Český tenisový svaz

Voleský Jakub

Datum narození:
24.04.2005
Platnost reg. do:
27.11.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK HAMR, o.s.
368 (12)
 
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
103 (30)
739 (4)
 
 
2018
SK HAMR, z.s.
35 (1)
165 (15)
 
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
73 (25)
597 (4)
 
2020
SK HAMR, z.s.
 
39 (1)
369 (6)
 
29.06.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

4>2 Voleský, Rudolf - Průša, Pánek 6:1, 6:0
2>1 Voleský, Rudolf - Kameník, Šich 6:4, 4:6, 1:0 (07)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, SK HAMR, z.s. A - SK Aritma Praha A
0
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK HAMR, z.s. C
1
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Start Praha-Topolka
0
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, TJ Sokol Vysočany D - SK HAMR, z.s. C
0
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
6
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
1
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. C
3
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, SK HAMR, z.s. C - LTC Modřany 2005 B
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, SK HAMR, z.s. A - SK Aritma Praha A
0
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK HAMR, z.s. C
1
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Start Praha-Topolka
0
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, TJ Sokol Vysočany D - SK HAMR, z.s. C
5
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
2
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. C
4
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, SK HAMR, z.s. C - LTC Modřany 2005 B
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

8>4 Voleský, Douda - Čepl, Holub 6:1, 6:1
4>2 Voleský, Douda - Hänel, Sklenička 6:1, 6:1
2>1 Rais, Valeš - Voleský, Douda 4:6, 7:5, 1:0
získané body: 40 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16>8 Čepl, Voleský - Hanzl, Bursa 7:5, 6:1
8>4 Čepl, Voleský - Pajer, Derenin 6:0, 6:2
4>2 Kučera, Kolářík - Čepl, Voleský 6:3, 6:2
získané body: 22 b.
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

16>8 Voleský, Brož - Laštovička, Hänel 6:3, 6:1
8>4 Brill, Vašenka - Voleský, Brož 5:7, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 34 b.
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

32>16 Brož, Voleský - Kolářík, Čepl 6:3, 6:2
16>8 Brož, Voleský - Krakovský, Blumaier 2:6, 6:0, 1:0 (7)
8>4 Brož, Voleský - Čížek, Leipner 6:2, 6:1
4>2 Opluštil, Vašenka - Brož, Voleský 6:2, 6:3
získané body: 53 b.
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: -/8

16>8 Bien, Voleský - Židů, Burián 6:0, 6:1
8>4 Bien, Voleský - Pokorný, Kozbak 6:2, 6:3
4>2 Bien, Voleský - Kolářík, Šafrata 6:2, 6:7 (4), 1:0 (9)
2>1 Bien, Voleský - Petrofský, Petrofský 6:2, 6:1
získané body: 45 b.