Český tenisový svaz

Šimeček David

Datum narození:
12.05.2006
Platnost reg. do:
02.10.2019
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Slavia Orlová
150 (25)
 
 
 
2018
TK Slavia Orlová
43 (45)
334 (9)
 
 
2019
TK Slavia Orlová
16 (1)
84 (25)
 
 
2020
TK Slavia Orlová
 
61 (25)
457 (6)
 
07.09.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

8>4 Olša, Šimeček - Volčík, Bako 6:4, 6:2
4>2 Bonk, Sochor - Olša, Šimeček 6:1, 4:6, 1:0
získané body: 7 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/-

40
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/-

22
3
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/9

27
4
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

25
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

0
6
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

0
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 5/-

20
8
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/-

15
9
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

27
10
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

0
11
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

27
12
23.03.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

40
13
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/-

60
14
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
15
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

40
16
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/-

40
17
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

30
18
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

30
19
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
21
20.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

20
22
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

27
23
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

40
24
09.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
552/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/-

-
3
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/9

40
4
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

16
6
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

22
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
8
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/-

-
9
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
10
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

22
11
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

27
12
23.03.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

20
13
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/-

-
14
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

34
15
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

19
16
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
17
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

15
18
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
19
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

34
21
20.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

15
23
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

27
24
09.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
344/18