Český tenisový svaz

Duda Adam

Datum narození:
02.08.2008
Platnost reg. do:
20.10.2021
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Horní Měcholupy
144 (20)
 
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/5

-
2
24.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/5

0
2
24.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/5

8>4 Chmelík, Zpěvák - Duda, Duda 6:2, 0:6, 1:0
získané body: 0 b.
24.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/4

4>2 Duda, Duda - Bubeník, Říha 6:3, 6:7, 1:0
2>1 Hájek, Bartel - Duda, Duda 6:1, 6:0
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
08.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

16>8 Sýkora, Duda - Šmíd, Flusser 6:2, 6:1
8>4 Pelikán, Vlček - Sýkora, Duda 6:2, 6:4
získané body: 5 b.
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

8>4 Duda, Klíma - Fojt, Häring 6:1, 6:3
4>2 Fröhlich, Fröhlich - Duda, Klíma 6:1, 6:2
získané body: 7 b.
29.06.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

4>2 Duda, Korec - Jumar, Jumar 6:2, 6:0
2>1 Fröhlich, Fröhlich - Duda, Korec 6:0, 6:1
získané body: 10 b.
29.07.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

4>2 Duda, Jumar - Jumar, Pelant 6:3, 6:2
2>1 Fröhlich, Fröhlich - Duda, Jumar 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
24.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

4>2 Duda, Ladman - Kusák, Dostál 6:1, 6:2
2>1 Jarolímek, Kameník - Duda, Ladman 7:5, 6:4
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TCD Donovalská
1
2.
32. 1.třída B
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TK Start Praha-Topolka A
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TCD Donovalská
1
2.
32. 1.třída B
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TK Start Praha-Topolka A
5
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

40
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

75
3
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

35
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

53
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

27
6
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

40
7
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

43
8
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

40
9
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
10
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

43
11
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

60
12
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/-

0
13
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

60
14
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
15
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
16
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
17
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

35
18
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
19
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
21
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

45
22
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

80
23
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

0
24
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

38
25
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: -/4

-
26
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
714/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

20
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

34
3
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

27
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

27
6
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

20
7
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

28
8
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

20
9
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

28
10
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

24
11
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

27
12
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/-

-
13
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

34
14
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
15
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

27
16
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

30
17
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

35
18
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
19
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

45
20
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

18
21
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

70
22
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

35
23
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

-
24
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
25
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: -/4

15
26
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/5

20
 Jednotlivci celkem
618/22
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

8>4 Duda, Ladman - Pomahač, Krejčí 6:0, 6:2
4>2 Duda, Ladman - Köhler, Kusý 6:3, 6:3
2>1 Duda, Ladman - Eversfield, Jirásek 6:4, 6:0
získané body: 20 b.
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

16>8 Duda, Škrlík - Fojtů, Šidlík 6:2, 6:2
8>4 Dvořák, Petrofský - Duda, Škrlík 1:6, 6:3, 1:0
získané body: 34 b.
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

4>2 Duda, Kotrc - Andreas, Buchanevyč 6:2, 6:1
2>1 Duda, Kotrc - Sýkora, Licek 6:2, 6:1
získané body: 27 b.
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

32>16 Ladman, Duda - Köhler, Eversfield 6:3, 6:0
16>8 Ladman, Duda - Klofáč, Hanke 3:6, 6:1, 1:0 (8)
8>4 Krejčí, Fojtů - Ladman, Duda 6:4, 6:4
získané body: 34 b.
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

8>4 Duda, Voleský - Šuráň, Kodera 6:0, 6:0
4>2 Duda, Voleský - Buchanevyč, Tikovský 6:0, 6:0
2>1 Duda, Voleský - Fejka, Eversfield 6:4, 2:6, 1:0
získané body: 27 b.
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

4>2 Duda, Jumar - Svoboda, Nekovář 6:7, 6:4, 1:0
2>1 Duda, Jumar - Pugner, Trupl 6:1, 6:1
získané body: 20 b.
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

8>4 Duda, Köhler - Sirotek, Kučera 6:1, 6:1
4>2 Duda, Köhler - Vilt, Tikovský 6:1, 7:5
2>1 Duda, Köhler - Jumar, Pešta 4:6, 6:0, 1:0
získané body: 27 b.
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

16>8 Duda, Rat - Chipashvili, Kalina 6:0, 6:0
8>4 Krejčí, Šafrata - Duda, Rat 7:5, 6:4
získané body: 34 b.
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

8>4 Duda, Žiška - Fidler, Andr 5:7, 6:2, 1:0 (8)
4>2 Kotrc, Psota - Duda, Žiška 7:5, 6:2
získané body: 27 b.
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

8>4 Duda, Fojtů - Novák, Vágner 6:1, 6:1
4>2 Duda, Fojtů - Gaborík, Vilt 6:2, 6:1
2>1 Fejka, Krejčí - Duda, Fojtů 6:0, 6:0
získané body: 30 b.
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

16>8 Duda, Kotrc - Střílka, Fojtů 6:2, 7:5
8>4 Duda, Kotrc - Kusý, Ladman 6:1, 4:6, 1:0 (7)
4>2 Komínek, Šmejcký - Duda, Kotrc 6:1, 5:7, 1:0 (5)
získané body: 35 b.
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

32>16 Duda, Ladman - Ambrož, Svoboda 6:0, 6:1
16>8 Fojtů, Krejčí - Duda, Ladman 5:7, 6:4, 1:0 (1)
získané body: 18 b.
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

16>8 Duda, Fröhlich - Vágner, Novák 6:0, 6:1
8>4 Duda, Fröhlich - Fojtů, Krejčí 6:2, 7:6 (11)
4>2 Duda, Fröhlich - Kusý, Kločurek 0:6, 6:3, 1:0 (7)
2>1 Čepelík, Škrlík - Duda, Fröhlich 6:3, 3:6, 1:0 (1)
získané body: 70 b.
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/5

8>4 Jumar, Duda - Krištůfek, Kecek 6:2, 6:1
4>2 Jumar, Duda - Chipashvili, Hejnar 6:2, 6:2
2>1 Jumar, Duda - Hesser, Lorentzon 6:4, 6:0
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Olymp Praha - TENIS Klánovice A
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Olymp Praha
0
3.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TK Olymp Praha - TK Sparta Praha A
0
4.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019, SK HAMR, z.s. A - TK Olymp Praha
0
5.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, SK Meteor Praha A - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Olymp Praha - TENIS Klánovice A
23
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Olymp Praha
0
3.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TK Olymp Praha - TK Sparta Praha A
0
4.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019, SK HAMR, z.s. A - TK Olymp Praha
0
5.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, SK Meteor Praha A - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23