Český tenisový svaz

Baum Štěpán

Datum narození:
26.07.2003
Platnost reg. do:
30.10.2021
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Sparta Praha
85 (30)
492 (6)
 
 
2015
TK Sparta Praha
17 (60)
269 (9)
 
 
2016
TK Sparta Praha
10 (1)
164 (15)
 
 
2017
TK Olymp Praha
 
24 (45)
356 (6)
 
2018
TK Sparta Praha
 
15 (1)
175 (12)
 
2019
TK Sparta Praha
 
 
70 (20)
807 (3)
2020
TK Olymp Praha
 
 
27 (35)
426 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
27.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha A
0
2.
01. Pražská divize
4.5.2019, TJ Spoje Praha A - TK Start Praha-Topolka C
0
3.
01. Pražská divize
11.5.2019, TJ Spoje Praha A - LTC Svoboda Praha A
0
4.
01. Pražská divize
25.5.2019, SK Aritma Praha A - TJ Spoje Praha A
1
5.
01. Pražská divize
8.6.2019, TJ Spoje Praha A - SK HAMR, z.s. C
6
6.
01. Pražská divize
15.6.2019, TK FZŠ Trávníčkova A - TJ Spoje Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
27.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha A
0
2.
01. Pražská divize
4.5.2019, TJ Spoje Praha A - TK Start Praha-Topolka C
2
3.
01. Pražská divize
11.5.2019, TJ Spoje Praha A - LTC Svoboda Praha A
2
4.
01. Pražská divize
25.5.2019, SK Aritma Praha A - TJ Spoje Praha A
0
5.
01. Pražská divize
8.6.2019, TJ Spoje Praha A - SK HAMR, z.s. C
0
6.
01. Pražská divize
15.6.2019, TK FZŠ Trávníčkova A - TJ Spoje Praha A
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

16>8 Baum, Apltauer - Kurilla, Mach scr.
8>4 Baum, Apltauer - Janis, Majšajdr 7:6 (4), 6:3
4>2 Baum, Apltauer - Krejčíř, Lukáš 6:4, 6:1
2>1 Baum, Apltauer - Stolín, Truhlář 4:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 45 b.
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

16>8 Apltauer, Baum - Prachař, Truhlář 6:1, 2:6, 1:0
8>4 Apltauer, Baum - Šťastný, Vencl 6:1, 6:2
4>2 Apltauer, Baum - Gorbušin, Hegenbart 5:7, 6:4, 1:0
2>1 Kladiva, Vejšický - Apltauer, Baum 6:4, 6:4
získané body: 40 b.
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/12

16>8 Baum, Burian - Vejšický, Novák 6:4, 6:4
8>4 Baum, Burian - Podolan, Zapský 4:6, 6:4, 1:0
4>2 Vaculík, Černý - Baum, Burian 6:3, 7:6
získané body: 53 b.
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

16>8 Baum, Apltauer - Gorbušin, Čížek 6:4, 7:5
8>4 Baum, Apltauer - Krejčíř, Šoltys 6:2, 6:3
4>2 Baum, Apltauer - Jupa, Nicod 4:6, 6:3, 1:0 (4)
2>1 Jindáček, Mrůzek - Baum, Apltauer 6:2, 6:7, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

16>8 Baum, Apltauer - Agovič, Padevět 6:4, 6:3
8>4 Baum, Apltauer - Peterka, Klír 6:4, 6:3
4>2 Baum, Apltauer - Čech, Kollár 6:1, 6:3
2>1 Baum, Apltauer - Pučálka, Truhlář 6:2, 6:4
získané body: 55 b.
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

16>8 Burian, Baum - Gorbušin, Apltauer 7:6, 6:3
8>4 Musil, Černý - Burian, Baum 6:3, 6:1
získané body: 34 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

16>8 Apltauer, Baum - Bega, Vůle 6:4, 6:2
8>4 Apltauer, Baum - Prachař, Hájek 6:2, 6:1
4>2 Gorbušin, Kljujev - Apltauer, Baum 6:2, 6:1
získané body: 27 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

16>8 Zapletal, Baum - Kubín, Křížek 6:0, 6:0
8>4 Zapletal, Baum - Vejšický, Čech 4:6, 6:4, 1:0 (5)
4>2 Hájek, Schneider - Zapletal, Baum 6:3, 6:4
získané body: 53 b.
21.09.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

16>8 Baum, Homola - Kozumplík, Koplík 6:1, 6:0
8>4 Hrazdil, Ventrča - Baum, Homola 5:7, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 16 b.
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

16>8 Kljujev, Koliev - Baum, Burian 6:3, 6:4
získané body: 0 b.