Český tenisový svaz

Klofáč Tobiáš

Datum narození:
10.03.2007
Platnost reg. do:
30.10.2019
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK Meteor Praha
129 (25)
391 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 3.třída A
29.4.2018, SK Meteor Praha - SK HAMR, z.s. D
3
2.
25. 3.třída A
6.5.2018, Sokol Horní Počernice - SK Meteor Praha
1
3.
25. 3.třída A
20.5.2018, SK Meteor Praha - Tempo Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 3.třída A
29.4.2018, SK Meteor Praha - SK HAMR, z.s. D
1
2.
25. 3.třída A
6.5.2018, Sokol Horní Počernice - SK Meteor Praha
0
3.
25. 3.třída A
20.5.2018, SK Meteor Praha - Tempo Praha A
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
02.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Bien, Klofáč - Blovský, Troller 6:1, 6:2
2>1 Bien, Klofáč - Augustýn, Jakubiec 6:3, 6:1
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
28.4.2018, SK Meteor Praha A - LTC Modřany 2005 B
1
2.
31. 1.třída A
5.5.2018, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
6
3.
31. 1.třída A
19.5.2018, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs B
6
4.
31. 1.třída A
26.5.2018, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha A
0
5.
31. 1.třída A
9.6.2018, SK Meteor Praha A - TK Sparta Praha B
0
6.
31. 1.třída A
16.6.2018, SK HAMR, z.s. B - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
28.4.2018, SK Meteor Praha A - LTC Modřany 2005 B
1
2.
31. 1.třída A
5.5.2018, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
5
3.
31. 1.třída A
19.5.2018, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
4.
31. 1.třída A
26.5.2018, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha A
10
5.
31. 1.třída A
9.6.2018, SK Meteor Praha A - TK Sparta Praha B
7
6.
31. 1.třída A
16.6.2018, SK HAMR, z.s. B - SK Meteor Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/6

50
2
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

34
3
16.12.2017, I. ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 12/12

34
4
28.12.2017

Řevnická sportovní (C - 400), K: 7/7

50
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

43
6
13.01.2018, Letná Open 2018

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 7/6

80
7
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

60
8
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

80
9
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

0
10
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 11/12

0
11
14.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

25
12
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

25
13
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

53
14
21.07.2018, O čtyři poháry Hradce Králové

LTC Hradec Králové (B - 300), K: 10/10

0
15
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

35
16
31.07.2018

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 13/13

0
17
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

0
18
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/14

0
19
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/-

30
20
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/14

0
21
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/14

0
 Jednotlivci celkem
599/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/6

27
2
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

34
3
16.12.2017, I. ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 12/12

0
4
28.12.2017

Řevnická sportovní (C - 400), K: 7/7

35
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

18
6
13.01.2018, Letná Open 2018

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 7/6

27
7
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

27
8
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

35
9
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

24
10
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 11/12

0
11
14.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

35
12
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

0
13
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
14
21.07.2018, O čtyři poháry Hradce Králové

LTC Hradec Králové (B - 300), K: 10/10

50
15
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

27
16
31.07.2018

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 13/13

0
17
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

40
18
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/14

30
19
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/-

-
20
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/14

0
21
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/14

30
 Jednotlivci celkem
473/20
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

16>8 Klofáč, Janeček - ABRAHÁM, Abraham 6:2, 5:7, 1:0 (8)
8>4 Švojgr, Kučera - Klofáč, Janeček 6:2, 6:2
získané body: 34 b.
28.12.2017

Řevnická sportovní (C - 400), K: 7/7

8>4 Fiala, Klofáč - Luňák, Peterka 6:1, 6:1
4>2 Fiala, Klofáč - Brettl, Wölfl 6:1, 6:0
2>1 Fiala, Klofáč - Hanke, Loužecký 6:0, 6:3
získané body: 35 b.
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

16>8 Klofáč, Bien - Dvořák, Krejčí 6:2, 6:3
8>4 Klofáč, Bien - Burda, Hanke 6:1, 6:4
4>2 Klofáč, Bien - Hänel, Fiala 6:4, 2:6, 1:0 (7)
2>1 Čepl, Sklenička - Klofáč, Bien 6:3, 6:3
získané body: 40 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
27.5.2018, SK Meteor Praha A - TGC Kunratice A
15
2.
42. 1.třída B
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha A
9
3.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
6
4.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
9
 Družstva celkem (2hra)
39
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
71
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
71

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
27.5.2018, SK Meteor Praha A - TGC Kunratice A
11
2.
42. 1.třída B
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha A
8
3.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
4
4.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
9
 Družstva celkem (4hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
71
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
71