Český tenisový svaz

Mareček Ondřej

Datum narození:
20.09.2004
Platnost reg. do:
14.04.2020
Klub:
TJ Brno-Komín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TJ Brno-Komín
792 (6)
 
 
 
2016
TJ Brno-Komín
330 (12)
 
 
 
2017
TJ Brno-Komín
131 (1)
404 (6)
 
 
2018
TJ Brno-Komín
 
149 (15)
527 (4)
 
2019
TJ Brno-Komín
 
66 (1)
386 (6)
 
2020
TJ Brno-Komín
 
 
185 (12)
730 (3)
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/4

32>16 Segeťa Petr- Mareček Ondřej7:6 (4), 7:6 (1)
získané body: 0 b.
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/4

16>8 Mareček, Nerud - Bárta, Kalvoda 6:2, 6:2
8>4 Kopeček, Coufal - Mareček, Nerud 3:6, 6:1, 1:0 (9)
získané body: 5 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. III.TŔÍDA sk.BA
25.5.2019, TK Kunštát - TJ Brno-Komín B
1
1.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
27.4.2019, Univerzita Brno - TJ Brno-Komín C
1
2.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
4.5.2019, TJ Brno-Komín C - TK Tuřany C
1
3.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
11.5.2019, SK Jundrov Brno B - TJ Brno-Komín C
1
4.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
8.6.2019, TJ Brno-Komín C - Tatran Brno Kohoutovice B
1
5.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
15.6.2019, TK Černovice - TJ Brno-Komín C
1
6.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
22.6.2019, TJ Brno-Komín C - TJ Bystrc o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. III.TŔÍDA sk.BA
25.5.2019, TK Kunštát - TJ Brno-Komín B
1
1.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
27.4.2019, Univerzita Brno - TJ Brno-Komín C
1
2.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
4.5.2019, TJ Brno-Komín C - TK Tuřany C
1
3.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
11.5.2019, SK Jundrov Brno B - TJ Brno-Komín C
0
4.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
8.6.2019, TJ Brno-Komín C - Tatran Brno Kohoutovice B
1
5.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
15.6.2019, TK Černovice - TJ Brno-Komín C
1
6.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
22.6.2019, TJ Brno-Komín C - TJ Bystrc o.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

10
2
05.01.2019, REBUT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/4

10
3
12.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

15
4
26.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 6/6

14
5
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
6
16.02.2019

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

10
7
23.02.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

0
8
09.03.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

15
9
16.03.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

10
10
23.03.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

15
11
29.03.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

0
12
06.04.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

20
13
18.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
14
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
15
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

10
16
05.07.2019, POHÁR Města BUČOVICE

TK Města Bučovice (C - 200), K: 4/4

0
17
09.07.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

10
18
13.07.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

30
19
27.07.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

10
20
01.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 300), K: 4/4

0
21
07.08.2019, Memoriál JUDr. Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 5/5

15
22
12.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

10
23
17.08.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

15
24
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

0
25
31.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/5

0
26
07.09.2019, 7.-9.9.2019

TJ Žďár nad Sázavou (C - 200), K: 4/-

30
 Jednotlivci celkem
265/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

15
2
05.01.2019, REBUT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/4

7
3
12.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

7
4
26.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 6/6

14
5
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

16
6
16.02.2019

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

7
7
23.02.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

10
8
09.03.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

15
9
16.03.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

7
10
23.03.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
29.03.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

0
12
06.04.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

14
13
18.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
14
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

8
15
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

10
16
05.07.2019, POHÁR Města BUČOVICE

TK Města Bučovice (C - 200), K: 4/4

7
17
09.07.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

10
18
13.07.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

10
19
27.07.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

15
20
01.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 300), K: 4/4

7
21
07.08.2019, Memoriál JUDr. Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 5/5

10
22
12.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

10
23
17.08.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

15
24
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

8
25
31.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/5

7
26
07.09.2019, 7.-9.9.2019

TJ Žďár nad Sázavou (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
236/25
01.12.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

4>2 Mareček, Tlačbaba - Suchánek, Nešpor 6:1, 6:2
2>1 Mareček, Tlačbaba - Říha, Kozumplík 6:3, 4:6, 1:0 (12)
získané body: 15 b.
12.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

4>2 Mareček, Zavadil - Doppler, Goldman 6:4, 7:6 (5)
2>1 Mareček, Zavadil - Dvořáček, Onderka 6:4, 6:4
získané body: 7 b.
16.02.2019

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

8>4 Tlačbaba, Mareček - Zbořil, Horák 6:2, 7:5
4>2 Foldyna, Kus - Tlačbaba, Mareček 6:4, 7:6 (5)
získané body: 7 b.
09.03.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

16>8 Mareček Ondřej- Hübl Filip5:7, 6:0, 1:0 (9)
8>4 Koplík Tadeáš- Mareček Ondřej7:6 (2), 7:5
získané body: 15 b.
09.03.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

8>4 Tlačbaba, Mareček - Ryšánek, Zeman 6:3, 6:3
4>2 Tlačbaba, Mareček - Nerud, Hlavoň 6:4, 6:4
2>1 Melichar, Komrska - Tlačbaba, Mareček 3:6, 6:2, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
16.03.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

8>4 Krist, Mareček - Prusenovský, Juřena 6:4, 6:4
4>2 Navrátil, Hlavoň - Krist, Mareček 6:2, 6:4
získané body: 7 b.
06.04.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

8>4 Mareček, Zavadil - Kulhánek, Komrska 7:5, 3:6, 1:0 (3)
4>2 Klakurka, Ventrča - Mareček, Zavadil 6:1, 6:0
získané body: 14 b.
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

16>8 Mareček Ondřej- Novák Lukáš4:6, 6:0, 1:0 (6)
8>4 Veigl Jakub- Mareček Ondřej4:6, 6:4, 1:0 (12)
získané body: 10 b.
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

8>4 Hübl, Mareček - Foltas, Patera 6:1, 6:2
4>2 Hübl, Mareček - Veigl, Maršík 2:6, 6:4, 1:0 (5)
2>1 Koplík, Melichar - Hübl, Mareček 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
27.07.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

8>4 Mareček, Tlačbaba - Veigl, Maršík 6:4, 3:6, 1:0 (3)
4>2 Mareček, Tlačbaba - Zavadil, Dvořáček 6:4, 6:7 (3), 1:0 (9)
2>1 Mareček, Tlačbaba - Viznar, Rousek 3:6, 6:4, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
12.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

4>2 Tlačbaba, Mareček - Hromek, Zavadil 6:2, 6:1
2>1 Komrska, Hübl - Tlačbaba, Mareček 4:6, 6:2, 7:6
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, Start Brno - TK TILIA Brno
0
2.
22. I.TŔÍDA D
5.5.2019, TK TILIA Brno - TC Brno. B
0
3.
22. I.TŔÍDA D
12.5.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TK TILIA Brno
3
4.
22. I.TŔÍDA D
26.5.2019, TK TILIA Brno - TK Spartak Jihlava B
6
5.
22. I.TŔÍDA D
9.6.2019, ŽLTC Brno B - TK TILIA Brno
0
6.
22. I.TŔÍDA D
16.6.2019, TK TILIA Brno - TK Znojmo
1
7.
22. I.TŔÍDA D
23.6.2019, TK Spartak Jihlava - TK TILIA Brno
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, Start Brno - TK TILIA Brno
0
2.
22. I.TŔÍDA D
5.5.2019, TK TILIA Brno - TC Brno. B
0
3.
22. I.TŔÍDA D
12.5.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TK TILIA Brno
0
4.
22. I.TŔÍDA D
26.5.2019, TK TILIA Brno - TK Spartak Jihlava B
5
5.
22. I.TŔÍDA D
9.6.2019, ŽLTC Brno B - TK TILIA Brno
0
6.
22. I.TŔÍDA D
16.6.2019, TK TILIA Brno - TK Znojmo
1
7.
22. I.TŔÍDA D
23.6.2019, TK Spartak Jihlava - TK TILIA Brno
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16