Český tenisový svaz

Dvořák Filip

Datum narození:
28.05.2007
Platnost reg. do:
06.10.2020
Klub:
TKX Tennis Team Krupka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
163 (20)
 
 
 
2019
TKX Tennis Team Krupka z.
59 (35)
397 (6)
 
 
2020
TKX Tennis Team Krupka z.
20 (1)
137 (15)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

22
2
23.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
37/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

-
2
23.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
21.06.2020, TCEN Hrádek nad Nisou A - TK Ústí n.Labem
6
2.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
28.06.2020, TK Ústí n.Labem - TK LTC Děčín
4
3.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
07.06.2020 10:00., Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK Ústí n.Labem
12
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
21.06.2020, TCEN Hrádek nad Nisou A - TK Ústí n.Labem
0
2.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
28.06.2020, TK Ústí n.Labem - TK LTC Děčín
3
3.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
07.06.2020 10:00., Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK Ústí n.Labem
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25
01.02.2020, středočeské B3

TK Roja Příbram z.s. (B - 600), K: 10/10

16>8 Dvořák, Kozlovský - Sanders, Komínek 3:6, 7:5, 1:0 (9)
8>4 Fiala, Stauch - Dvořák, Kozlovský 2:6, 7:6 (5), 1:0 (4)
získané body: 24 b.
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

16>8 Stauch, Sedlář - Dvořák, Kločurek 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
01.08.2020, Starší žáci B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 9/9

16>8 Dvořák, Bien - Havránek, Javůrek scr.
8>4 Dvořák, Bien - Chodora, Bureš 6:4, 6:4
4>2 Dvořák, Bien - Mojžíš, Mojžíš 6:7 (11), 6:4, 1:0 (7)
2>1 Dvořák, Bien - Burda, Ledvina 6:3, 6:3
získané body: 55 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, SK HAMR, z.s. A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
15
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
6
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TENIS Klánovice A
4
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
54

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, SK HAMR, z.s. A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
16
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
8
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TENIS Klánovice A
5
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
54