, I.TŔÍDA M
SK Zlín-Mladcová - TC Brno B
team Hádlík, Markovič - Komrska, Sýkora 6:4, 4:6, 6:7
získané body: 11 b.
17.6.2018, I.TŔÍDA M
TC Brno B - ŽLTC Brno B
team Sýkora Jan - scr.
získané body: 0 b.
17.6.2018, I.TŔÍDA M
TC Brno B - ŽLTC Brno B
team Komrska, Sýkora - Doležal, Prášek 6:1, 6:2
získané body: 12 b.