Český tenisový svaz

Vágner Dominik

Datum narození:
25.08.2009
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
TC Dvůr Králové, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC Dvůr Králové, z.s.
150 (20)
579 (4)
 
 
2021
TC Dvůr Králové, z.s.
36 (45)
320 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

32>16 Vágner, Novák - Černý, Jurda 6:2, 7:6
16>8 Ha Duc, Augustýn - Vágner, Novák 2:6, 6:1, 1:0
získané body: 5 b.
03.08.2020, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 300), K: 4/4

8>4 Motal, Vágner - Malý, Krotký 6:2, 6:0
4>2 Motal, Vágner - Sirotek, Linhart 7:6 (5), 7:6 (4)
2>1 Motal, Vágner - Brettl, Brettl 6:1, 6:1
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TC Dvůr Králové, z.s. A (8)
0
2.
31 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (8) - TO TJ Tesla Pardubice (5)
3
3.
31 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC Chrudim z.s. A (7) - TC Dvůr Králové, z.s. A (8)
6
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TC Dvůr Králové, z.s. A (8)
0
2.
31 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (8) - TO TJ Tesla Pardubice (5)
5
3.
31 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC Chrudim z.s. A (7) - TC Dvůr Králové, z.s. A (8)
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

60
2
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

0
3
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

25
4
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

35
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

22
6
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

50
7
25.01.2020, Nopek Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 7/6

35
8
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
9
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

0
10
22.02.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 6/5

60
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

0
12
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

43
13
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

65
14
01.07.2020, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 400), K: 8/8

65
15
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

40
16
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
17
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

27
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

43
19
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

80
20
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

50
21
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
22
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

43
23
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

50
24
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

0
25
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

100
26
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

43
27
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

40
28
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

0
29
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

46
30
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

46
31
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: -/11

-
 Jednotlivci celkem
1068/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

20
2
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

0
3
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

27
4
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

25
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

22
6
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

35
7
25.01.2020, Nopek Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 7/6

27
8
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

24
9
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

40
10
22.02.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 6/5

20
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

53
12
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

28
13
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

45
14
01.07.2020, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 400), K: 8/8

22
15
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

19
16
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

30
17
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

43
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

28
19
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

-
20
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

53
21
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

30
22
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

53
23
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

25
24
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

30
25
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

-
26
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

34
27
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

40
28
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

-
29
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
30
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
31
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: -/11

28
 Jednotlivci celkem
801/26
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

4>2 Vágner, Novák - Šuda, Václavek 6:0, 6:1
2>1 Vágner, Novák - Ploc, Rakouš 5:7, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 27 b.
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

8>4 Novák, Vágner - Krotký, Prášek 6:2, 6:2
4>2 Novák, Vágner - Kozel, Klacek 6:4, 6:0
2>1 Majera, Ploc - Novák, Vágner 7:6 (3), 7:6 (2)
získané body: 25 b.
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

8>4 Vágner, Novák - Kinkor, Mrklovský 6:0, 7:6 (3)
4>2 Vágner, Novák - Kozel, Krška 6:3, 6:4
2>1 Vágner, Novák - Majera, Ploc 6:3, 7:6 (1)
získané body: 35 b.
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Vágner, Novák - Koutník, Vondruška 6:2, 6:0
4>2 Vágner, Novák - Dymák, Holub 6:4, 7:5
2>1 Vágner, Novák - Majera, Ploc 2:6, 6:1, 1:0 (9)
získané body: 45 b.
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

16>8 Vágner, Novák - Mikeš, Maršík 6:2, 6:1
8>4 Němec, Drlík - Vágner, Novák 6:4, 2:6, 1:0
získané body: 19 b.
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

32>16 Novák, Vágner - Hromek, Kotrba 6:2, 7:5
16>8 Hrubý, Ladman - Novák, Vágner 6:3, 7:5
získané body: 30 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

16>8 Novák, Vágner - Fencl, Šimek 7:5, 6:0
8>4 Novák, Vágner - Němec, Drlík 7:5, 6:3
4>2 Vaněk, Brückner - Novák, Vágner 6:3, 6:3
získané body: 43 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

16>8 Novák, Vágner - Kotrba, Janoštík 6:2, 6:2
8>4 Wirgler, Vaněk - Novák, Vágner 6:2, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 28 b.
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

32>16 Vágner, Novák - Šára, Kabrhel 4:6, 6:3, 1:0 (8)
16>8 Vágner, Novák - Duda, Fejka 6:3, 2:6, 1:0 (8)
8>4 Vágner, Novák - Köhler, Dufek 6:3, 6:3
4>2 Fencl, Boháč - Vágner, Novák 6:3, 7:6 (2)
získané body: 53 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

32>16 Vágner, Novák - Dufek, Laššan 3:6, 6:2, 1:0 (5)
16>8 Žiška, Majc - Vágner, Novák 6:3, 6:0
získané body: 30 b.
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

16>8 Svoboda, Vágner - Majera, Šimek 6:2, 6:2
8>4 Svoboda, Vágner - Köhler, Fencl 7:6, 7:6
4>2 Fejka, Psota - Svoboda, Vágner scr.
získané body: 53 b.
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

32>16 Vágner, Novák - Havel, Drlík 6:4, 7:5
16>8 Ladman, Hrubý - Vágner, Novák 7:5, 6:3
získané body: 25 b.
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

32>16 Vágner, Novák - Veškrna, Šára 6:1, 6:2
16>8 Vágner, Novák - Linhart, Andr 6:4, 6:3
8>4 Svoboda, Fidler - Vágner, Novák 6:1, 6:2
získané body: 40 b.
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: -/11

16>8 Vágner, Novák - Dymák, Laššan 6:4, 3:6, 1:0 (7)
8>4 Kreysa, Martínek - Vágner, Novák scr.
získané body: 28 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - Tenisový klub Eden A (7)
15
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí/Orlicí A (4)
25
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TC Dvůr Králové, z.s. A (3)
25
 Družstva celkem (2hra)
65
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
119
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
119

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - Tenisový klub Eden A (7)
12
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí/Orlicí A (4)
19
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TC Dvůr Králové, z.s. A (3)
23
 Družstva celkem (4hra)
54
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
119
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
119