Český tenisový svaz

Krejčí Tomáš

Datum narození:
25.03.2009
Platnost reg. do:
08.10.2020
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
1
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenis Dobříš - Open Tennis Club
12
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
1.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
4
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
1
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
3
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
1
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenis Dobříš - Open Tennis Club
9
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
1.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
4
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
2
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
5
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

27
2
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

43
3
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

40
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

60
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

27
7
12.01.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 7/7

80
8
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

60
9
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

60
10
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

60
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

43
12
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
13
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

70
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

27
15
23.03.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 5/-

40
16
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

60
17
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

65
18
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

55
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
20
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
21
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

60
22
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

50
23
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

35
24
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

30
25
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

50
26
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

65
27
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

43
28
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
29
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
30
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
31
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
1247/31

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
2
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

24
3
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

20
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

19
7
12.01.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 7/7

18
8
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

27
9
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

27
10
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

28
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

24
12
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
13
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

21
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

27
15
23.03.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 5/-

-
16
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

-
17
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

45
18
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

0
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
20
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
21
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
22
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

25
23
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

27
24
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

45
25
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

25
26
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
27
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

18
28
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
29
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

21
30
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
31
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
491/26
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

8>4 Bryol, Krejčí - Votava, Kafka 6:1, 6:1
4>2 Bryol, Krejčí - Bisek, Hošpes 6:0, 6:0
2>1 Bryol, Krejčí - Dolenský, CHot 6:0, 6:0
získané body: 20 b.
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

8>4 Krejčí, Bryol - Faktor, Řádek 6:3, 6:1
4>2 Krejčí, Bryol - Vilt, Čížek 6:0, 6:2
2>1 Krejčí, Bryol - Vaněk, Žahour scr.
získané body: 27 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

16>8 Kubec, Vaněk - Krejčí, Fejka 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Fejka, Krejčí - Fencl, Hlavnička 6:2, 6:3
8>4 Fejka, Krejčí - Bryol, Pánek 6:2, 6:4
4>2 Fejka, Krejčí - Fidler, Šidlík 6:3, 6:2
2>1 Fejka, Krejčí - Duda, Fojtů 6:0, 6:0
získané body: 45 b.
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

32>16 Krejčí, Sloboda - Djukic, Kreysa 1:6, 6:4, 1:0 (8)
16>8 Fröhlich, Fröhlich - Krejčí, Sloboda 6:2, 6:0
získané body: 25 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

16>8 Grois, Šefčík - Fejka, Krejčí 6:3, 2:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.