Český tenisový svaz

Siniakov Daniel

Datum narození:
15.01.2003
Platnost reg. do:
19.10.2019
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Sparta Praha
71 (35)
 
 
 
2015
TK Sparta Praha
10 (60)
233 (12)
 
 
2016
TK Sparta Praha
2 (1)
66 (30)
 
 
2017
TK Sparta Praha
 
8 (60)
889 (3)
 
2018
TK Sparta Praha
 
2 (1)
162 (12)
 
2019
TK Sparta Praha
 
 
11 (45)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/-

60
 Jednotlivci celkem
60/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.4., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TO TJ Svitavy A
0
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
22.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TK Česká Třebová, z.s. A
4
1.
2C 2.liga C
8.6.2019 NT 16.6.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TK Pernštýn 1897 Pardubice
1
2.
2C 2.liga C
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
4
3.
2C 2.liga C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - LTK Liberec B
6
4.
2C 2.liga C
22.6.2019 NT 29.6.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - LTC Houštka
0
5.
2C 2.liga C
27.4.2019 NT 5.5.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
0
6.
2C 2.liga C
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
12
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
58

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.4., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TO TJ Svitavy A
8
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
22.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TK Česká Třebová, z.s. A
0
1.
2C 2.liga C
8.6.2019 NT 16.6.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TK Pernštýn 1897 Pardubice
8
2.
2C 2.liga C
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
3.
2C 2.liga C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - LTK Liberec B
0
4.
2C 2.liga C
22.6.2019 NT 29.6.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - LTC Houštka
0
5.
2C 2.liga C
27.4.2019 NT 5.5.2019, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
0
6.
2C 2.liga C
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
16
 Družstva celkem (4hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
58
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

16>8 Horák, Siniakov - Nápravník, Jupa 4:6, 6:4, 1:0
8>4 Horák, Siniakov - Kljujev, Koliev 7:6, 6:1
4>2 Horák, Siniakov - Vaculík, Rys scr.
2>1 Kubík, Jurajda - Horák, Siniakov 6:3, 6:4
získané body: 70 b.
16.03.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Horák, Siniakov - Peterka, Hegenbart 6:1, 6:2
8>4 Horák, Siniakov - Černý, Rys 6:3, 3:6, 1:0 (7)
4>2 Horák, Siniakov - Jurajda, Vaculík 6:7 (6), 6:3, 1:0 (7)
2>1 Horák, Siniakov - Beran, Kubík 6:3, 6:3
získané body: 170 b.
10.08.2019, 91. Pardubická juniorka MČR dorostu

ČTS (M), K: 15/15

16>8 Siniakov, Šmédek - Jadlovský, Minárik 6:1, 2:6, 1:0 (2)
8>4 Siniakov, Šmédek - Jančík, Pučálka 4:6, 6:4, 1:0 (10)
4>2 Siniakov, Šmédek - Novák, Prachař 7:6 (5), 7:5
2>1 Siniakov, Šmédek - Barnat, Paulson 6:3, 6:2
získané body: 170 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0