Český tenisový svaz

Klakurka Lukáš

Datum narození:
04.08.2003
Platnost reg. do:
04.02.2021
Klub:
Start Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Start Brno
1219 (4)
 
 
 
2015
Start Brno
1013 (4)
 
 
 
2016
Start Brno
620 (1)
 
 
 
2017
Start Brno
 
247 (12)
976 (3)
 
2018
Start Brno
 
132 (1)
408 (6)
 
2019
Start Brno
 
 
170 (12)
974 (3)
2020
Start Brno
 
 
85 (20)
349 (6)
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/4

16>8 Klakurka, Daniel - Fenyk, Fenyk 6:3, 6:1
8>4 Klakurka, Daniel - Novobilský, Bůžek 6:0, 6:3
4>2 Klakurka, Daniel - Kopeček, Coufal scr.
2>1 Kiss, Guziur - Klakurka, Daniel 7:6 (6), 6:2
získané body: 10 b.
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: -/6

16>8 Klakurka, Coufal - Tyllich, Komrska 6:3, 6:4
8>4 Klakurka, Coufal - Dillenz, Bačo 6:3, 6:2
4>2 Klakurka, Coufal - Zoubek, Aregger 7:5, 7:6 (2)
2>1 Boháč, Kadora - Klakurka, Coufal 7:5, 6:0
získané body: 20 b.
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: -/8

16>8 Hlavoň, Klakurka - Novobilský, Kopeček 6:1, 6:1
8>4 Hlavoň, Klakurka - Marančák, Podzemný 6:3, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Kiss, Guziur - Hlavoň, Klakurka scr.
získané body: 22 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. I.TŔÍDA A
27.4.2019, Start Brno - BLTC Brno B
3
2.
02. I.TŔÍDA A
4.5.2019, TK Znojmo - Start Brno
1
3.
02. I.TŔÍDA A
11.5.2019, HTK Třebíč B - Start Brno
3
4.
02. I.TŔÍDA A
25.5.2019, Start Brno - TK Brno Bosonohy,z.s.
4
5.
02. I.TŔÍDA A
22.6.2019, LTC Hodonín - Start Brno
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. I.TŔÍDA A
27.4.2019, Start Brno - BLTC Brno B
2
2.
02. I.TŔÍDA A
4.5.2019, TK Znojmo - Start Brno
1
3.
02. I.TŔÍDA A
11.5.2019, HTK Třebíč B - Start Brno
2
4.
02. I.TŔÍDA A
25.5.2019, Start Brno - TK Brno Bosonohy,z.s.
0
5.
02. I.TŔÍDA A
22.6.2019, LTC Hodonín - Start Brno
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16
4.5.2019, 02. I.TŔÍDA A
TK Znojmo - Start Brno
team Zimek, Križan - Coufal, Klakurka 0:6, 5:7
získané body: 1 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

20
2
07.12.2018, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

0
3
27.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
4
05.01.2019, PRINCE WINTER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

30
5
12.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

20
6
26.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 6/6

40
7
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

40
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

16
9
16.02.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

30
10
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

0
11
29.03.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

30
12
06.04.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

0
13
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
14
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
15
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

16
16
17.08.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

30
17
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

22
18
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

22
19
31.08.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/8

65
21
21.09.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

22
22
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

45
23
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

32
24
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

24
25
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

32
26
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

0
27
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
578/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

14
2
07.12.2018, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

0
3
27.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
05.01.2019, PRINCE WINTER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
5
12.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

15
6
26.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 6/6

0
7
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

14
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

16
9
16.02.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

30
10
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
11
29.03.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

0
12
06.04.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

27
13
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
14
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

21
15
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
17.08.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

10
17
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

0
18
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

22
19
31.08.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/8

22
21
21.09.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

0
22
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

34
23
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

-
24
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

-
25
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
26
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

-
27
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
293/21
01.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

8>4 Hlavoň, Klakurka - Zavadil, Dvořáček 6:3, 6:7 (5), 1:0 (7)
4>2 Paleček, Nerud - Hlavoň, Klakurka 6:4, 1:6, 1:0 (6)
získané body: 14 b.
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

8>4 Klakurka, Daniel - Patera, Majer 6:1, 6:0
4>2 Kulhánek, Vaculík - Klakurka, Daniel 6:4, 6:7 (6), 1:0 (4)
získané body: 14 b.
16.02.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Klakurka, Hlavoň - Páral, Valenta 6:3, 6:2
8>4 Klakurka, Hlavoň - Zeithamel, Pozdenkov 7:6 (4), 6:3
4>2 Klakurka, Hlavoň - Daniel, Komrska 6:2, 6:3
2>1 Ventrča, Myslivec - Klakurka, Hlavoň 6:2, 6:1
získané body: 30 b.
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Čech, Klakurka - Bollog, Kus 6:1, 6:3
8>4 Čech, Klakurka - Guráš, Káňa 6:2, 7:6 (4)
4>2 Homola, Opálka - Čech, Klakurka 4:6, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 22 b.
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Klakurka, Hlavoň - Tichý, Josefčák 6:0, 7:6 (8)
8>4 Klakurka, Hlavoň - Krejčíř, Šrámek 6:7 (5), 6:4, 1:0 (7)
4>2 Zeithamel, Navrátil - Klakurka, Hlavoň 6:4, 6:4
získané body: 22 b.
21.09.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

32>16 Majer, Nerud - Klakurka, Zourek scr.
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, Start Brno - TK TILIA Brno
6
2.
22. I.TŔÍDA D
5.5.2019, ŽLTC Brno B - Start Brno
9
3.
22. I.TŔÍDA D
12.5.2019, Start Brno - TC Brno. B
9
4.
22. I.TŔÍDA D
26.5.2019, TK Znojmo - Start Brno
1
5.
22. I.TŔÍDA D
23.6.2019, Start Brno - TK Spartak Jihlava B
0
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, Start Brno - TK TILIA Brno
8
2.
22. I.TŔÍDA D
5.5.2019, ŽLTC Brno B - Start Brno
0
3.
22. I.TŔÍDA D
12.5.2019, Start Brno - TC Brno. B
6
4.
22. I.TŔÍDA D
26.5.2019, TK Znojmo - Start Brno
2
5.
22. I.TŔÍDA D
23.6.2019, Start Brno - TK Spartak Jihlava B
5
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46
12.5.2019, 22. I.TŔÍDA D
Start Brno - TC Brno. B
team Daniel, Klakurka - Valenta, Klim 6:4, 6:0
získané body: 6 b.
26.5.2019, 22. I.TŔÍDA D
TK Znojmo - Start Brno
team Križan, Kočí - Daniel, Klakurka 1:6, 2:6
získané body: 2 b.