Český tenisový svaz

Kotrc Aleš

Datum narození:
04.01.2008
Platnost reg. do:
23.10.2019
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Sparta Praha
99 (30)
872 (3)
 
 
2020
TK Slavia Plzeň
39 (45)
291 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.08.2019

TK Františkovy Lázně (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.08.2019

TK Františkovy Lázně (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

16>8 Kotrc, Kotrc - Rychetský, Sedláček 6:1, 4:6, 1:0 (8)
8>4 Sina, Picek - Kotrc, Kotrc 6:1, 6:2
získané body: 7 b.
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

4>2 Kotrc, Kotrc - Hanuš, Rychetský 6:1, 6:4, 1:0 (4)
2>1 Vávra, Ha Duc - Kotrc, Kotrc 6:3, 1:6, 1:0 (4)
získané body: 10 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16>8 Psota, Kotrc - Kotrba, Nguyen 6:1, 6:0
8>4 Psota, Kotrc - Kupka, Škopek 6:7 (4), 6:0, 1:0 (8)
4>2 Brill, Kolářík - Psota, Kotrc 6:0, 6:2
získané body: 22 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

75
2
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

80
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

45
4
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/14

0
5
01.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
6
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

0
7
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

60
8
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
9
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

65
10
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

0
11
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 14/14

0
12
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
13
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

67
14
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

50
15
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

50
16
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

90
17
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

75
18
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

67
19
28.09.2019, YONEX KIDS TOUR by GO22 - MASTERS

SK OAZA Praha (B - 300), K: 12/12

0
20
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/-

55
 Jednotlivci celkem
843/20

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

34
2
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

27
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

45
4
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/14

0
5
01.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
6
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

43
7
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

24
8
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
9
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

45
10
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

30
11
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 14/14

0
12
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
13
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

40
14
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

35
15
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

25
16
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

21
17
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

53
18
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

40
19
28.09.2019, YONEX KIDS TOUR by GO22 - MASTERS

SK OAZA Praha (B - 300), K: 12/12

0
20
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
507/19
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

4>2 Duda, Kotrc - Andreas, Buchanevyč 6:2, 6:1
2>1 Duda, Kotrc - Sýkora, Licek 6:2, 6:1
získané body: 27 b.
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

16>8 Psota, Kotrc - Vaněk, Boháč 6:3, 6:1
8>4 Psota, Kotrc - Petrofský, Dvořák 6:2, 6:2
4>2 Pešat, Žiška - Psota, Kotrc 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 43 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

8>4 Kotrc, Psota - Fiala, Dedek 6:1, 6:0
4>2 Kotrc, Psota - Vilt, Fejka 6:4, 6:3
2>1 Kotrc, Psota - Lobovský, Gaborík 6:2, 6:2
získané body: 45 b.
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

8>4 Kotrc, Psota - Klíma, Köhler 6:3, 6:4
4>2 Kotrc, Psota - Duda, Žiška 7:5, 6:2
2>1 Sanders, Dvořák - Kotrc, Psota 6:2, 7:5
získané body: 40 b.
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

16>8 Duda, Kotrc - Střílka, Fojtů 6:2, 7:5
8>4 Duda, Kotrc - Kusý, Ladman 6:1, 4:6, 1:0 (7)
4>2 Komínek, Šmejcký - Duda, Kotrc 6:1, 5:7, 1:0 (5)
získané body: 35 b.
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

32>16 Psota, Kotrc - Kusý, Ladman 4:6, 7:6 (6), 1:0 (3)
16>8 Sklenička, Kozlovský - Psota, Kotrc 6:2, 6:3
získané body: 25 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

32>16 Ladman, Kotrc - Majc, Dzúr 6:3, 7:5
16>8 Stejskal, Dvořák - Ladman, Kotrc 7:5, 2:6, 1:0 (3)
získané body: 21 b.